Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zimny uczuciowo kochanek

Polecane posty

Gość Gość

Spotykam się z facetem zimnym nie czułym tylko sex a gdzie uczucia między spotkaniami go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Spotykam się z facetem zimnym nie czułym tylko sex a gdzie uczucia między spotkaniami go nie ma

Taki sam temat chciałam założyć.Jak u Ciebie to wygląda opisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch

 Dlaczego w takim razie z nim jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch

 Dlaczego w takim razie z nim jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
22 minuty temu, Gość Pieścioch napisał:

 Dlaczego w takim razie z nim jesteście???

To jest właśnie dobre pytanie.Czasami facet ma coś w sobie takiego,ze Cię ciągnie do niego pomimo tego że taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dajcie sobie spokój. Dobry kochanek powinien też zaspokajać strefę emocjonalną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

uczucia, aferę emocjonalną Twoj kochanek ma w domu z osobą którą kocha, a Ty, Ty jesteś tylko pojemnikiem na spermę, przykre ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Jak napisał:

To jest właśnie dobre pytanie.Czasami facet ma coś w sobie takiego,ze Cię ciągnie do niego pomimo tego że taki jest.

 Zamień go na takiego co będzie cię we wszystkim wspierał, pomagał Ci (nie wykorzystuj tego!) szeptał czułe i zbereźne słówka i będzie cię pieścił i kochał, kochał i pieścił .............. Życie masz tylko jedno, bisu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
1 minutę temu, Gość Olga napisał:

uczucia, aferę emocjonalną Twoj kochanek ma w domu z osobą którą kocha, a Ty, Ty jesteś tylko pojemnikiem na spermę, przykre ale taka jest prawda.

A jak kochanek jest wolny?A ja zajęta to co wtedy?Gdzie uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
2 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 Zamień go na takiego co będzie cię we wszystkim wspierał, pomagał Ci (nie wykorzystuj tego!) szeptał czułe i zbereźne słówka i będzie cię pieścił i kochał, kochał i pieścił .............. Życie masz tylko jedno, bisu nie będzie.

Kochanka nie znajdziesz na zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
1 minutę temu, Gość Jak napisał:

A jak kochanek jest wolny?A ja zajęta to co wtedy?Gdzie uczucia?

On wie ze jesteś kobietą zajętą, dlatego nie angażuję się uczuciowo, wie ze z tego nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Olga napisał:

uczucia, aferę emocjonalną Twoj kochanek ma w domu z osobą którą kocha, a Ty, Ty jesteś tylko pojemnikiem na spermę, przykre ale taka jest prawda.

Nie jestem,bo nie mam kochanka. Poza tym co to za określenie bycie pojemnikiem na spermę? A taki facet to niby jest pojemnikiem na śluz z ci/py? Kochanek powinien dbać o komfort emocjonalny kobiety. Być czyły, troskliwy, okazywać kobiecie szacunek,  powiedzmy zachowywać się jak jej intymny przyjaciel, a nie jak żywy wibrator.  Nikt nie mówi o miłości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jak napisał:

Kochanka nie znajdziesz na zawołanie.

 Chwila chwila mówimy o chłopakach, narzeczonych, partnerach, czy o je`bakach do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

 Chwila chwila mówimy o chłopakach, narzeczonych, partnerach, czy o je`bakach do łóżka?

Czyli, ze masz męża/partnera i dodatkowo kochanka? I od każdego z nich chciałabyś czułości, adoracji i zainteresowania? Dużo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jestem,bo nie mam kochanka. Poza tym co to za określenie bycie pojemnikiem na spermę? A taki facet to niby jest pojemnikiem na śluz z ci/py? Kochanek powinien dbać o komfort emocjonalny kobiety. Być czyły, troskliwy, okazywać kobiecie szacunek,  powiedzmy zachowywać się jak jej intymny przyjaciel, a nie jak żywy wibrator.  Nikt nie mówi o miłości.  

Dokładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Wolena napisał:

Czyli, ze masz męża/partnera i dodatkowo kochanka? I od każdego z nich chciałabyś czułości, adoracji i zainteresowania? Dużo chcesz.

 Chwila, nie mam ani męża ani kochanka, facetem jestem. Pierwsze dwa tematy sugerują że piszą je dziewczyny o swoich chłopakach,partnerach ... następne o kochankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie jestem,bo nie mam kochanka. Poza tym co to za określenie bycie pojemnikiem na spermę? A taki facet to niby jest pojemnikiem na śluz z ci/py? Kochanek powinien dbać o komfort emocjonalny kobiety. Być czyły, troskliwy, okazywać kobiecie szacunek,  powiedzmy zachowywać się jak jej intymny przyjaciel, a nie jak żywy wibrator.  Nikt nie mówi o miłości.  

