Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika9218

Mój facet wydał 3000 zł w klubie gogo

Polecane posty

Hej, 

moj facet poszedł z kumplami do klubu gogo. Był tak pijany, ze nic nie pamięta a z naszego konta zniknęły 3000 zł. Mówi, ze na pewno nic nie zrobił tylko stawiał drogie drinki. Czy ktoś bywał w takich klubach i może mi napisać co tam się dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co?
Przed chwilą, Monika9218 napisał:

Hej, 

moj facet poszedł z kumplami do klubu gogo. Był tak pijany, ze nic nie pamięta a z naszego konta zniknęły 3000 zł. Mówi, ze na pewno nic nie zrobił tylko stawiał drogie drinki. Czy ktoś bywał w takich klubach i może mi napisać co tam się dzieje? 

no to w zamian żądaj 6000 dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie był w takim klubie? Nie wie nikt jak to wyglada? Czy to musiała być zdrada czy może ceny drinków są tak horrendalnie wysokie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Pogoń go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

3000 zł na same drinki? Ha ha dobre 😂 pewnie przespal się z jakaś...świetnego masz faceta nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31

Było to było po co do tego wracasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wierzyć, ze to tylko klub naciąga tak klientów cenami drinków... ale sama nie wiem. On mówi na dodatek, ze nic nie pamięta bo był pijany... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Monika9218 napisał:

Chciałbym wierzyć, ze to tylko klub naciąga tak klientów cenami drinków... ale sama nie wiem. On mówi na dodatek, ze nic nie pamięta bo był pijany... 

Hehee naiwna jestes jeśli uwierzysz ze wydanie w jedna noc 3000zl to tylko kwestia drinków 😂. Może poszperaj mu w telefonie ukradkiem, może pisał o tym z kolegami co się tam dzialo, dzielili sie wrazeniami np, może znajdziesz dowody zdrady, bo sam w życiu się nie przyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Facet był zawsze w porządku wobec mnie ale nawet jeżeli to tylko drinki to po co tam poszedł skoro mówi, ze mnie kocha? Czy kochający mężczyzna musi od czasu do czasu z kumplami popatrzeć na obce, idealne kobiece ciała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
2 godziny temu, Monika9218 napisał:

Mój Facet był zawsze w porządku wobec mnie ale nawet jeżeli to tylko drinki to po co tam poszedł skoro mówi, ze mnie kocha? Czy kochający mężczyzna musi od czasu do czasu z kumplami popatrzeć na obce, idealne kobiece ciała? 

Poszedł, bo dostał głupawki (koledzy namówili). Nauczka na przyszłość. Nie czytałaś w prasie, jak w takich klubach są pijani goście rżnięci na o wiele większą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

do takich clubow chodza sami idioci tam zawsze ciebie oskubia mam znajomego on mial rachunek na 15 tysi i kompletnie nic nie pamietal na drugi dzien. poza tym tam driny pewnie po 200zl za jeden xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×