Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dora

Powiększony węzeł chłonny pod pachą

Polecane posty

Gość Dora

Pół roku temu wykryłam w lewej piersi guzek, który bolał przy dotyku. Na usg dr stwierdziła, że to torbiel. Byłam na konsultacji miesiąc temu i torbieli nie ma, wchłonęła się. Mam jednak nadal powiększony węzeł chłonny pod lewą pachą. Był powiększony wcześniej i jest powiększony nadal. Po pół roku albo powiększył się i 2mm albo jest jaki był tylko dr nie dokładnie zmierzyła. Kazała mi przyjść na badanie ponowne za miesiąc i od razu na badanie usg wszystkich węzłów chłonnych. Czy któraś z Was miała podobnie? Denerwuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Moze przejdz sie jeszcze do innego lekarza na konsultację.  Długo to wszystko trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

To ja mam już od dłuższego czasu zgrubienia pod pachami. Byłam z tym u lekarza, miałam usg robione, ale nic nie wykazało. Węzły chłonne nie są powiększone, nie wiadomo, co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

Do innego lekarza pójdź jeszcze jak ktoś wyżej poradził.

A ten węzeł, to na pewno węzeł? Boli Cię? Przesuwa się pod palcami? Miękki? Twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Też myślałam że mam węzły powiększone pod pachami ale okazało się że po 30 tce zaczęłam w tłuszcz obrastac. 

Jak radzą inni. Idź do innego lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te 2mm to raczej nie powiększenie, tylko błąd pomiaru. Ja miałam taką sytuację, że jakieś 5 lat temu powiększyły mi się węzły pod pachami. Robiłam badania, latałam na USG, stresowałam się. Nic nie wyszło, a węzły jak były tak zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam powiększony węzeł pod lewą pecha, miałam USG i biopsje, które wykazały że jest powiększony odczynowo. Nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Wyleczcie zeby. Serio. Od nich wszystko idzie na różne organy, nawet nerki. Stany zapalne w dziąsłach powodują powiększone węzły chłonne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
1 godzinę temu, Gość Gość. napisał:

Wyleczcie zeby. Serio. Od nich wszystko idzie na różne organy, nawet nerki. Stany zapalne w dziąsłach powodują powiększone węzły chłonne. 

Zęby mam wyleczone wszystkie. Wiem, że od tego tez mogą się dziać różne rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
5 godzin temu, Gość Zorza napisał:

Do innego lekarza pójdź jeszcze jak ktoś wyżej poradził.

A ten węzeł, to na pewno węzeł? Boli Cię? Przesuwa się pod palcami? Miękki? Twardy?

Czasami lekko pobolewa pod lewą pachą. Nie jest tam nic wyczuwalne. W opisie mam „zdiagnozowano powiększony węzeł chłonny o prawidłowej budowie i unaczynieniu 15x5mm”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×