Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z was miała przygodę z rozpoczynającym się porodem gdzieś na mieście?

Polecane posty

Gość gość

Chciałam wykorzystać ten ostatni miesiąc ciąży na to, żeby skorzystać z kilku usług - fryzjer, kosmetyczka, paznokcie itp. Potem trudno będzie znaleźć czas na początku. I nagle naszła mnie wizja, że mi wody odchodzą u kosmetyczki, gdy leżę z maseczką na łóżku :D Czy takie rzeczy się zdarzają? Znacie jakieś przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam przypadek, moja rodzona siostra tydzień przed planowanym terminem pojechala sama na zakupy do auchan. Nabrala caly koszyk a kiedy stala w kasie dziwnie się poczyla, jakby brzuch się opuścił, jakby słabo. Zostawila kosz, poszla do lazienki i wody jej odeszly. Zadzwonila do mnie i do męża, ja przyjechałam pierwsza, zawiozlam ją do szpitala i praktycznie już rodzaca weszla na poczekalnie. Urodzila w drodze na porodowke. Pierwsze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn

Kolega z pracy nie zdążył żony do szpitala (a mają blisko) odwieźć. Odebrał poród w samochodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noni

Kurcze i jak to się dzieje, że jedna kobieta urodzi w drodze do szpitala, a drugą położą na fotelu, podepną kroplówki i tak mija 20 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×