Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co zrobić gdy moja córka chce się przeprowadzić do mojego byłego ?

Polecane posty

Gość gość

Nie znaczy, że Twoja córka opuści się z nauce. Jej ojciec zapewne ma świadomość, że przeprowadzka jest po to by miała bliżej do szkoły, a nie mogła sobie szkołę lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Sas napisał:

Z jej ojcem tez powinnaś ustalić zeby pilnował powrotów do domu o określonej godzinie i np zakaz imprez czy całonocnych biesiad u koleżanki od niedzieli do czwartku. I ze obiad ma byc domowy a nie fast food.

Ha ha ha już widzę jak tatuś pilnuje powrotów córeczki ze szkoły i codziennie gotuje zdrowy pełnowartościowy obiadek.

Ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Mojej koleżanki mąż podkrecal synów żeby z nim zamieszkali. Ona nie bardzo chciała się zgodzić, bo chlopcy potrzebowali dyscypliny i kontroli a ojciec poblazliwy i jakby mało zainteresowany. Wreszcie uległa. Nie dość, ze opuścili się w nauce, to wychudli, posmutnieli. Facet zupełnie nie dał rady ogarnąć dwóch nastolatków.

Matki częstą są przewrażliwione, to też prawda, ale z drugiej strony jak patrzę na mojego małżonka, to nie wiem jak on zadbałby o synów... Mężczyźni jakoś nie mają w sobie tej empatii. Nie twierdzę, że jest złym ojcem, ale jest wiele takich sytuacji, gdzie mnie szlag trafia, że dziecko robi co chce, a on sobie leży i gapi się w telewizor, albo zamiast przygotować posiłek proponuje mrożoną pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×