Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona

Co podajecie gościom na urodzinach?

Polecane posty

Gość Żona

Czy podajecie dania na ciepło i zimno na stół? Jeżeli są na godzinę 16-17. Co podajecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin
Przed chwilą, Gość Żona napisał:

Czy podajecie dania na ciepło i zimno na stół? Jeżeli są na godzinę 16-17. Co podajecie? 

Przede wszystkim gorzałkę. Reszta to tylko dodatek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Mam na myśli prawdziwe przyjęcia rodzinne a nie imprezę dla nastolatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Żona napisał:

Czy podajecie dania na ciepło i zimno na stół? Jeżeli są na godzinę 16-17. Co podajecie? 

Zawsze zapraszam na obiad. Potem ciasto, niekiedy też torcik, jakieś orzeszki, paluszki i inne tego typu przegryzacze. Około 17 podaję fasolkę po bretońsku, ostatnio zamówiłam pizzę, jakiś barszczyk do picia i potem zimną płytę (wędlinka, kielbaski na ciepło, frankfuterki, sery różnego rodzaju, pomidorki, ogórki, oliwki itp. przekąski. Oczywiście różne napoje, nie zapominając o wodzie niegazowanej i gazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin
12 minut temu, Gość Zona napisał:

Mam na myśli prawdziwe przyjęcia rodzinne a nie imprezę dla nastolatkow.

Właśnie o takich pisze. Nastolatki to się zalewają w trupa po krzakach. A nie kulturalnie przy stole wódeczce i zakasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Zapraszam na obiad na 13-14 zawsze. Po obiedzie zimne przekąski, sałatka jakaś, wędliny.. Ciasto, tort, kawa, herbata.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zaczynamy imprez o 16 bo to ani obiad ani kolacja. Goście są zapraszani na kolację, na 19-19.30. A co jest to już zależy, czasem typowa kolacja z przystawką, daniem głównym, deserem, a czasem różne przegryzki, pizza, tarty wytrawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze zapraszam na obiad. Potem ciasto, niekiedy też torcik, jakieś orzeszki, paluszki i inne tego typu przegryzacze. Około 17 podaję fasolkę po bretońsku, ostatnio zamówiłam pizzę, jakiś barszczyk do picia i potem zimną płytę (wędlinka, kielbaski na ciepło, frankfuterki, sery różnego rodzaju, pomidorki, ogórki, oliwki itp. przekąski. Oczywiście różne napoje, nie zapominając o wodzie niegazowanej i gazowanej.

O, dziewczyny mi przypomniały. Sałatki również goszczą na moim stole. Najczęściej niezawodna ziemniaczana i selerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Żona napisał:

Czy podajecie dania na ciepło i zimno na stół? Jeżeli są na godzinę 16-17. Co podajecie? 

Jesli 16-17 miesa, salatki rózne, sery plesniowe, mozarella z pomidorem i bazylia, oliwki, kabanosy, wedliny. Ew precelki, chipsy, paluszki. Do tego kawa, napoje, alkohol no i oczywiscie ciasta/tort, moze lody i owoce sezonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMore

Uuu nas jak 16 to zaczynamy na słodko, tort, ciasta,desery. 

Później kolacja w tym staram się dwa dania na ciepło, np. zapiekankę kiełbaski w kapuście kiszonej albo bigos, zapiekanki kp. Lasagne, ciasto francuskie z warzywnym farszem.

Na zimno sałatki z makaronem albo ryżem, sprawdzą się też sałatki z mięsem typu gyros.

Standardowo deska serów i wędlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jak  zapraszam.na 16 to stawiam.kawe,tort i ciasta,wino,nalewki. Poźniej kolacja,dania cieple i zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×