Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alii

Badania prenatalne

Polecane posty

Witam, prosze o interpretacje. Dlugosc ciemieniowo-siedzeniowa (CRL) 71,9 mm, przezernosc karku (NT) 2,1, wymiar dwuciemieniowy (BPD) 23,0mm, Ductus venosus (PI) 0,990,plyn owodniowy ww normie, przeplyw na zastawie trojdzielnej-zwykla,kosc nosowa obecna. Anatomia plodu prawidlowa. TRISOMIA 21 ryzyko podstawowe 1:882 ryzyko skorygowane 1:17640 TRISOMIA 18 ryzyko podstawowe 1:2235 ryzyko skorygowane <20000 TRISOMIA13 ryzyko podstawowe 1:6988 ryzyko skorygowane <1:20000. Porod przedwczesny samoistny przed 34 tygodniem ciazy 1:2199. Wiek ciazy 13 +0 tydzien, ostatnia miesiaczka 22 lipca, kobieta lat 27, ciaza 2,pierwsze dziecko zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Wszystko powinno być powyżej 1000

Tristomia 21 ,1:882 jest to wynik taki se.. ja miałam 1:604 i musiałam robić nifty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Tez mam ost miesiączkę 22lipca, rodzimy 27kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
45 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Wszystko powinno być powyżej 1000

Tristomia 21 ,1:882 jest to wynik taki se.. ja miałam 1:604 i musiałam robić nifty. 

Widocznie widzieli że cię stać i chcieli cię naciągnąć. Niech zgadnę wszystko wyszło ok?

Wynik Alio jest jak najbardziej ok. Przeziernosc powyżej 3 I brak kosci nosowej skłania do dalszego badania.  Wysokie ryzko jest jak masz 1:270 przynajmniej na moim wyniku taki jest margines. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie w badaniach jedynie wyszło słabo poród przedwczesny przed 34 1:168 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×