Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak to jest

Mam w tej chwili na koncie £3,853 a Wy ile?

Polecane posty

Gość tak to jest

A na oszczędnościowym  - typ help to buy ISA - mam £5,300.

Rachunki ściągają jutro te największe, czyli £680 - aha, nie jestem singlem wiec nie wszystko idzie z z mojego konta.

wypłata była 25/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakieś 10 000 euro na bieżącym (przy czym największa opłata - 600 euro - już zeszła), na jednym oszczędnościowym 8000, na drugim 2500.  Para z dzieckiem i kotem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

U nas, para z dzieckiem, Walia, jest niecałe 3 tysiące GBP na obu kontach, oszczędnościowego nie mamy. rachunki zejdą dziś i w polowie miesiąca. wypłata  moja dziś ale wpływa zwykle okolo południa wiec jeszcze jej nie ma. Mąż miał wypłatę tydzien temu, on ma dwutygodniowki bo tak sobie zażyczył w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

Prawie nic, bo co mozna odlozyc zarabiajac £1,500 w Londynie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g o s c
15 minut temu, Gość ehh napisał:

Prawie nic, bo co mozna odlozyc zarabiajac £1,500 w Londynie... 

zmien miasto.  Np na Glasgow w Szkocji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka

Na normalnym mam około £2k, wypłata za tydzień. A na oszczędnościowym £24k. Nie mam ISA, jestem singielka. Londyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g o s c
2 minuty temu, Gość 100krotka napisał:

Na normalnym mam około £2k, wypłata za tydzień. A na oszczędnościowym £24k. Nie mam ISA, jestem singielka. Londyn. 

tak ,akurat w Londynie singielka ma £24,000 oszczednosci, obudz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g o s c
12 minut temu, PRZEMEK 😀 napisał:

nie zmieni bo to kurrwisko musi mieszkać w londynie 1000 razy dziwce pisałem że niech sie przeprowadzi na północ anglii zarobki te same a dużo niższe koszty utrzymania ale nie ona musi mieszkać w londynie żeby sie w polsce w swoim zaadupiu pochwalić jaka to ona światowa  wieśniara jeebana

ale okropnie sie wyrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka
20 minut temu, Gość g o s c napisał:

tak ,akurat w Londynie singielka ma £24,000 oszczednosci, obudz sie

Juz się znalazł niedowiarek 😉 Nie oszczędzam tylko odkładam to co mi zostaje na koniec miesiąca. Mieszkam w Londynie 15 lat (przeprowadziłam się jak miałam 15), więc jakoś tak wyszło. Odkładam pieniądze od 6ciu lat dopiero, bo jako student się nie dało.  Nie odmawiam sobie niczego. Jest ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g o s c
17 minut temu, Gość 100krotka napisał:

Juz się znalazł niedowiarek 😉 Nie oszczędzam tylko odkładam to co mi zostaje na koniec miesiąca. Mieszkam w Londynie 15 lat (przeprowadziłam się jak miałam 15), więc jakoś tak wyszło. Odkładam pieniądze od 6ciu lat dopiero, bo jako student się nie dało.  Nie odmawiam sobie niczego. Jest ok 🙂

No spoko, jesli w UK skonczylas szkole srednia, studia, to masz raczej dobrze platna prace, no i odkladasz ok £4,000 w rok. to juz mozna w to wtedy uwierzyc bo to jest 400 miesiecznie czyli pikus jak nie masz dzieci.

chodzi  o to, ze niektorzy ludzie wypisuja bzdury straszne tutaj. i trzeba byc sceptycznym. nie wiem po co iektorzy tu pisza, ze np w Uk kazdy ale to kazdy ma zarobki przynajmniej 2,000. to jest nieprawda. albo ze w druga strone, ze mieszkanie wynajem to 1,500 miesiecnzie. tez nieprawda - nie wszedzie! sal udzie w Uk ktorzy zarobia 2,000 netto a za flat zaplaca 900 miesiecznie; sa tacy ktorzy zarobia 1,600 netto a mieszkanie dziela z 2-3 innymi bo jest ono w Londynie na przyklad i z rachunkami bedzie kosztowalo ok  2,000 na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRa
31 minut temu, Gość g o s c napisał:

No spoko, jesli w UK skonczylas szkole srednia, studia, to masz raczej dobrze platna prace, no i odkladasz ok £4,000 w rok. to juz mozna w to wtedy uwierzyc bo to jest 400 miesiecznie czyli pikus jak nie masz dzieci.

chodzi  o to, ze niektorzy ludzie wypisuja bzdury straszne tutaj. i trzeba byc sceptycznym. nie wiem po co iektorzy tu pisza, ze np w Uk kazdy ale to kazdy ma zarobki przynajmniej 2,000. to jest nieprawda. albo ze w druga strone, ze mieszkanie wynajem to 1,500 miesiecnzie. tez nieprawda - nie wszedzie! sal udzie w Uk ktorzy zarobia 2,000 netto a za flat zaplaca 900 miesiecznie; sa tacy ktorzy zarobia 1,600 netto a mieszkanie dziela z 2-3 innymi bo jest ono w Londynie na przyklad i z rachunkami bedzie kosztowalo ok  2,000 na miesiac.

