Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy samotnym kobietom, które nie chcą mieć dzieci, mniej śpieszy się do związku?

Polecane posty

Gość gość

Więc mimo, że są same i czują się samotne, to nie decydują się aktywnie szukać faceta, np na portalu randkowym, bo w ich przypadku, upływający czas nie odgrywa tak krytycznej roli jak w przypadku kobiet, które chcą mieć dzieci i boją się, że za chwilę już nie będą mogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwonia

Ja nie chce mieć dzieci. Portale randkowe mam gdzieś, bo tam sami nieudacznicy. Jak trafi sie jakiś wart uwagi to jest zajęty. Bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Piwonia napisał:

Ja nie chce mieć dzieci. Portale randkowe mam gdzieś, bo tam sami nieudacznicy. Jak trafi sie jakiś wart uwagi to jest zajęty. Bez sensu. 

To bardziej liczysz, że gdzie kogoś poznasz? Wychodzisz gdzieś do ludzi, gdzie jest szansa kogoś poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsvx
26 minut temu, Gość Piwonia napisał:

Ja nie chce mieć dzieci. Portale randkowe mam gdzieś, bo tam sami nieudacznicy. Jak trafi sie jakiś wart uwagi to jest zajęty. Bez sensu. 

byc moze jestes juz po 30 i brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze mówiąc mimo, że jestem młoda (prawie 20 lat) bardzo chciałabym mieć dziecko. Bardziej to do facetów i związku mnie nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwonia
52 minuty temu, Gość fdsvx napisał:

byc moze jestes juz po 30 i brzydka

Na szczęście nieudacznika o przegrywach życiowego nie szukam zatem żegnaj. Adios! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwonia
52 minuty temu, Gość fdsvx napisał:

byc moze jestes juz po 30 i brzydka

Na szczęście nieudacznika o przegrywach życiowego nie szukam zatem żegnaj. Adios! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

teraz dzięki in vitro nawet 70 letnie kobiety rodzą - więc nie gadaj głupot autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×