Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celeste31

Czy raczej na pewno jestem bezpłodna?

Polecane posty

Gość Celeste31

Jeśli jak dotąd współżyłam regularnie bez zabezpieczenia (oczywiście nie naraz, ale przez ostatnie kilka lat) z 3 facetami, w tym jeden z nich jest ojcem dwójki dzieci z byłą żoną i nie zaszłam w ciążę mimo tego?

Wg ginekologów mam normalna owulację, ale chyba coś tu jest nie tak.... Nie planowałam dzieci, ale i też ciąża nie byłaby dramatem, wiec kiedyś brałam tabletki, potem przestałam i w sumie z 3 facetami spałam nieraz bez żadnego zabezpieczenia i koncem w środku...

Mam 31 lat, współżyję od 18 roku życia, tych partnerów było w sumie więcej, ale chodzi mi o tych z regularnym współżyciem bez zabeczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalgonia

Może masz niedrożne jajowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celeste31

Właśnie nie wiem, co może być przyczyną? Do niedawna się nad tym nie zastanawiałam bo i nie chciałam mieć dzieci, ale zaczyna się to zmieniać... Chyba pójdę przebadać się dokładnie na płodność bo to wydaje mi się juz podejrzane... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celeste31

Choć aż się boję wyników... Bo gdzieś przyczyna musi tkwić. Jeśli się okaże, że nigdy nie będę mogła mieć dzieci chyba się załamię bo mój obecny partner bardzo chce- nie ten, który był ojcem dwójki dzieci, bo teraz spotykam sie z bezdzietnym i starszym ode mnie w dodatku i widze po nim, że często mówi o dzieciach, pewnie jak dowie się, że jestem bezpłodna, to ze mnie zrezygnuje... A w dodatku ja sama dojrzałam do tej decyzji, że chciałabym zostac matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalgonia

Teraz medycyna ma takie metody, że napewno się uda. Nie panikuj tylko umów się do lekarza i opowiedz to, co tutaj napisalas. Wbrew pozorom zrobić dziecko nie jest tak łatwo😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Możesz mieć chlamydię, skoro bzykasz się bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvv

Spokojnie, bo na razie nic nie wiadomo. Zależy też jak to dokładnie było. Bo jeśli np. dwa lata regularnego częstego współżycia bez zabezpieczenia i ciąży nie było, no to możliwe że jest jakiś problem. Ale nawet jeśli to bardzo możliwe, że da się to jakoś wyregulować. Ale jak np. miałaś stosunki bez anty od przypadku do przypadku i powiedzmy że było tego w sumie nawet i że 20 razy ale przez kilka lat, to wcale mnie nie dziwi że w ciążę nie zaszłaś. Może trafiałaś głównie na dni niepłodne, a i w płodne przecież nie zawsze się zachodzi. Poza tym z tym jak ogólnie że zdrowiem płodność też jest kwestią bardzo indywidualną i jedni mają większą inni mniejszą. Poza tym może to któryś z twoich facetów miał problem, a nie wykluczone że i dwóch...No w tym temacie nie ma pewności w niczym nawet po serii badań...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkv

No jedno jest pewne nie ma sensu martwić się na zapas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Maalgonia napisał:

Może masz niedrożne jajowody

Dokładnie. Albo słabe endometrium. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeee
51 minut temu, Gość Celeste31 napisał:

Jeśli jak dotąd współżyłam regularnie bez zabezpieczenia (oczywiście nie naraz, ale przez ostatnie kilka lat) z 3 facetami, w tym jeden z nich jest ojcem dwójki dzieci z byłą żoną i nie zaszłam w ciążę mimo tego?

Wg ginekologów mam normalna owulację, ale chyba coś tu jest nie tak.... Nie planowałam dzieci, ale i też ciąża nie byłaby dramatem, wiec kiedyś brałam tabletki, potem przestałam i w sumie z 3 facetami spałam nieraz bez żadnego zabezpieczenia i koncem w środku...

