Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emi

Od jakiegos czasu mam na twarzy i dekolcie takie male krostki. To nie sa przyszcze. Mam 36 lat.

Polecane posty

Gość Emi

Mam sucha skore, nidgy nie mialam tradziku, no jakies pojedyncze „pryszcze” sie zdarzaly. A teraz mam takie male krostki, to nie sa pryszcze tradzikowe. Od jakiegos czasu jem wiecej slodyczy, karmie piersia, przeszlam na pielegnacje naturalna - glownie The Ordinary, olejki z witamina c, reinol. Nie uzywam parafiny, gliceryny.

co to moze byc?! Ostanio zrezygnowalam z dekoltow, bo to po prostu brzydko wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idź do dermatologa. Nie jesteśmy w stanie ci tu nic poradzić, bo nawet nie wiemy jak to wygląda. Najprawdopodobniej to jakieś uczulenie, albo szaleństwo hormonów po porodzie. Ja jeszcze przed ciążą dostałam nagle dziwnych czerwonych plam na dłoniach i twarzy i jeszcze innych paru miejscach. Żaden lekarz nie jest w stanie mi poradzić skąd to mam, nagle stałam się na coś uczulona, ale nie wiem dokładnie na co. Muszę unikać pachnących, pieniących się kosmetyków i niektórych produktów np. piwa, czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rogowacenie okołomieszkowe? Może to ci pomoże, ze zdjęciami:

ewaszalkowska.com/2016/06/dermatozy-skorne-w-obrebie-mieszka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

właśnie podczas cotygodniowej kąpieli zauważyłam te krosty w okolicach intymnych.Co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×