Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dajcie mi jakiś pomysł na fajne jedzenie na urodziny

Polecane posty

Gość Gość

Pierwszy raz organizuje imprezę urodzinową "na swoim" to akurat forum na ktorym są raczej kobiety które prowadzą dom więc postanowiłam tu szukać pomocy. Chciałbym zrobić coś smacznego ale też w miarę łatwo w przygotowniu. Może pomysł na jakąś fajną sałatkę - bez majonezu, przekąski, mięsko? Z wypiekami nie mam problemu także słodkości mniej mnie interesują ale też mile widziane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxnxnx

Talerz albo taca raczej tortille z kurczakiem salata kukurydza,majonezem w sumie mozna wlozyc co sie chce,ppkrojone w kawaleczki i wykalaczki,kupilam pudelko chyba z 1000 wykalaczek i uzywam czesto,mam duza tace z przegrodkami,wyrzucam oliwki roznego rodzaju np z nadzieniem wbijam w prawie kazda wykalaczke,a jak nie kazda to trudno,ser w kostke,jakies salami czy chorizo kielbaske tez w kostki i wtykam wykalaczki,male pomidorki,takie male cos.na raz,krakersy..u mnie zawsze obowiazkowo jajeczka gotowane z majonezem i np koperkiem(zawsze pojda jako pierwsze)prawie zawsze robie szaszlyki,przygotowuje kurczaka wczesniej ,kroje dodaje przyprawe i w oliwie zostawiam na noc,na drugi dzirn z rana robie je, a potem jak juz wszyscy przyjda,po godzinie szaszlyki z warzyw i piersi kurczaka szybko sie.pieka i zawsze sa zjedzone,a ciasta to np sernik upieczony niski pokrojiny w mala kosteczke oblany czrkolada,ja lubie np.ciasto marchewkowe,sama robie tez niski, w mala kostke kroje,kazdy sie zachwyca smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wpisz w wyszukiwarce "raz w mordeczki", wyskoczy fajny wątek na forum gazeta.pl z pomysłami na przegryzki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie bardzo sprawdziły się pieczarki nadziewane mięsem mielony i drobno posiekaną papryka, upieczone w piekarniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pieczarki super pomysl, ja robie tez takie nadziewane miesem, panieruje i smaze, pyycha 🙂 nie napisalas czy to luzna impreza dla znajomych czy bardziej elegancka kolacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

U mnie bardzo sprawdziły się pieczarki nadziewane mięsem mielony i drobno posiekaną papryka, upieczone w piekarniku 

Mmmmm uwielbiam to! I też zawsze piecze w piekarniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pieczarki super pomysl, ja robie tez takie nadziewane miesem, panieruje i smaze, pyycha 🙂 nie napisalas czy to luzna impreza dla znajomych czy bardziej elegancka kolacja? 

Luźna 😉 dziękuję za pomysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Roladki z tortilli z lososiem, koreczki, rogale croissant nadziewane serem i pieczarkami mmm przepyszne, a na cieplo miga byc wlasnie te pieczarki, mielone, mozesz pizze zrobic, jak Ci sie chce to placki po wegiersku... Jakie to dobre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

U mnie się sprawdzają:

Roladki z ciasta francuskiego, Almetką smarujesz, posiekaną czerwoną cebulką, szynka szwarcwaldzka, ser żółty np cheddar i do tego natka. Zawijasz, kroisz i takie roladki do piekarnika. Super do wina to jest 

Tarta z łososiem, szpinakiem, gorgonzolą 

Sałatka z gorgonzolą, gruszką, orzechami posiekanymi, żurawina i kaczką 

Mięso np żeberka, dobre pod wódeczkę 😂

Deska serów, wędlin i owoców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×