Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezdecydowana

2 miesiące po porodzie, mąż namawia na drugie

Polecane posty

Gość Niezdecydowana

Mąż namawia na drugie dziecko żeby była mała różnica wieku. Raz odchować i z głowy. Ja się trochę waham jak dam radę z dwójka maluchów... karmie piersią wiec musiałabym odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Nie trzeba odstawić od piersi dziecka będąc w ciąży z drugim z tego co mi wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana
1 minutę temu, Gość Kkk napisał:

Nie trzeba odstawić od piersi dziecka będąc w ciąży z drugim z tego co mi wiadomo 

Nie ale jest to jeszcze większe obciążenie dla organizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2dziecitylko

Twoja wola. My bedziemy sie staram o drugie bo chce miec juz to za soba :)

Pozniej sie "zaszywam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak mój syn miał 2 miesiące to pragnęłam chwili odpoczynku i snu dłuższego niż 1,5 godziny ciągiem. Ciągle płakał i uspokajał się tylko na rękach, a nieznosił chusty. Trafił do szpitala pod kroplówkę, bo prawie go zagłodzilam gdy wisiał na mojej piersi 😞 chociaż byłam pod opieką doradczyni laktacyjnej. Normalnie mam traume na myśl o niemowlaku. W tamtym okresie, drugie dziecko to była ostatnia moja myśl, na jaką bym się zdecydowała. Kurcze, jak to jest, że jedni tak szybko myślą o kolejnym dziecku, a inni mają dosyć przy jednym? Mój syn ma teraz 2,5 roku i nadal nie myślę o kolejnym dziecku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

my po 4 miesiacach, zaczelismy starania. Jeden cykl pusty i w kolejnym sie udało. Starszy ma 21 miesiecy , młodsza 7. Podchodzi do niej , daje jej grzechotki, pierdzi na buzi , a Malutka odpowiada mu głośnym smiechem. To bedzie zgrany duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora

ale przecież twoje suty są sine i ogromne to jak on podnieci się twoim widokiem żeby dostać wzwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Moja żona podczas karmienia nie miała owulacji więc by się nie dało ale myślę żebyś dla własnego dobra odsapnęła z 6 albo 12 miesięcy.U nas różnica 30 miesięcy dogadają się jak stare małżeństwo . Teraz mają ponad 15 lat i niecałe 13 polecam taką różnicę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Niezdecydowana napisał:

Mąż namawia na drugie dziecko żeby była mała różnica wieku. Raz odchować i z głowy. Ja się trochę waham jak dam radę z dwójka maluchów... karmie piersią wiec musiałabym odstawić.

Ja mam dwojke z 1,5 roczna roznica wieku. Lekko nie jest;) ale sama tak chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

a ja mam pytanie po jakim czasie wraca miesiaczka / owulacja po porodzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana
1 minutę temu, Gość ewa19087 napisał:

a ja mam pytanie po jakim czasie wraca miesiaczka / owulacja po porodzie? 

Czasami okres może nie wrócić oficjalnie a w ciąże można zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

To jest raczej pytanie do lekarza. Po cc zazwyczaj trzeba odczekać dłużej niż po SN. Ogólnie organizm powinien odpocząć z pół roku to moim zdaniem minimum. Można karmić będąc w ciąży więc nie musiałabyś odstawiać. Ale ja bym się zastanowiła... Ludzki organizm to nie maszyna... A okres u każdej wraca inaczej. Ja dostałam po 3 miesiącach ale moja koleżanka np karmiła piersią ponad rok i ponad rok nie miała okresu.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślisz że podnieci go Twoja rozklapucha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×