Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chrzciny - co musi być na takiej imprezie.

Polecane posty

Gość Gość

Proszę pomóżcie bardzo dawno nie byłam na chrzcinach i nie bardzo wiem jak teraz się organizuje taką imprezę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecko i jego rodzice. Reszta zależy od tego, na co ci rodzice mają ochotę, pieniądze i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dziecko i jego rodzice. Reszta zależy od tego, na co ci rodzice mają ochotę, pieniądze i czas.

No oczywiście, że tak ale jakie teraz są standardy w organizacji takiego przyjęcia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obiad,deser i przystawki na stole.

U nas był jeszcze tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A muzyka? Jakies zabawy? Ostatnio słyszałam, że teraz organizuje się tańce ale ciężko mi w to uwierzyć szczerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A muzyka? Jakies zabawy? Ostatnio słyszałam, że teraz organizuje się tańce ale ciężko mi w to uwierzyć szczerze.  

Ludzie potrafią wesele zrobić jako zwykłą kolacje, a na chrzcinach przymusem byłyby zabawy i muzyka? Zrób jak uważasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

A muzyka? Jakies zabawy? Ostatnio słyszałam, że teraz organizuje się tańce ale ciężko mi w to uwierzyć szczerze. 

A dokładnie co złego jest w tańczeniu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U na był 2 dniowy obiad ciasta owoce na stołach i tort 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie tańców nie było. Był sakrament, rodzice, chrzestni, dziadkowie, bliska rodzina. Później w domu przyjęcie: obiad, zimna płyta, kawa, ciasto, owoce, alkohol też. Muzyka grała w tle, nikt nie tańczył ani nie śpiewał poza sto lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce zrobić chrzciny w lokalu ok 60 osób. Sala zapewni jedzenie, ciasto, napoje, owoce. Dodatkowo myślę aby zamówić candy bar dla dzieci z tortem. Alkohol. Może wynająć jakąś firmę do zrobienia dekoracji tematycznych? Zamówię może dodatkowo stół sushi. Fotograf zrobi reportaż. I chyba starczy... Muzyka i tańce na chrzcinach jakoś nie przemawiają do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przede wszystkim wódeczka. Gęsta i zimna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzcinyikomunie..pl

Jak masz problem z organizacją chrzcin zobacz stronę www.chrzcinyikomunie.pl tam ci pomogą z organizacją chrzcin w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×