Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Jak odegrać się na mężu

Polecane posty

Gość Ola

Dziewczyny mam dość. Ale jestem też w sytuacji bardzo ciężkiej. Mamy dom, ale wiem że nie udałoby się go nam sprzedać. Rok temu mąż poprosił mnie o ostatnia szansę, odeszłam od niego, zabrałam dzieci. Myślałam że przemyślał, że zobaczył, na początku naprawdę widziałam że się stara, że jest inny, że terapia pomaga... Ale cóż. Dziś wiem że niestety nic to nie dalo.odejde od niego, odejdę na pewno ale mam jeszcze za małe dzieci. Nawet rok temu jak szukałam mieszkania to nikt nie chciał mi wynająć. Mieszkałam 2 miesiące u siostry ale ciężko było na 2 pokojach. Dzieci chciały już do domu. Trudno. Ja to wszystko przeżyje, ale chciałabym się na nim odegrać. Powiem krotko:żyje jak zakonnica. Dość mam tego stanu. Ileż można zebrać o miłośc, on nie potrafi kochać, chyba nikt go tego nie nauczył. Wydaje mu się że jak w zębach oddaje wypłatę to wystarczy. A ja mam siedzieć cicho, bo mam za dobrze. Moja matka nawet tak uważa, że po nim"jeżdżę "a on jest przecież taki dobry, wypłatę oddaje, nie pyta o nic, no nic tylko hrabiego w ramkę oprawic.A ja cierpię, bo kasa to nie wszystko, mogłabym żyć skromniej ale czuć się kobieta. Chciałbym tak się na nim zemścić żeby mu w pięty poszło. Nie zdradzić, nie dlatego że go kocham, nie chce żeby dzieci słuchały jak będzie mnie od dziwek wyzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffew

Ale czego Ty w ogole oczekujesz? Ze nie lata za Toba i nie gada kocham co 5 min? 

Ogarnij sie babo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z twojego posta nie wynika w czym problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbxbbxbxb

jak chcesz od kogoś ciepła i czułości najpierw mu pokaż jak się to robi  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbxb

Jak ma Cię gdzieś to co byś nie zrobiła to i tak Go nie ruszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×