Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarah

Pytanie do Pua i wszelkich jednonocnych podrywaczy

Polecane posty

Gość Sarah

Tak się zastanawiam na tymi podrywanie przez was panowie i ciekawi mnie czy

a) czasami po tych wszystkich przygodach, nie macie czasem tak, że brakuje wam zwykłej kobiety u boku, co was przytuli, kiedy macie zły dzień, wysłucha jak macie problem, czy zwyczajnie z wami posiedzi i obejrzy serial. Czy nie tęskni wam się za bliskością z kobietą zamiast ooo siup do łóżka i w kolejny weekend następna.

b)czy nie macie czasem takiego wrażenia, że przez te wyuczone techniki i dostosowanie się do obrazu kobiety, jakiego obecnie ona chce mężczyzny, przez te gierki i manipulacje nie zatracacie właściwie siebie i nie czujecie, że kobieta nie chce was - tych prawdziwych, tylko to czym się stajecie zakładając maskę i będąc kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

Nednonocni podrywacze czyli 'badboye' to zakłamane gnidy od ktorych powinnyście trzymać się z daleka dla własnego dobra. 

Nie wierzyć w bzdury które on wygaduje żeby zaliczyć nie patrzeć się na cwaniaczka jak gołąb w bułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
2 minuty temu, Gość anon napisał:

Nednonocni podrywacze czyli 'badboye' to zakłamane gnidy od ktorych powinnyście trzymać się z daleka dla własnego dobra. 

Nie wierzyć w bzdury które on wygaduje żeby zaliczyć nie patrzeć się na cwaniaczka jak gołąb w bułkę.

Ale moje pytanie nie dotyczy tego, czy się trzymać od nich z daleka czy nie. Mnie nie przeszkadza jak dwoje ludzi uprawia sobie seks, jeśli obydwoje wiedzą, że to tylko seks. Gorzej jak ktoś rozko...e kogoś w sobie - czy to laska czy facet, by potem rzucić bo taki kaprys i podniesione ma ego. Poza tym, jak czytam te "zamknięte sprawy" na ich forum, to mi się śmiać chce, że komuś się chce marnować na to czas... Dla mnie to dziwne i dziecinne, ale co kto lubi. Jednak pytania moje są inne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramon

", nie macie czasem tak, że brakuje wam zwykłej kobiety u boku, co was przytuli, kiedy macie zły dzień, wysłucha jak macie problem, czy zwyczajnie z wami posiedzi i obejrzy serial. Czy nie tęskni wam się za bliskością z kobietą " 

 

Mężczyzna znający życie, zdaje sobie sprawę, że tego co napisałaś od kobiety nie może oczekiwać i nigdy nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ramon napisał:

", nie macie czasem tak, że brakuje wam zwykłej kobiety u boku, co was przytuli, kiedy macie zły dzień, wysłucha jak macie problem, czy zwyczajnie z wami posiedzi i obejrzy serial. Czy nie tęskni wam się za bliskością z kobietą " 

 

Mężczyzna znający życie, zdaje sobie sprawę, że tego co napisałaś od kobiety nie może oczekiwać i nigdy nie dostanie.

Niestety 😞 albo prawdopodobieństwo jest marginalnie małe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
2 minuty temu, Gość ramon napisał:

", nie macie czasem tak, że brakuje wam zwykłej kobiety u boku, co was przytuli, kiedy macie zły dzień, wysłucha jak macie problem, czy zwyczajnie z wami posiedzi i obejrzy serial. Czy nie tęskni wam się za bliskością z kobietą " 

 

Mężczyzna znający życie, zdaje sobie sprawę, że tego co napisałaś od kobiety nie może oczekiwać i nigdy nie dostanie.

