Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biało łososiowy czy kremow

Wózek Roan Marita kolor S50 czy S56

Polecane posty

Gość biało łososiowy czy kremow

Hej , zamierzam kupić wózek Roan Marita, ma być dla dziewczynki i zastanawiam się nad 2 kolorami. Jest to Marita Prestige S50 i S56. Przy czym wybieram koła pompowane i bardziej jestem przychylna przy S56 czyli ecru ( gondola ecru ekoskóra, budka delikatniejsze ecru w tkane kwiatuszki, ale środek wózka jest też ecru) . natomiast S50 jest biało-łososiowy( delikatny róz) - gondola biała , a budka w tkane kwiatuszki , a środek biały) - tu pasowałyby białe koła, jednak koła wybieram pompowane> Mężowi podoba się ten biało- rózowy i mam dylemat... 
A czy można wybrać sobie kolor srodka wozka? tzn wykladke? bardzo podoba mi sie ta z tych wozkow wykonanych w calosci z ekoskory, tkana w kwiatuszki ... i czy można by bylo poprosic o wnetrze np biale a nie kremowe? Ja wózka niestety nie zobacze na zywo przed zakupem, i prosze o porady: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biało łososiowy czy kremow

czy ktoras z Was ma taki wozek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lososiowy czy kremowy

Chcialam dodac linki do tych 2 kolorow wozka, ale niestety widze, ze dwukrotnie moderator nie dodal czy nawet usunął  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lososiowy czy kremowy

Hej, czy mógłby ktos mi doradzic?  :( Czy ktos ma ten wózek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

podnosze zapytanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

o widzę, ze dodano w koncu moje linki do 2 wozkow ..  czy moglaby jakas mama doradzic , moze tez jestes na etapie kupowania wozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym wzięła różowy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

Dziękuję za opinię :):):)  
jeszcze któs podpowie, wiecej glosow ? pliss 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mialam roana 12lat temu 😄bardzo dobrze mi słuzył, jesli chodzi o kolor to ten pierwszy-rożowy bardziej mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

Dzięki dziewczyny kochane za podpowiedzi <3 :) :) ... mężowi też, a ja jakoś ten beż ecru polubiłam, w miejsce rozowych kwiatuszkow sa takie w kolorze ecru, ale nie jestem przekonana, bo koła wybiorę pompowane 14 jednak. Biale koła podobaja mi sie bardzo z tym rozowym wozkiem, ale znalazlam kilka zdjec na necie i bardzo sie brudza. Troszke boje sie tej bialej gondolki. Jak to bedzie wygladac? Spacerowka bedzie cala w rozu, sliczna. Ja raczej bede duzo z wozka korzystala i z gondolki tez jak najdluzej bym chciala. Jakies podpowiedzi? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

a co sadzicie o tych kołach białych? szkoda, ze nie sa to pompowane koła.. 😞 czy te czarne z biała obwódka 14 pasowalyby do rozu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Mialam ecru. Bylam bardzo zadowolona, wozilam córkę, potem syna. Gondola nie brudzila sie, stelaż tez stan idealny. Kola czarne z bialym paskiem. Wszystko czyste, wystarczylo czasami przetrzec.  

Jedna uwaga - ekoskora jest tez wyściółką dla wnetrza spacerowki. W lecie dziecko pocilo sie, przelozylam materac z gondoli do spacerówki - zrobilam dziure na pas bezpieczeństwa i nic sie nie zsuwalo, bylo miękko i bez pocenia. 

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Czarne kola z bialym paskiem powinny pasowac do rozowego. Wózek ma kilka detali czarnych np. zapinka na torbe. Dol gondoli chyba byl ciemno szary. 

Wozek ogolnie jest bardzo wygodny, swietnie sie go prowadzi, pakowny bagaznik, tylko trzeba zakupy trzymac w reklamowce, bo lubily wypadac. 

Pamietaj, ze jest duzy i ciezki, moga byc trudnosci z zapakowaniem do samochodu. Na wyjazdy kupilam skladana parasolke z funkcja leżenia, bo pakowanie stelaza, osobno kól i gondoli/ siedziska bylo istnym utrapieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

Dziękuję za opinie, kolor ecru, ktory mi sie podoba S56 - jest tak jak rozowy, z ekoskory jest tylko gondolka i wstawki np do torby, spacerowka jest w calosci rozowa lub ecru tkane w kwiatki , wstawki z ekoskory sa tylko po bokach. Moim zdaniem ten ecru jest taki delikatniejszy , kolor ecru w tkane kwiatki tez jest ladny, ale na malym zdjeciu nie widac tak tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

Czy ktoras z Was miala ten wozek w tych kolorach ? ecru tkane w kwiatki lub róż tkane w kwiatki. Co sądzicie , który na zywo ładniejszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

więcej głosów dziewczyny pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie wybrac

dzis mąż po pracy stwierdzil, ze ecru bierzemy, ze taki neutralny , nie rzuca sie w oczy, ale gdy wieczorem pokazalam mu zdjecia tych 2 kolorow wozkow uzywanych( znalazlam kilka zdjec interesujacych mnie kolorow ) to stwierdzil, ze ten ecru to taki zolty( staroswiecki) i ze nie .  ze znow rozowy. jestem teraz zakrecona. jutro na spokojnie mu pokaze. Bo na zdjeciu to wyglada inaczej niz w rzeczywistosci. Np ten caly ecru z ekoskort rozwiazalby sprawe. Wnetrze gondolki piekne, ale przeraza mnie calosc wozka wykonana ze skaju - nieoddychajace. niektore zdjecia byly robione w sloncu i te kolory takie tandetne wyszly, a zalezy mi na klasycznym wozku, mamy do tego warunki. A i u nas gdzie mieszkamy same czarne , a ich mam dosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×