Masz 98% racji ... tylko facet nie może byc pojemnikiem na śluz bo nie jesteś w stanie mu go do srodka zalać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak robi minetę sam wciąga 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak robi minetę sam wciąga 😂

 Nie kpij, ile tego miodu jest? Tyle co kot napłakał 😄  Nagrzany facet jak spuści z wora to łykać by ci było trudno 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Wiem co mówię napisał:

 Nie kpij, ile tego miodu jest? Tyle co kot napłakał 😄  Nagrzany facet jak spuści z wora to łykać by ci było trudno 😄

Jak nie umiesz rozpalić laski to tyle masz. Niektóre są takie mokre aż gębę trzeba wycierać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie umiesz rozpalić laski to tyle masz. Niektóre są takie mokre aż gębę trzeba wycierać 😂

Ja jestem taka mokra ze aż cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie umiesz rozpalić laski to tyle masz. Niektóre są takie mokre aż gębę trzeba wycierać 😂

 

4 minuty temu, Gość Jak napisał:

Ja jestem taka mokra ze aż cieknie.

I komu wy to mówicie??? 😄  😄😄 Znam was lepiej jak niejedna z was sama siebie zna:D Wycierać twarz? Wiem, wiem tylko czy tego jest tyle co spermy??? Jak,chwała ci za to że jesteś aż tak gorącą kobietą 😘  tylko ile na 100 jest takich jak ty?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

I komu wy to mówicie??? 😄  😄😄 Znam was lepiej jak niejedna z was sama siebie zna:D Wycierać twarz? Wiem, wiem tylko czy tego jest tyle co spermy??? Jak,chwała ci za to że jesteś aż tak gorącą kobietą 😘  tylko ile na 100 jest takich jak ty?? 

Ja mówię poważnie.U mnie jest tego bardzo dużo i mnie to niestety denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jak napisał:

Ja mówię poważnie.U mnie jest tego bardzo dużo i mnie to niestety denerwuje.

Ja też mówię poważnie, byłabyś moją Boginią. Myślę że szybko przekonałbym cię że to zaleta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

I komu wy to mówicie??? 😄  😄😄 Znam was lepiej jak niejedna z was sama siebie zna:D Wycierać twarz? Wiem, wiem tylko czy tego jest tyle co spermy??? Jak,chwała ci za to że jesteś aż tak gorącą kobietą 😘  tylko ile na 100 jest takich jak ty?? 

Zdarzają się takie jednak w 90% zależy od faceta aby sprawił by kobieta aż tak się podnieciła by wręcz z niej tryskało.

Dla faceta to powód do dumy jeśli jedt pierwszym który wyzwolił takie doznania u kobiety.

Jeśli kobieta ma to za każdym razem no to najwidoczniej jest wulkanem sexu😃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Moon napisał:

Zdarzają się takie jednak w 90% zależy od faceta aby sprawił by kobieta aż tak się podnieciła by wręcz z niej tryskało.

Dla faceta to powód do dumy jeśli jedt pierwszym który wyzwolił takie doznania u kobiety.

Jeśli kobieta ma to za każdym razem no to najwidoczniej jest wulkanem sexu😃

 

 Masz rację, zdarzają się takie, tylko powtórzę się, ile ich jest na 100? To te cudowne kobiety mają wrodzone, facet chocby na głowie stawał w zdecydowanej wiekszości zapewni kobiecie orgazm czy nawet kilka, nie zapewni jej jednak wytrysku chyba że ona ma to w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 Masz rację, zdarzają się takie, tylko powtórzę się, ile ich jest na 100? To te cudowne kobiety mają wrodzone, facet chocby na głowie stawał w zdecydowanej wiekszości zapewni kobiecie orgazm czy nawet kilka, nie zapewni jej jednak wytrysku chyba że ona ma to w sobie.

No widzisz.A mnie kiedyś facet powiedział, ze jesteś tak mokra az nieprzyjemnie.Do dziś to we mnie siedzi i za każdym razem sobie to przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jak napisał:

No widzisz.A mnie kiedyś facet powiedział, ze jesteś tak mokra az nieprzyjemnie.Do dziś to we mnie siedzi i za każdym razem sobie to przypominam.

 No co mam ci napisać? Są faceci i de`bile. Szkoda (chyba też tak myślisz) że mu się oddałaś.  Już sobie wyobrażam ile rozkoszy bym miał a lizania ile 😉😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 No co mam ci napisać? Są faceci i de`bile. Szkoda (chyba też tak myślisz) że mu się oddałaś.  Już sobie wyobrażam ile rozkoszy bym miał a lizania ile 😉😘

Nie musiałbyś kolacji jeść 😂😂😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co do spermy to też bywa różnie.  Przy pierwszym wytrysku może i jest tego trochę,  ale weź przeleć faceta trzy razy w krótkim czasie to ledwo wydoi kilks kroplek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×