Mam 31 lat, współżyję od 18 roku życia, tych partnerów było w sumie więcej, ale chodzi mi o tych z regularnym współżyciem bez zabeczenia...

Przede wszystkim sie ustatkuj. Obrzydliwe jest to ze mialas tylu partnerów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra
54 minuty temu, Gość Celeste31 napisał:

Jeśli jak dotąd współżyłam regularnie bez zabezpieczenia (oczywiście nie naraz, ale przez ostatnie kilka lat) z 3 facetami, w tym jeden z nich jest ojcem dwójki dzieci z byłą żoną i nie zaszłam w ciążę mimo tego?

Wg ginekologów mam normalna owulację, ale chyba coś tu jest nie tak.... Nie planowałam dzieci, ale i też ciąża nie byłaby dramatem, wiec kiedyś brałam tabletki, potem przestałam i w sumie z 3 facetami spałam nieraz bez żadnego zabezpieczenia i koncem w środku...

Mam 31 lat, współżyję od 18 roku życia, tych partnerów było w sumie więcej, ale chodzi mi o tych z regularnym współżyciem bez zabeczenia...

Nie tak łatwo jest zajść w ciążę. Trzeba wiedzieć jak współżyć to raz a dwa może masz słaby śluz np. Najlepiej anys poszla na badania a jie zadawala takie pytania na jakims formum 😕 Brakuje Ci dojrzałości a o dziecku myślisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka
56 minut temu, Gość Celeste31 napisał:

Jeśli jak dotąd współżyłam regularnie bez zabezpieczenia (oczywiście nie naraz, ale przez ostatnie kilka lat) z 3 facetami, w tym jeden z nich jest ojcem dwójki dzieci z byłą żoną i nie zaszłam w ciążę mimo tego?

Wg ginekologów mam normalna owulację, ale chyba coś tu jest nie tak.... Nie planowałam dzieci, ale i też ciąża nie byłaby dramatem, wiec kiedyś brałam tabletki, potem przestałam i w sumie z 3 facetami spałam nieraz bez żadnego zabezpieczenia i koncem w środku...

Mam 31 lat, współżyję od 18 roku życia, tych partnerów było w sumie więcej, ale chodzi mi o tych z regularnym współżyciem bez zabeczenia...

Tabletki mogly Ci namieszać w hormonach..niestety często tak jest-zobacz ile lat sie trulas chemia 😕 dużo kobiet ktore bralo te świństwo ma tak zeswirowamy organizm ze w efekcie nie może  kobieta zajsc w ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Helenka napisał:

Tabletki mogly Ci namieszać w hormonach..niestety często tak jest-zobacz ile lat sie trulas chemia 😕 dużo kobiet ktore bralo te świństwo ma tak zeswirowamy organizm ze w efekcie nie może  kobieta zajsc w ciążę..

Masz 60 lat i mala wiedze, ze tak piszesz? Tabletki to ten rodzaj antykoncepcji, ktory dziala wylacznie przy regularnym braniu. Nie wezmiesz tabletki na czas, bedziesz miala biegunke czy wymioty a trafisz akurat na dni plodne i dzidzius goTowy. Kobieta i takie głupoty wypisuje. 

Jesli regularnie wspolzyjecie bez jakichkolwiek  zabezpieczen od ponad 2 lat i ciazy nie bylo to idz sie przebadaj. Cos jest napewno nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko.... Autorko, żeby stwierdzić problem z płodnoscią i zacząć leczenie w klinice nieplodnosci to trzeba nie zajść w ciążę przez rok przy REGULARNYCH staraniach (2-3 razy w tygodniu) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celeste31
8 godzin temu, Gość ... napisał:

Masz 60 lat i mala wiedze, ze tak piszesz? Tabletki to ten rodzaj antykoncepcji, ktory dziala wylacznie przy regularnym braniu. Nie wezmiesz tabletki na czas, bedziesz miala biegunke czy wymioty a trafisz akurat na dni plodne i dzidzius goTowy. Kobieta i takie głupoty wypisuje. 