Sa tez ludzie ktorzy zyja w parach. i moga miec wspolny dochod 3,500 funtow netto, a za mieszkanie placa 1,200 miesiecznie juz z rachunkami.  to jest dopiero fajne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRa

A co do pytania z tytulu watku - my mamy na kontach jakos £5,000  na sta z wczoraj, juz po wyplacie i po rachunach najwiekszych.

 mamy tez dziecko. mamy mieszkanie na kredyt.

Malo kasy no bo mieszkanie kupione kilka miesiecy temu, i nadal duzo kasy idzie na wszelkie roznosci do mieszkania, np dopiero od niedawna mamy porzadny dobry stol i ladne krzesla , duzy wydatek bo ponad  £700. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtek
2 godziny temu, Gość 100krotka napisał:

Juz się znalazł niedowiarek 😉 Nie oszczędzam tylko odkładam to co mi zostaje na koniec miesiąca. Mieszkam w Londynie 15 lat (przeprowadziłam się jak miałam 15), więc jakoś tak wyszło. Odkładam pieniądze od 6ciu lat dopiero, bo jako student się nie dało.  Nie odmawiam sobie niczego. Jest ok 🙂

Jakbyś nic sobie nie odmawiała to byś miała długi a nie oszczędności. Odmawiasz sobie i to dużo, po co te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość 100krotka napisał:

Juz się znalazł niedowiarek 😉 Nie oszczędzam tylko odkładam to co mi zostaje na koniec miesiąca. Mieszkam w Londynie 15 lat (przeprowadziłam się jak miałam 15), więc jakoś tak wyszło. Odkładam pieniądze od 6ciu lat dopiero, bo jako student się nie dało.  Nie odmawiam sobie niczego. Jest ok 🙂

Tak i zarabiasz £100,000 rocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka
1 godzinę temu, Gość kajtek napisał:

Jakbyś nic sobie nie odmawiała to byś miała długi a nie oszczędności. Odmawiasz sobie i to dużo, po co te brednie.

Mam wszystko to co mi potrzebne, więc nie, nie odmawiam sobie 😉 Nie musisz spekulować z zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak i zarabiasz £100,000 rocznie...

Nie 🙂 Ale jeśli zgryźliwość sprawia, że czujesz się lepiej to super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość 100krotka napisał:

Mam wszystko to co mi potrzebne, więc nie, nie odmawiam sobie 😉 Nie musisz spekulować z zazdrości. 

Masz wlasne mieszkanie? Tzn.na kredyt lub czy wynajmujesz jakies samodzielnie bez wspollokatorow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokl

Piszesz przemus na zlecenie? A pochodzisz ztakich co się razem trzymają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Masz wlasne mieszkanie? Tzn.na kredyt lub czy wynajmujesz jakies samodzielnie bez wspollokatorow? 

Dom. Mieszkam z siostrą. Ale to nie temat o mnie 😉 więc może inni się wypowiedzą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedno jest pewne: koszty życia w UK są dużo wyższe niż w PL. Praktycznie nie ma w UK niczego co by było tańsze niż w PL. Ale za to zarobki są dużo lepsze. Wiem, że nie każdy zarabia min. 2.000£ ale to już nie moja wina. Trudno wymagać żeby nieuk bez zawodu i języka żył dostatnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wiem, że nie każdy zarabia min. 2.000£ ale to już nie moja wina. Trudno wymagać żeby nieuk bez zawodu i języka żył dostatnio. 

trollu, zmień śpiewkę, bo nuuuuuudnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jedno jest pewne: koszty życia w UK są dużo wyższe niż w PL. Praktycznie nie ma w UK niczego co by było tańsze niż w PL. Ale za to zarobki są dużo lepsze. Wiem, że nie każdy zarabia min. 2.000£ ale to już nie moja wina. Trudno wymagać żeby nieuk bez zawodu i języka żył dostatnio. 

trollu, zmień śpiewkę, bo nuuuuudziszzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek

