Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam pytanie odnośnie cyklu miesiączkowego u kobiet ???

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że wczoraj byłem u swojej narzeczonej na noc, a problem mam taki, że uprawiałem z nią seks bez zabezpieczenia, oczywiście ja miałem prezerwatywę ze sobą, ale kiedy ją wyciągałem ona powiedziała, że w sumie nie jest potrzebna, bo miała okres ze dwa tygodnie temu, jako, że ja jestem w tych tematach zielony to myślałem, że to są dni niepłodne, dopiero teraz w internecie wpisuje "Cykl miesiączkowy u kobiet" no i mi wyskakuje, że 14 dzień to jest owulacja, więc wytłumaczcie mi jak to jest, bo albo ja tu czegoś nie rozumiem, albo to się jakoś inaczej liczy, albo już nie wiem co. Mam nadzieję, że nie uprawiałem z nią seksu w owulacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahaha jaki de/bil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ważne ile minęło od miesiączki ważne kiedy była owulacja. Jedna owuluje w 10dc ma  druga 14 a trzecia w 20.  Ja zaszłam w ciąże Z owulacji w 50dniu cyklu 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to gratulacje!Pewnie sie dziewczyna cieszy.Zdarzycie sie wyrobic ze slubem zanim bedzie brzuszek?Bo panna mloda w bialej plachcie nie wyglada najlepiej.Jeszcze raz, wszystkiego dobrego, oby blizniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Zależy jak długie ma cykle... Owulacja wypada przeważnie w połowie cyklu. Jeżeli ma książkowe 28-29dniowe cykle to raczej w balona Cię zrobiła 🙂 Prawdopodobnie były u niej wtedy dni płodne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
17 minut temu, Gość Emm933 napisał:

Zależy jak długie ma cykle... Owulacja wypada przeważnie w połowie cyklu. Jeżeli ma książkowe 28-29dniowe cykle to raczej w balona Cię zrobiła 🙂 Prawdopodobnie były u niej wtedy dni płodne... 

No tylko kto wie jak ona liczyła te dwa tygodnie. Od pierwszego dnia okresu czy od tego dnia w którym się skończył. 

Okres liczy się zawsze od pierwszego dnia i jak ktoś wyżej pisał zazwyczaj owulacja jest w połowie cyklu ale może się też przesunąć. Mało tego, plemniki w sprzyjających warunkach mogą "poczekac" kilka dni na owulacje i dojdzie do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masz jednozacznie.Niedlugo black friday, beda tanie wozki, ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Abc napisał:

No tylko kto wie jak ona liczyła te dwa tygodnie. Od pierwszego dnia okresu czy od tego dnia w którym się skończył. 

Okres liczy się zawsze od pierwszego dnia i jak ktoś wyżej pisał zazwyczaj owulacja jest w połowie cyklu ale może się też przesunąć. Mało tego, plemniki w sprzyjających warunkach mogą "poczekac" kilka dni na owulacje i dojdzie do zapłodnienia.

Bardzo rzadko kobieta ma owu akurat w połowie cyklu, Popytaj wśród koleżanek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy standardowych, 28 dniowych cyklach, 14 dzień po pierwszym dniu okresu to jak najbardziej dzień płodny. Ja właśnie wtedy zaszłam, jeden "strzal" wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przy standardowych, 28 dniowych cyklach, 14 dzień po pierwszym dniu okresu to jak najbardziej dzień płodny. Ja właśnie wtedy zaszłam, jeden "strzal" wystarczył.

Rozumiem, czyli w moim wypadku pozostaje tylko tabletka po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zekrella

owulacja może w każdym cyklu byc w innym czasie, ale pamiętaj że nie tylko dni niepłodne to gwarancja nieposiadania potomstwa, plemniki mogą poczekac na komórke jajową aż dojrzeje, ale może następnym razem kup dziewczynie tester owulacyjny ze śliny, ja używam afrodytę i będziecie wiedzieli czy ryzyko jest podwyższone, ale to nie antykoncepcja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×