Teraz mi się strasznie smutno zrobiło, że tak piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Sarah napisał:

Tak się zastanawiam na tymi podrywanie przez was panowie i ciekawi mnie czy

a) czasami po tych wszystkich przygodach, nie macie czasem tak, że brakuje wam zwykłej kobiety u boku, co was przytuli, kiedy macie zły dzień, wysłucha jak macie problem, czy zwyczajnie z wami posiedzi i obejrzy serial. Czy nie tęskni wam się za bliskością z kobietą zamiast ooo siup do łóżka i w kolejny weekend następna.

b)czy nie macie czasem takiego wrażenia, że przez te wyuczone techniki i dostosowanie się do obrazu kobiety, jakiego obecnie ona chce mężczyzny, przez te gierki i manipulacje nie zatracacie właściwie siebie i nie czujecie, że kobieta nie chce was - tych prawdziwych, tylko to czym się stajecie zakładając maskę i będąc kims innym?

Właśnie kobiety liczą na autentyczną miłość z takim, on mówi miłe słówka o miłości bo wie że to działa ona wierzy, a potem jest ból bo jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Sarah napisał:

Teraz mi się strasznie smutno zrobiło, że tak piszesz...

Możesz udowodnić komuś że to nie prawda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Możesz udowodnić komuś że to nie prawda ❤️

Byle nie bedboy'owi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Możesz udowodnić komuś że to nie prawda ❤️

Bardzo bym chciała... ale ostatnio... sama źle trafiłam i czasem myślę, że może faktycznie być lepiej suką i mieć na wszystko wyj.... Ale jak tak bardzo chciałabym mieć kochanka i przyjaciela w jednym... Takiego co to nie będzie chciał mną rządzić, ale będzie mnie wspierał, kiedy nie będę miała już siły podążać swoją ścieżką i takiego, który jeśli upadnie to razem z nim sobie chwilę na tym dnie posiedzę, a potem go chwycę za ramiona i podniosę do góry - taka miłość mi się marzy.

No ale dalej się podrywacze nie wypowiadają 😛 Chyba uwodzą a nie siedzą na kafe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

1.  Po co mieszasz dwa rodzaje kobiet.  Jednonocna przygoda jest dlatego jednonocna bo wiesz że na dłużej się nie nadaje.

2. Całkowicie nie wiesz na czym to polega.  Może młodzi faceci zakładają maski aby wygrać.  Ale w późniejszym wieku raczej się zdejmuje maskę, pokazuje zwierzę jakie w tobie drzemie i szukasz takiej która też ma ochotę zdjąć maskę pożadnej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Jednonocni, a gdzie to wystepuje w przyrodzie? Gdybym spotkała to zasadziłabym takiego kopa że aż by sie zrobił bardziej refleksyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha
29 minut temu, Gość Facet napisał:

1.  Po co mieszasz dwa rodzaje kobiet.  Jednonocna przygoda jest dlatego jednonocna bo wiesz że na dłużej się nie nadaje.

2. Całkowicie nie wiesz na czym to polega.  Może młodzi faceci zakładają maski aby wygrać.  Ale w późniejszym wieku raczej się zdejmuje maskę, pokazuje zwierzę jakie w tobie drzemie i szukasz takiej która też ma ochotę zdjąć maskę pożadnej kobiety. 

1. No to prawda, ale są tacy co tylko i wyłącznie mają takie "związki" bo... no tu są różne przyczyny. A jak taki koles wie, że może i to robi to czy on będzie w stanie się zaangażować w długi związek bez podejrzeń, że oto jego dziewczyna też może być taka jednonocną dla kogoś innego? Bo on to robił, widział i wie, że laski też mogą chcieć tylko seksu?

2. Może i nie rozumiem, dlatego pytam 🙂 Zdejmując maskę, wystawiasz się na otworzenie na kogoś i pokazanie komuś prawdziwego oblicza = wystawiasz się na zranienie. Jeśłi budujesz swoją pewność siebie na tych maskach to trudno potem ją zdjąć, bo się boisz, że to nie Ciebie chcą ale tego na którego się kreujesz.

