Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacques88

Usycham

Polecane posty

Gość Arsen Lipe

Tez uważam że rodzina jest na pierwszym miejscu,  ale myśli takie krążą po umyśle... Postrzeganie mocno sie zmienia jak masz duzy temperament i  żonę która jest tylko współlokatorką.... 

Dusze się i nawet nie mam z kim o tym rozmawiać!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mysle co jej szkodzi, polezec i nic nie robic, kilka moze kilkanascie minut z calego dnia. Argument: nie chce więcej dzieci w dobie tak szeroko dostępnej antykoncepcji jakoś do mnie nie trafia.

Z drugiej strony co to za przyjemność. Zmusić żonę tj. Zgwałcić.

Jak one by się czuły w odwrotnej sytuacji? Uwazalyby że nas nie pociągają, ze nam sie nie podobają. Tak ja sie czuję. Wszystko do czego bylem potrzebny juz zrobiłem. 

Za młodzi, za starzy. Rysiek też miał chyba ten problem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile lat mają dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na usprawiedliwienie twojej żony mam tylko tyle, że być może opieka nad dziećmi ją przytłoczyła. Nie wiem jak małe są wasze skarby, jakie mają charaktery, czy przesypiaja cale  noce.  Nie wiem czy twoja żona jest w pełni zdrowa, czy wszystko w porządku z tarczycą, z hormonami, może cierpi na zespół przewlekłego  zmęczenia lub na depresję.  Nie wiem jak wygląda jej dzień, kiedy nie ma cię w domu.  I jak ona wygląda.  Czy jest zadbana czy wręcz przeciwnie,  zaniedbała się. Wszystko to ma przecież  wpływ na wasze pożycie. Jaka była wcześniej, jaki miała temperament? Czy kochacie się jeszcze? Poza tym, dzieci czasem dają tak popalić,  że strach przed kolejną ciążą jest silnie przytłaczający dla kobiety. Nawet jeśli stosuje ona antykoncepcję.  Na pocieszenie powiem, że wielu kobietom po czasie mija taka apatia. Z reguły kiedy dzieci podrosna, a mama może w końcu wrócić do pracy,  ma więcej czasu dla samej siebie, wraca ochota na seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsen Lipe
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Na usprawiedliwienie twojej żony mam tylko tyle, że być może opieka nad dziećmi ją przytłoczyła. Nie wiem jak małe są wasze skarby, jakie mają charaktery, czy przesypiaja cale  noce.  Nie wiem czy twoja żona jest w pełni zdrowa, czy wszystko w porządku z tarczycą, z hormonami, może cierpi na zespół przewlekłego  zmęczenia lub na depresję.  Nie wiem jak wygląda jej dzień, kiedy nie ma cię w domu.  I jak ona wygląda.  Czy jest zadbana czy wręcz przeciwnie,  zaniedbała się. Wszystko to ma przecież  wpływ na wasze pożycie. Jaka była wcześniej, jaki miała temperament? Czy kochacie się jeszcze? Poza tym, dzieci czasem dają tak popalić,  że strach przed kolejną ciążą jest silnie przytłaczający dla kobiety. Nawet jeśli stosuje ona antykoncepcję.  Na pocieszenie powiem, że wielu kobietom po czasie mija taka apatia. Z reguły kiedy dzieci podrosna, a mama może w końcu wrócić do pracy,  ma więcej czasu dla samej siebie, wraca ochota na seks. 

 

Dzieciaki mają 5 i 10 lat 🙂 Powiem szczerze ze również myślałem ze to właśnie z przemęczenia moja żona stałą się apatyczna, przestała mieć ochotę na sex, przestała się interesować moją osobą... Dlatego przejąłem większość obowiązków domowych aby poczuła moje wsparcie, ale stanęło na tym że teraz Ja 90% obowiązków ogarniam w domu.  Poczułem ze odpuściła na maxa, pomimo rozmów, kłótni nic nie dało skutku!!

Moja żona to piękna kobieta, dba o siebie, pracuje na dobrym stanowisku a Ja stałem się cieniem, pomimo tego ze również wyglądam dobrze, mam dobrą prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Arsen Lipe napisał:

 

Dzieciaki mają 5 i 10 lat 🙂 Powiem szczerze ze również myślałem ze to właśnie z przemęczenia moja żona stałą się apatyczna, przestała mieć ochotę na sex, przestała się interesować moją osobą... Dlatego przejąłem większość obowiązków domowych aby poczuła moje wsparcie, ale stanęło na tym że teraz Ja 90% obowiązków ogarniam w domu.  Poczułem ze odpuściła na maxa, pomimo rozmów, kłótni nic nie dało skutku!!

Moja żona to piękna kobieta, dba o siebie, pracuje na dobrym stanowisku a Ja stałem się cieniem, pomimo tego ze również wyglądam dobrze, mam dobrą prace!

Oj, to już dzieci dość duże.  A myślisz,  że żona kocha cię czy jest z tobą po prostu z wygody? Jak to odczuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arean Lipe

Bardzo ciężko mi to stwierdzić, mam poczucie że już jest tylko ze mną bo jest jej tak wygodnie z przyzwyczajenia.. 

Oczywiście w rozmowie to kocha mnie, ale zachowaniem pokazuje coś innego.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trudno w takiej sytuacji doradzić cokolwiek prócz terapii dla par. Choć z tego co tu przedstawiłes myślę, że jest jej wygodnie. Miłość? Nie musi kłamać,  pewnie kocha cię,  ale na inny sposób niż kiedyś.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

My mamy po 21 lat, razem jesteśmy od 4 lat i to facet mi odmawia, bo jest zmęczony po pracy. Ja też pracuję, ale mimo zmęczenia próbuję się zbliżyć i nic. Ludzie nie potrafią się dobierać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
9 godzin temu, jacques88 napisał:

Zdrada? Już kiedyś miałem podobną sytuację jeszcze przed ślubem, było ostro ale wtedy jakoś daliśmy radę to przetrwać. Oczywiście do dnia dzisiejszego jest mi to wypominane. 

Teraz jestem doroślejszy z rodziną. 

Właśnie tak to jest, jak się wpada w kierat. Tu może pomóc tylko terapia szokowa. Żeby ruszyć żonę z posad, zaskocz ją. Przygotuj jakieś wino albo piwo na rozluźnienie , ale nie za dużo, lampka max dwie i do dzieła. Trzeba trochę pouwodzić swoją kobietę.To nie jest takie trudne, tylko trzeba zacząć i czekać na interakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×