W Polsce też można. Tylko trzeba się więcej strać i uczyć. Szkoły, języki, chęci i odwaga. Ja do 7 lat senior frontend - lubię tworzyć i nie chcę być kierownikiem projektów, choć proponowano. Żona dyrektor logistiki. Miesięcznie na konto wpływa 22 tys.zł. Mieszkamy w bloczku, nie lubię słowa apartamentowcu na ok.110m kw. - dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci (salon 35m  z kuchnią 12m, sypialnia 10, 2 pokoje dzieci 2x 16m, łazienka 8m, wc 2m,  garderoba 12m + box garażowy 16m i 2 miejsca postojowe + 2 samochody Merc w211amg, Chrystler Vojager.. Do tego 3 mieszkania (52, 34 i 42m) docelowo dwa dla dzieci, ale  na razie wynajmujemy   i na czysto mamy z tego 4,5tys. Kredyty mieszkaniowe spłacone. Obecne oszczędności 170tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombi
10 godzin temu, Gość 100krotka napisał:

Mam wszystko to co mi potrzebne, więc nie, nie odmawiam sobie 😉 Nie musisz spekulować z zazdrości. 

Babom zawsze wszystkiego mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fris
51 minut temu, Gość Waldek napisał:

W Polsce też można. Tylko trzeba się więcej strać i uczyć. Szkoły, języki, chęci i odwaga. Ja do 7 lat senior frontend - lubię tworzyć i nie chcę być kierownikiem projektów, choć proponowano. Żona dyrektor logistiki. Miesięcznie na konto wpływa 22 tys.zł. Mieszkamy w bloczku, nie lubię słowa apartamentowcu na ok.110m kw. - dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci (salon 35m  z kuchnią 12m, sypialnia 10, 2 pokoje dzieci 2x 16m, łazienka 8m, wc 2m,  garderoba 12m + box garażowy 16m i 2 miejsca postojowe + 2 samochody Merc w211amg, Chrystler Vojager.. Do tego 3 mieszkania (52, 34 i 42m) docelowo dwa dla dzieci, ale  na razie wynajmujemy   i na czysto mamy z tego 4,5tys. Kredyty mieszkaniowe spłacone. Obecne oszczędności 170tys.

jesteście raczej w elicie 1%, nie każdy ma takie zdolności czy zapędy, są tacy którzy chcą tylko spokojnie żyć a nie ciągła gonitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka
9 godzin temu, Gość zombi napisał:

Babom zawsze wszystkiego mało

Znasz inne "baby" niż ja. widocznie przyciągasz takie na jakie zasługujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Waldek napisał:

W Polsce też można. Tylko trzeba się więcej strać i uczyć. Szkoły, języki, chęci i odwaga. Ja do 7 lat senior frontend - lubię tworzyć i nie chcę być kierownikiem projektów, choć proponowano. Żona dyrektor logistiki. Miesięcznie na konto wpływa 22 tys.zł. Mieszkamy w bloczku, nie lubię słowa apartamentowcu na ok.110m kw. - dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci (salon 35m  z kuchnią 12m, sypialnia 10, 2 pokoje dzieci 2x 16m, łazienka 8m, wc 2m,  garderoba 12m + box garażowy 16m i 2 miejsca postojowe + 2 samochody Merc w211amg, Chrystler Vojager.. Do tego 3 mieszkania (52, 34 i 42m) docelowo dwa dla dzieci, ale  na razie wynajmujemy   i na czysto mamy z tego 4,5tys. Kredyty mieszkaniowe spłacone. Obecne oszczędności 170tys.

No to się zdrowo nachapałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKK
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

W Polsce też można. Tylko trzeba się więcej strać i uczyć. Szkoły, języki, chęci i odwaga. Ja do 7 lat senior frontend - lubię tworzyć i nie chcę być kierownikiem projektów, choć proponowano. Żona dyrektor logistiki. Miesięcznie na konto wpływa 22 tys.zł.

Znam osobę w Polsce, która ma bardzo wysokie stanowisko w ogromnej firmie  (polski jedyny oddział)  i zarabia prawie  17 tysięcy netto - ona jedna.  jej maż pewnie podobnie, nie wiem. jedno dziecko, zwierzak, duże mieszkanie, dobre auta, bardzo drogie wakacje, takie mają życie. sami do wszytkiego doszli.  zresztą ona jest jego drugą żoną, a on jest jej drugim mężem.

Ale takich osob w Polsce jest bardzo , bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość KKKKKK napisał:

Znam osobę w Polsce, która ma bardzo wysokie stanowisko w ogromnej firmie  (polski jedyny oddział)  i zarabia prawie  17 tysięcy netto - ona jedna.  jej maż pewnie podobnie, nie wiem. jedno dziecko, zwierzak, duże mieszkanie, dobre auta, bardzo drogie wakacje, takie mają życie. sami do wszytkiego doszli.  zresztą ona jest jego drugą żoną, a on jest jej drugim mężem.

Ale takich osob w Polsce jest bardzo , bardzo mało.

To o niczym nie świadczy. Z dnia na dzień mogą stracić pracę i drugiej takiej już nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novi

Mam aktualnie około 140 tys PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×