Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawel

Żona w ciąży w ogóle nie chce sexu

Polecane posty

Gość Pawel

Dopiero 10 tydzień prubuje wszystkiego robię śniadania obiady bo się źle czuje ma mdłości itd pytam się jak się czuje jaja już mam jak arbuzy chciałem z nią o tym pogadać ona nie chce uważa że nie ma problemu ona jest w ciąży i nie ma.ocjoty to nie musi być sexu już mnie to denerwuje wcześniej też tylko oczywiście jak ona miała ochotę ...zastanawiam się już w ogóle nad kochanka czy iść na jakiś eskort 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel

Rozumiem że ma hormony itd no ale ile można wytrzymać chodzi o to że ma wy...e po całości nawet nie stara się wytłumaczyć ani mi jakoś pomóc ...mówi rób co chcesz ja źle się czuje i ma wy...e idzie z zadartym nosem spać a teraz to już w ogóle leżeć ze mną nie chce bo mówi że ale tylko się kładę to mysli że zaraz zacznę się dobierać ...może czas zadbać o siebie i naprawdę znaleźć sobie coś młodszego czy nawet bardziej wyrozumiałego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Tak bywa, jedna na widok małego wymiotuje, a druga 3 razy się nim delektuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To po co się decydowaliście na dziecko? Postaw się w jej sytuacji, a nie myślisz tylko o swoim problemie, który w rzeczywistości jest czymś śmiesznym. Nie jest niczym przyjemnym zmuszać się do seksu jak się ma mdłości.

Ja nie mogłam uprawiać seksu od szóstego miesiąca ciąży, bo sprawiało mi to cholerny ból i mój partner przez pół roku jechał na ręcznym, bo nasz pierwszy raz od porodu był dopiero po trzech miesiącach. 

Nie dojrzałeś człowieku do bycia ojcem i mężem, jak już chcesz szukać sobie panienki do spuszczenia ciśnienia z jaj. Szkoda mi Twojej żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to

Ty D.e.b.i.l.u  niezły bedzie z ciebie ojciec za jakis moment skoro tak stawiasz sprawe ze swoją partnerka i chodzą ci po głowie inne kobiety bo „ty juz nie wytrzymujesz „  wez sie stuknij w łeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od czego masz rączkę,spuść ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×