Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jasia

Zeby w ciazy i kp

Polecane posty

Gość Jasia

Jak to jest z zebami w czesie ciazy i karmienia. Czytam tu straszne komentarze ze niektore kafeterianki stracily zeby... Jestem na poczatku ciazy i nic mi sie takiego jeszcze nie dzieje.. A jak bylo u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nic mi nie było, brałam witaminy przez całą ciaze i jak cos sie dzialo szlam do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zarówno w pierwszą jak i drugą zachodziłam z zębami bez zarzutu. Za jednym i za drugim razem zęby zaczęły się odzywać w 7 m-cu. Stan zapalny od korzenia, leczenie kanałowe. Dziąsła były zdecydowanie wrażliwsze i podatne na stany zapalne. W ostatnim trymestrze musiałam często chodzić do dentysty żeby pozbywać się tych stanów zapalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Dziekuje za odpowiedzi. Czy podczas kp (jezeli karmilas) mialas tez problem z zebami ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie nic się nie działo z zębami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się dba, kontroluje i działa szybko, to nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Dziekuje za odpowiedzi :) uspokoilam sie. Mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dziac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ciąży było ok, po ciąży trzy miałam do leczenia, ale nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jasia napisał:

Dziekuje za odpowiedzi. Czy podczas kp (jezeli karmilas) mialas tez problem z zebami ? 

Po pierwszym dziecku odezwał się jeszcze jeden kanał. Ale chyba taki juz mój urok. Zęby zawsze psują mi się od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwszym dziecku odezwał się jeszcze jeden kanał. Ale chyba taki juz mój urok. Zęby zawsze psują mi się od spodu.

Naszczescie jest to do wyleczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Jasia napisał:

Naszczescie jest to do wyleczenia. 

Tak, ale niestety jest jeszcze wielu dentystów z dziwnymi średniowiecznymi poglądami, którzy nie chcą się leczenia kanałowego w ciąży podjąć. A ty w desperacji z bólu chodzisz po ścianach, i szukaj teraz takiego, który przyjmie cię bardzo szybko i zrobi co trzeba. W małych miastach to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie nic się nie stało. Karmilam 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka

Nigdy nie miałam dziury w zębie (2 ciąże, 33 lata). Co roku robię przegląd i ściągam kamień z wewnątrz. Myję zęby dokładnie ale tylko 2 razy dziennie.

 

myślę, że to jak z rozstępami  - sprawa indywidualna. Jedna się nie smaruje i nie ma a inna wklepuje mustele 3 razy dziennie a i tak się zrobią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problem z zębami mają głównie te, które pół ciąży wymiotują po kilka razy dziennie.Tu się nie ma co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Enka napisał:

Nigdy nie miałam dziury w zębie (2 ciąże, 33 lata). Co roku robię przegląd i ściągam kamień z wewnątrz. Myję zęby dokładnie ale tylko 2 razy dziennie.

 

myślę, że to jak z rozstępami  - sprawa indywidualna. Jedna się nie smaruje i nie ma a inna wklepuje mustele 3 razy dziennie a i tak się zrobią. 

Bardzo duży wpływ na zęby dziecka ma odżywianie matki w ciąży.

Ja mam podobnie jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Problem z zębami mają głównie te, które pół ciąży wymiotują po kilka razy dziennie.Tu się nie ma co dziwić.

Nie wymiotowałam ani razu a problemy były. Niektórzy mają pecha do słabych zębów. Moje na pierwszy rzut oka są w porządku, każdy przegląd kończy się wygnaniem mnie do domu. A potem nagle ten się łamie, ten ma torbiel w dziąśle, ten psuje się od korzenia. Nie pamiętam normalnego plombowania, zawsze jakieś dziwne akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

U mojej przyjaciółki były słabsze,ale chodziła do dentysty i wszystko dobrze się skończyło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×