Jesli regularnie wspolzyjecie bez jakichkolwiek  zabezpieczen od ponad 2 lat i ciazy nie bylo to idz sie przebadaj. Cos jest napewno nie tak 

Z obecnym współżyjemy od dawna, bez zabezpieczenia też, ale niezbyt często bo raz na jakieś 3 tygodnie ( pracuje za granicą).

Jednak pójdę się przebadac bo jest to dziwne, nie wierzę żeby nigdy nie trafiło na dni płodne przez ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może zwyczajnie miałaś szczęście, że nie zaliczyłaś wpadki z przypadkowym partnerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

banki spermy od lat alarmuja ze sperma u mezczyzn jest coraz gorsza. Przed 30 laty 70% chetnych nadawalo sie na dawce,  obecnie cos kolo 20% tylko sie nadaje. Wiec moze problem tkwi w tych facetach a nie w tobie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem nie szukaj na razie przyczyn tylko uporzadkuj swoje życie i jeżeli to ten partner, z którym planujesz dzieci to regularnie wspolzyj. Po pół roku czy roku regularnych zblizen, w czasie owulacji i różnych dni, jeżeli ciąży nie będzie to się zainteresujesz badaniami. Może te przypadkowe zbliżenia były w takich dniach, że nie zaszłas w ciążę a może Pan Bog Cię ochronil przed wpadka z przypadkowym, dzieciatym gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Masakra napisał:

Nie tak łatwo jest zajść w ciążę. Trzeba wiedzieć jak współżyć to raz a dwa może masz słaby śluz np. Najlepiej anys poszla na badania a jie zadawala takie pytania na jakims formum 😕 Brakuje Ci dojrzałości a o dziecku myślisz..

Jakby to było takie trudne to by nie było wpadek! Felerne baby zawsze będą sobie tłumaczyć starania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
54 minuty temu, Gość Celeste31 napisał:

Z obecnym współżyjemy od dawna, bez zabezpieczenia też, ale niezbyt często bo raz na jakieś 3 tygodnie ( pracuje za granicą).

Jednak pójdę się przebadac bo jest to dziwne, nie wierzę żeby nigdy nie trafiło na dni płodne przez ten czas...

No to faktycznie ciezko stwierdzić,  wspolzyjecie zbyt rzadko. Idzcie razem do lekarza bo faktycznie tak jak ktos napisal, coraz wiecej mezczyzn ma problemy z plodnoscia i to staje sie duzym problemem. Nie martw sie i nke zamartwiaj bo stres zajsciu w ciaze tez nie sluzy 😉 pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
10 godzin temu, Gość Masakra napisał:

Nie tak łatwo jest zajść w ciążę. Trzeba wiedzieć jak współżyć to raz a dwa może masz słaby śluz np. Najlepiej anys poszla na badania a jie zadawala takie pytania na jakims formum 😕 Brakuje Ci dojrzałości a o dziecku myślisz..

W ciążę niełatwo zajść? ??to skąd tyle wpadek nawet przy pierwszym razie?no ty  to jesteś dojrzała i życie znasz ze hoho😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

I jeszcze ,,trzeba wiedzieć jak współżyć,,😂to ofiary gwałtów zachodzą bo współżyly z gwalcicielem odpowiednio.aha😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Dobrze ze na kafe tyle dojrzałych mądrych życiowo kkbiet😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosccccc napisał:

W ciążę niełatwo zajść? ??to skąd tyle wpadek nawet przy pierwszym razie?no ty  to jesteś dojrzała i życie znasz ze hoho😂

Nie bądź taka mądra. Może u Ciebie za każdym stosunkiem wyskakuje dzidziuś. Gdyby tak było jak piszesz, to w tej chwili każdy miałby setki dzieci. Są kobiety bardziej podatne i mniej podatne, to samo jest z mężczyznami. Są pary które szybciej się połączą, a są pary gdzie trudno im będzie zajść w ciążę pomimo tego że oboje są zdrowi i płodni. Poczytaj sobie, dziś bezpłodność to jest problem społeczny, tylko się o tym nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×