Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu osoby które zerwały kontakt z tostycznym rodzeństwem, kimś z rodziny?

Polecane posty

Gość gość

Moja relacja z siostrą była zawsze słodko-gorzka, nigdy nie byłyśmy jakoś blisko ze sobą, kiedyś jak byłam młodsza też byłam przyzwyczajona do złośliwości i że trzeba to znosić. Życie się tak ułożyło, że mam po prostu o trochę łatwiej i jeśli kiedykolwiek dzielę sie z siostrą czymś pozytywnym ona stara mi się to zrównać z ziemią. Było tak zawsze teraz mam 30 lat i nie widzę najmniejszej potrzeby kontaktu z nią, bo zawsze wiem, że to co dobre mi sie przytrafia ona zrówna z ziemią.Kiedyś rozmawiałyśmy z 2 razy w miesiącu przez telefon, teraz świadomie ograniczam rozmowe tylko do świąt i urodzin, nie chce żadnego udziału siostry w moim życiu. Tak sobie myśle, że za jakis czas przestanę z nią rozmawiać całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdkdn

Jezeli rzeczywiscie twoja siostra jest ta zla a ty ta dobra to dobrze zrobilas,nikt nie kaze trzymac kontakt z rodzenstwem jesli ludzie sie nie lubia....kazdy jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Daj przyklad zrownania ziemia wg ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joni

Sluszna decyzja, taka jest rowniez moja matka. Nie utrzymywalam (odmawialam) kontaktu wiele lat, teraz telefonujemy przy wiekszych okazjach i chyba znowu zerwe kontakt, jest zbyt toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość gość

Zerwałam kontakt do zera z bratem bo ćpa. Mój mąż nie utrzymuje kontaktu z ojcem alkoholikiem. Czasami trzeba się odciąć żeby żyć normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż nie rozmawia z bratem i bratową, ale z ich dziećmi ma poprawne stosunki. Ja z nimi rozmawiam, ale z uwagi na męża nie są to bliskie relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "

Ja z rodzeństwem. Mam swoje powody i których nie chce tu pisać. Ja nie tęsknię oni zapewne też. Wszyscy zadowoleni. Szkoda tylko że zbyt późno do tego doszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Doskonale cię rozumiem. W imię czego znosić cudze fochy, złośliwości i przytyki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×