"szukasz takiej która też ma ochotę zdjąć maskę porzadnej kobiety"- czyli uważasz, że kobiety tylko przyjmuja maski porządnych a naprawdę wszystkie są be...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Natasha napisał:

1. No to prawda, ale są tacy co tylko i wyłącznie mają takie "związki" bo... no tu są różne przyczyny. A jak taki koles wie, że może i to robi to czy on będzie w stanie się zaangażować w długi związek bez podejrzeń, że oto jego dziewczyna też może być taka jednonocną dla kogoś innego? Bo on to robił, widział i wie, że laski też mogą chcieć tylko seksu?

2. Może i nie rozumiem, dlatego pytam 🙂 Zdejmując maskę, wystawiasz się na otworzenie na kogoś i pokazanie komuś prawdziwego oblicza = wystawiasz się na zranienie. Jeśłi budujesz swoją pewność siebie na tych maskach to trudno potem ją zdjąć, bo się boisz, że to nie Ciebie chcą ale tego na którego się kreujesz.

"szukasz takiej która też ma ochotę zdjąć maskę porzadnej kobiety"- czyli uważasz, że kobiety tylko przyjmuja maski porządnych a naprawdę wszystkie są be...?

Uważam, że niektóre porządne matki żony, pracownice chcą się od czasu do czasu puścić .   I grunt to na taka trafić w odpowiednim momencie. 

Jak można dac się zranić w ciągu jednej nocy, często pod wpływem alkoholu. Przy jednonocnych przygodach najczęściej jest nie pisana zasada, tylko nie mów nikomu po na codzień jestem porządny, porządną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Jesteście takimi znawcami tych pojedynczych nocy, że chyba nigdy nic sensownego was nie spotkało. Współczuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale

Puasi to cienkie bolki, a nie żadni badboye, ale jednocześnie cwaniaki strzyżące freierów z kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
2 godziny temu, Gość ramon napisał:

", nie macie czasem tak, że brakuje wam zwykłej kobiety u boku, co was przytuli, kiedy macie zły dzień, wysłucha jak macie problem, czy zwyczajnie z wami posiedzi i obejrzy serial. Czy nie tęskni wam się za bliskością z kobietą " 

 

Mężczyzna znający życie, zdaje sobie sprawę, że tego co napisałaś od kobiety nie może oczekiwać i nigdy nie dostanie.

Dlaczego nie? Ja obejrzę z nim serial, ale co więcej oglądam z nim na yt np. jak naprawić silnik od samochodu lub inne podobne rzeczy, komentujemy to sobie , ja pytam tam o coś co mnie zainteresowało on mi tłumaczy i tak sobie czas miło leci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Uważam, że niektóre porządne matki żony, pracownice chcą się od czasu do czasu puścić .   I grunt to na taka trafić w odpowiednim momencie. 

Jak można dac się zranić w ciągu jednej nocy, często pod wpływem alkoholu. Przy jednonocnych przygodach najczęściej jest nie pisana zasada, tylko nie mów nikomu po na codzień jestem porządny, porządną. 

No masz rację, każdemu czasem marzy się przygoda ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie idącej do mieszkania faceta, poznanego godzinę wcześniej. Pofantazjować sobie mogę ale dla mnie taki seks to zbyt duże ryzyko więc podziękuję...

Z tym zranieniem to odnośnie długoterminowego związku pisałam. Ale wydaje mi sie, że przez jednonocną przygodę można się samemu zranić np. mąż rano będzie żałować zdradzonej żony, bo go poniosło tak samo jak i dziewczyna. Wiem, że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy, ale kiedy nie umie się opanować to może to zmienić całe nasze życie - rozwód, niechciana ciąża, choroba itp. Jak wyżej napisałam, dla mnie to zbyt duże ryzyko, nawet jak dla Ryana Goslinga 😉 Rozumiem Twój punkt widzenia, dzięki za rozmowę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
7 minut temu, Gość Natasha napisał:

każdemu czasem marzy się przygoda

Nie każdemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×