Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Judyta

Skąd się biorą te śmieszki-heheszki z cyklu "gdzie moja wypłata?"

Polecane posty

Gość Rotfl
10 godzin temu, Gość ewrw4 napisał:

 "no szkoda mi forsy na spędzanie czasu z tobą, lepiej to odłożę na lokatę".

Faktycznie wydatek 20 zł tak ratuje życie, że godny jest wrzucenia na lokatę i osłabienia więzów z przyjaciółmi. Przesada w drugą stronę, w stronę skąpstwa a nie rozrzutności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Rotfl napisał:

Faktycznie wydatek 20 zł tak ratuje życie, że godny jest wrzucenia na lokatę i osłabienia więzów z przyjaciółmi. Przesada w drugą stronę, w stronę skąpstwa a nie rozrzutności.

nie wiem gdzie Ty płacisz 20 zl za spędzenie czasu w remizie z muzyką disco polo? 20 zł nawet na dobrą kawkę i ciostko nie wystarczy w niezbyt renomowanej kawiarni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Może naprawdę bardzo mało zarabiają, albo pomagają finansowo np rodzicom?

Tego do końca nie wiadomo, zazwyczaj. ja np dopiero od neidawna wiem, że moj kolega z pracy, fajny mądry dobry facet po 50tce, ciągle ma mało kasy a zwałszcza na te 3-5 dni przed wypłatą. Mieszkanie ma własne i płaci tylko kilka stów, nie ma dzieci, nie ma samochodu, zarabia prawie54,000 netto zl. je tanie jedzenie, nie imprezuje. a kasy nie ma, nie odklada nic. Ale ma partnerkę po rozwodzie i z przejściami, z dwojką dzieci jedno  to  niebawem dorosłę będzie i  choruje, leki tanie nie są.. I moj kolega  po prostu pomaga tej kobiecie bardzo finansowo. w sumei to on bardziej u niej niz u siebie mieszka.  On robi ponad polowę zakupów spożywczych. Ona nie pracuje bo stracila pracę ponad rok temu i nie moze znaleźć nowej. byla redukacja etatów. On po prostu ich w duzej mierze utrzymuje. ale jemu to pasuje, widać że ja kocha, a ja ją pzonalam bo byli u nas dwa razy w gości, my u nich też dwa, przemiła, cicha, sympatyczna kobieta,  sporo po 40-tce.

a ta babka nie czuje wstydu z powyższego powodu, że tak wykorzystuje faceta? widać, że nie ma kolegów, którzy by go uświadomili, że w tej relacji robi za jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotfl
31 minut temu, Gość gość napisał:

nie wiem gdzie Ty płacisz 20 zl za spędzenie czasu w remizie z muzyką disco polo? 20 zł nawet na dobrą kawkę i ciostko nie wystarczy w niezbyt renomowanej kawiarni 🙂

W remizie rzeczywiście może i podają "ciostka", nie chadzam i nie wiem 😉 za to choćby i deser z kawą kosztował 80 zł, to moim zdaniem dla podtrzymania więzów przyjacielskich warto jest taką kwotę czasem wydać. A skoro to taki wydatek, że lepiej kłamać o jakichś lokatach, tzn.ze się nawet grosza przy duszy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrw4

No to sobie odpowiedzcie na pytanie czy te wiezi są aby na pewno aż tak przyjacielskie, bo może tylko Wy widzicie wartość (większą niż 20 zł) w tym spotkaniu, a przyjaciel nie. Jak wspomniałam - jeśli rzeczywiście ktoś chce się przyjaźnić, to sposób znajdzie, jak go nie stać nawet na ciastko to można pogadać bez ciastka. Tu problemem jest dobra wola a nie forsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×