Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy jest jakas kobieta ktora przelezala cale 9 miesiecy ciazy bez wstawania nawet do WC?

Polecane posty

Gość Gosc

Lezy sie w domu i np przychodzi pielegniarka do mycia, zmiany pampersow itp czy w szpitalu?Jak ze wstaniem, czy miesnie sa mocno zdegenerowane?Moglyscie korzystac z laptopa czy czytac ksiazki czy tez trzeba bylo lezec bez ruchu?Ja pewnie bede lezec, przeraza mnie to bardziej niz porod i czuwanie w nocy przy noworodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kto ci takich głupot naopowiadal, że leżenie pomaga w zagrożonej ciąży? Tylko przy odplywie płynu, a do kibla można chodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo

Mnie tak kazali, ale po jakims czasie bardzo ostroznie chodzilam do wc. Czytałam ksiazki, gadałam pzrez telefon. Bylam niestety oslabiona, zlapałam zapalenie płuc, potem zapalenie zatok.  Na szczescie jak ciaza miala ponad 8 miesiecy, pozwolono mi wstac i chodzic, bo juz nie grozilo to poronieniem. Jednak udalo mi sie urodzic naturalnie, choc bylam jeszce nie calkiem zdropwa i  mialam juz 36 lat. Po porodzie bylam jednak bardzo slaba. ale dalłam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja mama od 3 miesiąca ciąży ale była zagipsowana po wypadku więc wyboru nie miała.  Nudzila się strasznie, wtedy nie było laptopów. Do reszty niby gdzie go sobie położysz jak leżysz ? Na brzuchu? To chyba nie bardzo korzystne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kto ci takich głupot naopowiadal, że leżenie pomaga w zagrożonej ciąży? Tylko przy odplywie płynu, a do kibla można chodzić. 

Zależy co jest powodem zagrożenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo

Nie wiem, jak jest teraz, ale jak bylam w zagrozonej ciazy lata temu, byly takie zalecenia, najpierw lezalam w szpitalu i zabraniali chodzic nawet do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość mooo napisał:

Nie wiem, jak jest teraz, ale jak bylam w zagrozonej ciazy lata temu, byly takie zalecenia, najpierw lezalam w szpitalu i zabraniali chodzic nawet do wc.

Cale 9 miesiecy czy tylko kilka z tego?Ze tak spytam, uzywalas pampersow?moglas korzystac z laptopa czy smartfona?ja slyszalam o babce ktora lezala glowa w dol bez ruchu, ksiazki i telefon zabronione, ale nie cala ciaze tylko miesiac i potem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy mozliwe zeby lekarz zalecil lezenie juz od pozytywnego testu?Trzymaja w szpitalu cale 9 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bius

Dlaczego pampersy , jest cos takiego jak basen ?Nie wyobrażam sobie leżeć w okładzie z moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo

Cale 9 miesiecy czy tylko kilka z tego?Ze tak spytam, uzywalas pampersow?moglas korzystac z laptopa czy smartfona?ja slyszalam o babce ktora lezala glowa w dol bez ruchu, ksiazki i telefon zabronione, ale nie cala ciaze tylko miesiac i potem do domu

 Poniewaz 2 poprzednie ciąze roniłam ok 8go tygodnia, kazali mi lezec , jak tylko ustalili, ze to ciąza, chyba po 3 tygodniach. lezalam w szpitalu 10 dni, potem do domu. Nikt mi niczego nie zabranial konkretnie, tylko leżec kazali. Najpierw przerazona lezalam plackiem, ale jak minelo te krytyczne 9-10  tygodni zaczelam ostroznie chodzic ( tylko do lazienki). No i jak ciaza miala 8 mies, pozwolili normalnie chodzic. Czyli w sumie lezalam ok 6 miesiecy. Ale, jak wspominalam, to  było dawno, nie wiem, jakie teraz sa zalecenia. Moim zdaniem chyba co mialo byc, to by i tak bylo. nastepna ciąze "przebiegalam", robilam wszystko, bo  mialam male dziecko( zaszlam niespodziewanie, bo mialam przedtem trudnosci ,5 miesiecy po porodzie). .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość bius napisał:

Dlaczego pampersy , jest cos takiego jak basen ?Nie wyobrażam sobie leżeć w okładzie z moczu.

