Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka3555

CZY WASZE DZIECI SIEDZĄ W KSIAZKACH

Polecane posty

Gość Autorka3555

Moja jest w 5 klasie i nie chce się uczyć wylapala już kilka 1 i 2 z kartkówek.nie chce się uczyć. Czy wasz dzieci chętnie się uczą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy. Książki lubi,uczy się w miarę dobrze, ale jak temat mu nie pasuje to nie ma kija. Szanuje. Staram sie rozjaśnić mu temat tak aby sie zorientował o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nn a

pytanie  z tematu sugerowało, czy lubią czytać, a nie czy lubią się uczyć, lekcje odrabiać itd 😉

mój trzynastolatek, lasa druga liceum (nie Polska), kocha czytać książki. bywa, że przeczyta 300 stron w weekend, ale bywa też że nie tknie ksiazki- poza szkolną -przez tydzień.

co do nauki - zależy jaki przedmiot. bardzo chętnie odrabia lekcje z matematyki, fizyki, polityki. niezbyt chętnie z biologii. z języków to raz tak, raz siak. Wyniki w szkole m dobre - tu do 3 kalsy liceum nie ma ocen, lecz cos jakby 'poziomy' i opisowe dokładne raporty, ale ogólnie, to syn ma tak jakby z  prawie wszystkiego czwórki, z paru przedmiotów piątki i z jednego trójkę - jako średnią za dany przemiot w skali roku , wyniki klasy pierwszej liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje dziecko mimo, ze płynnie czyta (8lat) to książek nie lubi i prawie wcale do nich nie zagłada. W domu mamy sporą bibliotekę, w jego pokoju również. Oczywiście ubolewam nad tym i myśle jak to zmienić. Sama sporo czytam. Jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza
9 godzin temu, Gość o nn a napisał:

pytanie  z tematu sugerowało, czy lubią czytać, a nie czy lubią się uczyć, lekcje odrabiać itd 😉

Też tak to odebrałam 🙂

Czyta bardzo chętnie i najgorzej jak na ciekawą książkę trafi, to trudno jej się oderwać i uczyć np. fizyki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×