Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Roczne dziecko z dnia na dzień przestalo ssać mleko na dobranoc. Tak po prostu - nie i już. Usypia od tamtej pory sam w łóżeczku i śpi do rana. A do tej pory spał że mną i jadł kilka razy w nocy.

Polecane posty

Gość Gość

Słyszałam, że tak małe dzieci nie odstawiają się samoistnie od piersi. Jak to zatem jest możliwe, że 13-miesięczny chłopczyk ot tak się usamodzielnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieci są różne, a Ty się ciesz że tak łatwo poszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dzieci są różne, a Ty się ciesz że tak łatwo poszło 

Nie jestem matką-bluszczem i cieszę się z jego postępów. Tylko trochę mnie to martwi. Bo nic nie wskazywało na taką zmianę jego zachowania. Zwykle zasypiał ze mną podczas jedzenia mleka i tak sobie spaliśmy do rana. Aż tu nagle jednego wieczoru kładę go obok siebie a ten wykrzywIa buzię od piersi, przytula się i po chwili zasypia. Odkładam go po raz pierwszy w życiu do łóżeczka dziecięcego i śpi bez pobudek do rana! Kolejnego dnia to samo, myślałam, że śnię! Tak to już trwa od dwóch tygodni. On z dnia na dzień zaczął pić mleko z piersi tylko rano po przebudzeniu. Tylko. Czy to może oznaczać jakąś chorobę moją lub jego? Może jestem w ciąży? Jaka może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja też z dnia na dzień zrezygnowała z mleka na noc. Przyszedł teżtaki dzień, że koniecznie sama w łóżeczku chciała spać. Nie widzę w tym nic dziwnego i nie smuci mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja też z dnia na dzień zrezygnowała z mleka na noc. Przyszedł teżtaki dzień, że koniecznie sama w łóżeczku chciała spać. Nie widzę w tym nic dziwnego i nie smuci mnie to.

Dziękuję 🙂❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty się ciesz a nie zastanawiaj ja znów mam pogryzione sutki odstawic próbuję już od przeszło miesiąca narazie marnie mi idzie🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

normalne, masz spokój, nie musisz się zrywać w nocy, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
5 minut temu, Gość gość napisał:

normalne, masz spokój, nie musisz się zrywać w nocy, w czym problem?

Problem bo trzeba będzie chłopu dawać i bąbelek nie będzie wymówką już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu autorka. Dziś po ponad dwóch tygodniach przerwy mały napisać się mojego mleka przed snem. Jestem już zupełnie zdezorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×