Kto ten basen podstawia?Chyba do domu pielegniarka przychodzi i trzeba malo pic i sie powstrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
1 godzinę temu, Gość mooo napisał:

Mnie tak kazali, ale po jakims czasie bardzo ostroznie chodzilam do wc. Czytałam ksiazki, gadałam pzrez telefon. Bylam niestety oslabiona, zlapałam zapalenie płuc, potem zapalenie zatok.  Na szczescie jak ciaza miala ponad 8 miesiecy, pozwolono mi wstac i chodzic, bo juz nie grozilo to poronieniem. Jednak udalo mi sie urodzic naturalnie, choc bylam jeszce nie calkiem zdropwa i  mialam juz 36 lat. Po porodzie bylam jednak bardzo slaba. ale dalłam radę

O, a mnie interesuje jak wyszłaś z tego zapalenia płuc i zatok bo ja strasznie się męczę z zatokami i kolejny antybiotyk nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Cale 9 miesiecy czy tylko kilka z tego?Ze tak spytam, uzywalas pampersow?moglas korzystac z laptopa czy smartfona?ja slyszalam o babce ktora lezala glowa w dol bez ruchu, ksiazki i telefon zabronione, ale nie cala ciaze tylko miesiac i potem do domu

jak tak glowa w dol lezala to pewnie urodzila Batmana 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

jak tak glowa w dol lezala to pewnie urodzila Batmana 😕 

Nie, corke urodzila.A lezala na takim wyciagu, ani ksiazek, ani telewizji, tylko widok na sufit, wizyty bliskich, lekarzy i pielegniarek.Miesiac i mozna zwariowac, a co dopiero 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo

O, a mnie interesuje jak wyszłaś z tego zapalenia płuc i zatok bo ja strasznie się męczę z zatokami i kolejny antybiotyk nic nie daje.xx

 Bł;o ciezko, straszne osłabienie, nie bralam doustnuch antybiotykow, tylko zastrzyki z penicyliny. To byl juz 6ty miesiac. A zatoki byly potem, nie bralam antybiotykow, dzien przed porodem i dzien po mialam punkcję ( bez znieczulenia, oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czy mozliwe zeby lekarz zalecil lezenie juz od pozytywnego testu?Trzymaja w szpitalu cale 9 miesiecy?

Nie, zaleca już od pierwszego dnia ostatniej miesiączki przed poczęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Czy mozliwe zeby lekarz zalecil lezenie juz od pozytywnego testu?Trzymaja w szpitalu cale 9 miesiecy?

Nie, na tym etapie ciąży można tylko stwierdzić, ze jest i się rozwija. Nawet jeżeli są jakieś nieprawidłowości to 1 trymestrze są głównie spowodowane wąsami wrodzonymi płodu, leżenie na tym etapie nie ma znaczenia. Leży się tylko w zagrażającym porodzie przedwczesnym, rozwiewającej się szyjce itp, czyli musi to być już zaawansowana ciąża. Dla zarodka to nie ma znaczenia czy stoisz czy leżysz, chyba ze masz jakies swoje choroby niezwiązane z ciąża, w których jest wskazanie leżeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lezalam, ale do wc wstawalam, kapalam się,wstawalam na posilki, przebieralam się. Maze zainstalowal mi w sypialni tv i ogladalam seriale 🙂 odkryłam też kafeterie i poznalam dziewczyny,które też leżały. Pisalysmu, dzielilysmy się informacjami i przezyciami. Jedna lezala wlasnie w szpitalu i nawet do wc nie wstawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie znam się ale w takich przypadkach to pewnie cewnik zakładają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Lol napisał:

Nie, na tym etapie ciąży można tylko stwierdzić, ze jest i się rozwija. Nawet jeżeli są jakieś nieprawidłowości to 1 trymestrze są głównie spowodowane wąsami wrodzonymi płodu, leżenie na tym etapie nie ma znaczenia. Leży się tylko w zagrażającym porodzie przedwczesnym, rozwiewającej się szyjce itp, czyli musi to być już zaawansowana ciąża. Dla zarodka to nie ma znaczenia czy stoisz czy leżysz, chyba ze masz jakies swoje choroby niezwiązane z ciąża, w których jest wskazanie leżeć 

Niemozliwe, znam mnostwo przypadkow gdzie juz od pierwszego usg sie lezy.Tylko w Anglii nie, bo do 3 miesiaca robi sie selekcja naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×