Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuzynka

Aż miło było dzisiaj popatrzeć...

Polecane posty

Gość Kuzynka

Byłam odwiedzić kuzynkę, urodziła i niedawno wrocila do domu. Pojechałam z rodzicami z prezentem dla dziecka. Ok jest ładna.. dba o siebie. Ale... zmęczona, niewyspana, niewynajmowany, brzuch jeszvze odstaje, i pech chciał ze jej wkładki w staniku przeciekły. No uroczy obrazek... a jej mąż to na prawdę ciacho. I niech mi ktoś powie, ze męża nie obrzydza taki widok. Nawet ładnej żony ale z wywalonym cycem i mokra od karmienia koszulka. Ble 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś ma jełopa nie męża, który nie wie skąd się dzieci biorą i jakie za konsekwencje seksu to może go brzydzic. Poczekaj aż tobie hormony dupe rozsadza. Masz tendencję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsbsb
1 minutę temu, Gość Kuzynka napisał:

Byłam odwiedzić kuzynkę, urodziła i niedawno wrocila do domu. Pojechałam z rodzicami z prezentem dla dziecka. Ok jest ładna.. dba o siebie. Ale... zmęczona, niewyspana, niewynajmowany, brzuch jeszvze odstaje, i pech chciał ze jej wkładki w staniku przeciekły. No uroczy obrazek... a jej mąż to na prawdę ciacho. I niech mi ktoś powie, ze męża nie obrzydza taki widok. Nawet ładnej żony ale z wywalonym cycem i mokra od karmienia koszulka. Ble 

 

Zgadzam się. Obleśne to jest. Co z tego ze na zewnątrz się wypacykuje jak zmyje tapetę i zdejmie ciuchy i wyglada jak oślizgła poczwara? Nawet krowa mlecza jest ładniejsza bo ma futro a to to łyse, żylaste, kapiące mlekiem i odchodami poporodowymi z pochwy fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Kuzynka napisał:

Byłam odwiedzić kuzynkę, urodziła i niedawno wrocila do domu. Pojechałam z rodzicami z prezentem dla dziecka. Ok jest ładna.. dba o siebie. Ale... zmęczona, niewyspana, niewynajmowany, brzuch jeszvze odstaje, i pech chciał ze jej wkładki w staniku przeciekły. No uroczy obrazek... a jej mąż to na prawdę ciacho. I niech mi ktoś powie, ze męża nie obrzydza taki widok. Nawet ładnej żony ale z wywalonym cycem i mokra od karmienia koszulka. Ble 

 

Wiesz ze karma wraca? No także przygotuj się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Bsbsbsb napisał:

Zgadzam się. Obleśne to jest. Co z tego ze na zewnątrz się wypacykuje jak zmyje tapetę i zdejmie ciuchy i wyglada jak oślizgła poczwara? Nawet krowa mlecza jest ładniejsza bo ma futro a to to łyse, żylaste, kapiące mlekiem i odchodami poporodowymi z pochwy fuuuu

Masz coś z głową? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żałosny czlowieczek z ciebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSP
1 godzinę temu, Gość Kuzynka napisał:

I pech chciał ze jej wkładki w staniku przeciekły. No uroczy obrazek... a jej mąż to na prawdę ciacho. I niech mi ktoś powie, ze męża nie obrzydza taki widok. Nawet ładnej żony ale z wywalonym cycem i mokra od karmienia koszulka. Ble 

 

No nie wiem,mojego męża podniecało wyciekające mleko z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSP
1 godzinę temu, Gość Bsbsbsb napisał:

Zgadzam się. Obleśne to jest. Co z tego ze na zewnątrz się wypacykuje jak zmyje tapetę i zdejmie ciuchy i wyglada jak oślizgła poczwara? Nawet krowa mlecza jest ładniejsza bo ma futro a to to łyse, żylaste, kapiące mlekiem i odchodami poporodowymi z pochwy fuuuu

No twoja mama też tak wyglądała po urodzeniu ciebie i każda kobieta.Żal ci dupę ściska i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×