Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baha41

Ciaza

Polecane posty

Gość Baha41

Biorę tabletki antykoncepcyjne.Od 2 tygodni mam plamie.Wczoraj miał.byc okres i niestety nie ma.Jest plamienie ale mniejsze.Bol brzucha pobolewa

Myślicie że to ciąża?Jaki kupić test i kiedy zrobić?Czy trzeba rano

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba w ulotce są jakieś procedury postępowania w takich przypadkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy tabletkach krwawienie może być dużo slabsze. Nie wiem od jak dawna je bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha41
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Przy tabletkach krwawienie może być dużo slabsze. Nie wiem od jak dawna je bierzesz.

Biorę je już pewnie z 10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja przyjaciółka Miała normalne krwawienia. O ciąży dowiedziała się jakoś w okolicach Bożego narodzenia, zemdlała w pracy i zaczęła robić badania myśląc że jakaś anemia ją dopadła. Nie miała żadnych objawów ciąży, brzucha też nie było. Była troszke bardziej zmęczona ale myślała że przez prace, jak to w grudniu w sklepie ruch a ona na warzywniaku skrzynki dźwigać musiała.  Brała pigułki cilest od 4 lat i nigdy żadnej nie zapomniała. Zawsze brała o tej samej godzinie a jak wylądowała na fotelu i gina to sie okazało że w marcu rodzi. 27 urodziła zdrowego synka. Także nic mnie już nie zdziwi i na twoim miejscu bym zatwstowala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moja przyjaciółka Miała normalne krwawienia. O ciąży dowiedziała się jakoś w okolicach Bożego narodzenia, zemdlała w pracy i zaczęła robić badania myśląc że jakaś anemia ją dopadła. Nie miała żadnych objawów ciąży, brzucha też nie było. Była troszke bardziej zmęczona ale myślała że przez prace, jak to w grudniu w sklepie ruch a ona na warzywniaku skrzynki dźwigać musiała.  Brała pigułki cilest od 4 lat i nigdy żadnej nie zapomniała. Zawsze brała o tej samej godzinie a jak wylądowała na fotelu i gina to sie okazało że w marcu rodzi. 27 urodziła zdrowego synka. Także nic mnie już nie zdziwi i na twoim miejscu bym zatwstowala 

W 6 miesiącu nie zauważyła ciąży? No sorry ale bystra to ta koleżanka nie była, może i nie pominela tabletki ale zapewne brała inne leki/wymiotowala/miała biegunkę itp i osłabiła działanie tabletek. Cudów nie ma, jest tylko nieodpowiednie użytkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Goja napisał:

W 6 miesiącu nie zauważyła ciąży? No sorry ale bystra to ta koleżanka nie była, może i nie pominela tabletki ale zapewne brała inne leki/wymiotowala/miała biegunkę itp i osłabiła działanie tabletek. Cudów nie ma, jest tylko nieodpowiednie użytkowanie.

A jak miała zauważyć Skoro pisze że nie miała objawów a krwawiła regularnie ? Ty robisz testy co miesiąc mimo miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha41

Kurde myslalam ze mozna miec plamienie a nie normalny okres będąc  w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A jak miała zauważyć Skoro pisze że nie miała objawów a krwawiła regularnie ? Ty robisz testy co miesiąc mimo miesiączki ?

Nie robię testu co miesiąc ale w 6 misiacu ciąży brzuch już musiał być co najmniej powiększony no i czuć ruchy dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A jak miała zauważyć Skoro pisze że nie miała objawów a krwawiła regularnie ? Ty robisz testy co miesiąc mimo miesiączki ?

no a jaki problem zgarnąć test z półki podczas zakupów sporzywczych w markecie? Skoro wszyscy trabią że nie ma 100%  pewnej metody, to... no jestesmy dorośli czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

no a jaki problem zgarnąć test z półki podczas zakupów sporzywczych w markecie? Skoro wszyscy trabią że nie ma 100%  pewnej metody, to... no jestesmy dorośli czy nie?

Ale po co skoro nie podejrzewasz ciąży? Robisz testy profilaktycznie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie robię testu co miesiąc ale w 6 misiacu ciąży brzuch już musiał być co najmniej powiększony no i czuć ruchy dziecka.

Nie każda tyje 30 kilo w ciąży. Pisałam wyżej ze nie miała brzucha, ani żadnych ciążowych objawów i czuła się normalnie.. pozatym że któregoś dnia zasłabła. Wystarczy przeczytać co napisałam.

w dniu porodu ważyła 4kilo więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha41

Kurde myslalam ze mozna miec plamienie a nie normalny okres będąc  w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Baha41 napisał:

Kurde myslalam ze mozna miec plamienie a nie normalny okres będąc  w ciazy

Chyba nie ma reguły, ja lekko plamiłam na beżowy kolor i okazało się że serduszko już nie bije. Moja siostra miała regularne krwawienia co miesiąc i urodziła zdrową córeczkę.  Jeździła na pogotowie to tylko sprawdzali czy szyjka zamknięta i do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha41
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Chyba nie ma reguły, ja lekko plamiłam na beżowy kolor i okazało się że serduszko już nie bije. Moja siostra miała regularne krwawienia co miesiąc i urodziła zdrową córeczkę.  Jeździła na pogotowie to tylko sprawdzali czy szyjka zamknięta i do domu. 

Chyba pójdę po test.Myslusz że już można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena

współżyłaś biorąc pigułki nieregularnie to wszystko jst możliwe, ja zabezpieczam się tabletkami, ale jak coś mnie martwi i wiem że moga nie zadziałać to sprawdzam sobie czy owulacja nie wróciła testerem ze śliny afrodyta, bez jajeczkowania nie będzie ciąży 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×