Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

w którym tygodniu dowiedziałyście się o płci dziecka i czy przy porodzie okazało się to prawdą?

Polecane posty

Gość gosc

Jak było u Was? Mi wczoraj na USG genetycznym lekarz mówił że na 85% dziewczynka. Ale czy można temu wierzyć? Poprzednio było wyraźnie widać że syn i rzeczywiście był syn. Ale ponoć narząd męski łatwiej w usg wypatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dodam że to 13 t.c. , pierwsze dokładniejsze USG, pomiar przezierności, sprawdzanie czy jest kość nosowa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dawniej pomyłki były możliwe bo sprzęt był słaby dzisiejsze aparaty usg są w stanie wykryć płeć od 12 tyg, od momentu kiedy za zyczynaja się kształtować aparaty reprodukcyjne. Ja miałam w 14 tyg zbliżenie na siura w 5d że na pewno nie ma mowy o pomyłce 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 26 tyg na 80 procent dziewczynka, w 28 już na ponad 90. Myślę że raczej USG nie myli się, nie w tych czasach raczej, ale okaże się. A od zawsze chciałam chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dodam jeszcze że w klinice gdzie byłam na usg rozpoznają płeć od 12 tyg I szczycą się famą że na 100% jeśli dziecko wstydliwe to każą wrócić za tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdhjff

Tak jak lekarz powiedział, nie jest to jeszcze pewne, ale bardzo prawdopodobne. Mi też lekarz na usg grnetycznum powiedział, że to raczej dziewczynka. Sprawdziło się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 17 tc, że będzie dziewczynka, w 21 tc, że jednak chłopiec. Mam synka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi na połówkowym lekarz zrobił rzut na siusiaka było widać jak na dłoni, że chłopak i jest chłopak. Na usg koło 12 tygodnia powiedział, że nie będzie zgadywanki robił bo po prostu nie mówi w tak wczesnej ciąży o płci. Może to było jego jakieś doświadczenie bo sprzętu nie miał złego, a i sam lekarz polecany i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w takim razie nie nastawiam się na dziewczynkę, bo na razie nie wiadomo, pozdrawiam, autorka.

Choć przyznam że mieć i chłopca, i dziewczynkę to chyba nienajgorzej 🙂 Wiele osób tak wlasnie by chciało.

Ale jak bedzie syn to tez spoko, mój starszy synek bedzie miał przyjaciela do zabawy, a w gronie wlasnej plci to zawsze chyba ta zabawa ciekawsza, lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

W 26 tyg na 80 procent dziewczynka, w 28 już na ponad 90. Myślę że raczej USG nie myli się, nie w tych czasach raczej, ale okaże się. A od zawsze chciałam chłopca

a w którym tygodniu jesteś? Ja chłopca już mam, więc na dziewczynkę się nie obrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee

W 16tc. lekarka powiedziała, że na 100% chłopak. Na usg rozkraczyl się i nie było wątpliwości. Urodziłam chłopca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za 1 razem 11 tc, na zwykłym małym usg, tydzień przed pappa, za drugim razem w 19 tc. 

2x się sprawdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Na badaniu prenatalnym w 12tc lekarz podejrzewał chłopca, ale jeszcze nie na 100%. Potwierdziło się na drugim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy pierwszym do końca nie było wiadomo- siedziało tyłem i do tego z nogami pod dupką (ciężko było zajrzeć). Ja miałam przeczucie, że dziewczynka i była dziewczynka.  Chłopak już nie był taki wstydliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 13 tc lekarz powiedział "prawdopodobnie" chłopiec. No i był chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 13 tyg tak jak Ty usłyszałam że na 85% dziewczynka i rzeczywiście mam córeczke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×