Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sąsiadka w góry, która NIGDY nie odpowiedziała mi na dzień dobry. Co ona do mnie ma? zetknęłyście się z takim zjawiskiem?

Polecane posty

Gość gość

Wiem tyle, że mieszka na najwyższym piętrze, gdzie są mieszkania po milion zł, półtora i dwa miliony, ogromne hawiry z ogrodami na dachu. Nigdy, przenigdy nie odpowiedziała mi na dzień dobry, z czym w sumie nie spotkałam się nigdy w naszym bloku. Czy ona ma coś do mnie personalnie? Może wyglądam za biednie na jej standardy albo ma mnie za plebs który mieszka na niższych kondygnacjach? Potrafi Ci patrzeć w oczy i nie odpowiedzieć. Przestałam więc jej mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cb56

To nie mów. Skoro się wywyższa i uważa za kogoś lepszego, a na dodatek jest na bakier z kulturą, to chyba nic nie tracisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "

Poznasz człowieka po kulturze jego... Nie mówi też nie mów. Rób tak samo. Patrzy ci w oczy ty jej też tylko że z pogardą i wyższością. Nie zrozumiem nigdy takiego zachowania u ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym i tak jej mówiła dzień dobry. Jej sprawa, ze nie odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jest głucha ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja bym i tak jej mówiła dzień dobry. Jej sprawa, ze nie odpowiada. 

ja długo jej mówiłam dzień dobry, ale ona patrząc mi w twarz prosto nawet nie odpowiadała. No to dziś jak ją zobaczyłam to się już nie odezwałam ale owszem patrzyłam na nią. Zadziwiająca persona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może jest głucha ? 

ale z ruchu warg skoro na nią patrzy to raczej 'dzien dobry; zrozumie. na moje oko kobieta ma przerost ego, wywyzsza sie. takiej to nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ja długo jej mówiłam dzień dobry, ale ona patrząc mi w twarz prosto nawet nie odpowiadała. No to dziś jak ją zobaczyłam to się już nie odezwałam ale owszem patrzyłam na nią. Zadziwiająca persona. 

Olej ja, ty bądź dalej kobieta z klasą i kulturą. To tylko o niej świadczy jak nie potrafi odpowiedzieć głupiego dzień dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Ja bym ją pozdrowila w języku migowym👹 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Olej ja, ty bądź dalej kobieta z klasą i kulturą. To tylko o niej świadczy jak nie potrafi odpowiedzieć głupiego dzień dobry. 

Ale weź pod uwagę jak ja się z tym czuję. Ja z uśmiechem dzień dobry, albo neutralnie ale z pogodną twarzą, a ona patrzy na mnie z taką kamienną twarzą i zlewa. Czuję się tym upokorzona. Chyba lepiej będzie zachowywać się jak ona, ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ale weź pod uwagę jak ja się z tym czuję. Ja z uśmiechem dzień dobry, albo neutralnie ale z pogodną twarzą, a ona patrzy na mnie z taką kamienną twarzą i zlewa. Czuję się tym upokorzona. Chyba lepiej będzie zachowywać się jak ona, ignorować.

Domyślam sie, że nie jest przyjemnie ale co zrobisz, że nie jest wychowana, nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
35 minut temu, Gość gość napisał:

Wiem tyle, że mieszka na najwyższym piętrze, gdzie są mieszkania po milion zł, półtora i dwa miliony, ogromne hawiry z ogrodami na dachu. Nigdy, przenigdy nie odpowiedziała mi na dzień dobry, z czym w sumie nie spotkałam się nigdy w naszym bloku. Czy ona ma coś do mnie personalnie? Może wyglądam za biednie na jej standardy albo ma mnie za plebs który mieszka na niższych kondygnacjach? Potrafi Ci patrzeć w oczy i nie odpowiedzieć. Przestałam więc jej mówić. 

A to w warszawie takie hawiry są  i to tam mieszkasz ?   

pewnie żydówka albo poplecznica żydów ta sąsiadka górna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedz do niej, dzień dobry chamico bez kultury, jak się oburzy, wyjaśnij że, sprawdzalas czy słyszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Może to jest taka oślica która myśli ze jak ciebie nie zna to nie powie dzień dobry, albo ze ty ja z kimś mylisz . Ciekawe jak taka osoba zachowuje się na zachodzie gdzie pewnie spędza wakacje bo tam bardzo często tubylcy witają się z obcymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

A to w warszawie takie hawiry są  i to tam mieszkasz ?   

pewnie żydówka albo poplecznica żydów ta sąsiadka górna.

moje mieszkanie nie jest bardzo duże. Ale na ostatnim piętrze są drogie mieszkania. Może i Żydówka, taka czarnulka. Nie żebym miała coś do Żydów. Wiem tyle, że ma syna z zaburzeniami rozwojowymi. Może ma hejt na cały świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×