Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co naprawdę odmłodzi skórę i usunie pierwsze zmarszczki? Olejki, kwasy, laser? POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio znacznie postarzała mi się skóra twarzy 😞 

Zdrowo i świadomie się odżywiam (piję szejki/soki świeżo zrobione - choc nieregularnie) nie mam żadnych nałogów, próbuję się wysypiać i używam dobrych dermokosmetyków, ALE to za mało. Niestety stres i choroba zrobiły swoje. 

Przez ostatnie kilka miesięcy przeżywałam straaaszny stres i chorowałam dośc ciężko, miałam też silną depresję - i niestety to widać. Pojawiło mi sie kilka siwych włosów w tym czasie (!!!) Choć wcześniej nie miałam ani jednego. Jak widze swoje odbicie w lustrze to wpadam w jeszcze gorszy stan i chce mi się wyć. Wyglądam strasznie, jak jakaś zjawa - granatowo-bordowe cienie pod oczami, opadnięte powieki, skóra wyniszczona, wysuszona i mało jędrna - co tez spotęgowało powstanie mnóstwa drobnych zmarszczek. Jeszcze rok temu nie miałam ani jednej kurzej łapki, a teraz? Szkoda gadać. Wyglądam jak jakas wieloletnia ćpunka. Na serio nie mogę uwierzyc w to jak bardzo postarzałam się w ciągu tych kilku miesięcy (mimo że brakuje mi jeszcze 2 lat do 30-stki) Od liceum bardzo dbam o siebie, wiele sobie odmawiałam itd. a teraz to wszystko poszło się....    Skóra tak jakby mi się "rozluźniła". Po prostu straciła jędrnośc. Nie tylko na twarzy. Na całym ciele niestety tez. 

Co polecacie na twarz? Te wychwalane olejki coś dadzą? Np. arganowy - używała może któraś?

A może jakieś kwasy u kosmetyczki? Lub takie do robienia w domu? 

Czy zostają mi już tylko drogie lasery?  😞 

Co Wam pomogło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

serum z witaminy c-rozjasni i odswiezy skure, kwas hialuronowy ujędrni i nawilzy. W zasadzie nawilzenie to podstawa,kup sobie witamine A,E,F w olejku na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry krem.Ale musisz poszukać sama.Może w deogerii ci pomogą.

Na pewno szukaj naturalnych kremów.Bez parafiny,glikolu i innych świństw.

Zdrowo.się odżywiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam kremy firmy dermaceutic. Bardzo sobie chwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuje za wypowiedzi. Własnie zdrowo się odżywiam. Nawet kawy nie piję. Za to dużo zielonej herbaty. 

Co do witaminy C- to zauważyłam, ze nawet przyjmowana wewnętrznie (wit C w proszku) zawsze rozjaśnia twarz i neutralizuje zaczerwienienia - szkoda tylko, że to jedynie doraźny, krótkotrwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Dziękuje za wypowiedzi. Własnie zdrowo się odżywiam. Nawet kawy nie piję. Za to dużo zielonej herbaty. 

Co do witaminy C- to zauważyłam, ze nawet przyjmowana wewnętrznie (wit C w proszku) zawsze rozjaśnia twarz i neutralizuje zaczerwienienia - szkoda tylko, że to jedynie doraźny, krótkotrwały efekt.

no niestety,jak wszystko. Nie panikuj, stres odbija sie na cerze, wiele osob zajada stres wiec tyje, inne chudną,ale pozniej wszystko wraca do normy.Poza tym musisz pamietac ,ze niestety wiek tez robi swoje i nawet będac kolo 30 cera juz nie jest tak jędrna i napieta jak w wieku 20 lat. Jest mniej nawilżona, zawiera mniej colagenu,wiec tez polecam colagen w witaminach lub w kremie. Poza tym pamietaj o oczyszczaniu cery 2 razy dziennie, z rana nakladaj krem z filtrem, ja sobie do tegu kremu dodaje odrobine wit c, kwasu hialuronowego lub wit a,e w olejku i nakladam na twarz. Odgranicz mozny makijaż bo tez męczy i postarza cere i na noc znow oczyszczanie, dwa razy w tygodniu piling twarzy, krem na noc ,mozesz sobie nawet kupic jakis przeciwzmarszczkowy. Kwas hialuronowy i wit c mozesz uzywac na codzien.

Oczywiscie, jesli mozesz to idz do kosmetyczki na jakies zabiegi, doradzi Ci dodatkowo jak dbac o cere.

Ja zauwazylam o wiele lepszy wygląd skóry od kiedy pije zieloną herbate.

Mam 33 lata i tez widze,ze to nie to co kiedys i musze dbac o cere,ale na razie z sukcesem sie mumifikuje i nie mam zmarszczek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli już istnieją zmarszczki to kremy nie pomogą. Może spróbuj peelingów medycznych? No i oczywiście laser to tez wyjście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość ktos napisał:

Kobiety jak wy się boicie tych pierwszych oznak dojrzałego wieku.

Wtedy odpada wam jedyna broń w postaci wyglądu i powabu, co ? 😄 jaki wtedy wytoczycie instrument w relacjach z facetami? ;D

 

Ja mam jeszcze majątek, powiedziałam staremu, że jak coś odwali to se żigolaka znajdę, no i czekam, czekam.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam jeszcze majątek, powiedziałam staremu, że jak coś odwali to se żigolaka znajdę, no i czekam, czekam.... 

Pogoń tego dziada od razu. Normalny facet ma swoje zasoby a nie żeruje na kasie partnerki. Bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Kup dobry krem najlepiej z kwasem hialuronowym. Serum też pomoże też mam 28 lat i u mnie sprawdza się AA serum młodości (czy coś w tym stylu niestety skończył mi sie i nie mogę go w drogerii znaleźć.) daj sobie chwilę czasu na regenerację skóra też musi dojść do siebie po stresie i chorobie. Jak mimo odpowiedniej pielęgnacji za jakiś rok dalej nie będziesz zadowolona to możesz rozważyć laser. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Bardzo dobrze działa na skórę retimax 1500 lub olejek z orzechów macadamia - używam od lat, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Retinoidy na pewno - dobre i niedrogie ma The Ordinary, kilka wersji, można stopniować siłę. Tylko to zajmie dużo czasu, i trzeba pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej. Dobrym wsparciem może też być Bufet z miedzią z tej samej firmy.

Podobnie a bez uwrażliwiania na słońce działa bakuchiol, w sensownej cenie będzie booster z Bybi np.

Jeśli problemy są w miejscach zmarszczek mimicznych to pomogą też peptydy, głównie argileina.

Wspomagająco dobre nawilżanie, tu faktycznie mogą się przydać kwasy - polecałabym PHA bo będą działać na wielu poziomach.

Z zabiegów "inwazyjnych" mezoterapia igłowa i/albo osocze bogatopłytkowe. Musisz delikatnie pobudzić naturalne procesy regeneracyjne skóry, nie daj się naciągnąć na mocne złuszczanie typu pilingi kwasowe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylu dylu

Jeśli masz pieniądze, to zainwestuj w serię zabiegów w porządnym gabinecie kosmetycznym. Jakie zabiegi:

Intraceuticals

Zaffiro

Utims

Serio, to pomaga. Z powodu tych zabiegów, te wszystkie celebryty wyglądają tak młodo, a mogą mówić "że się nie podciągaly". Jedyna bariera to kasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przede wszystkim musisz się wysypiac i spać jak najwięcej. Najlepiej 8-10 godzin. Sen to jedna z najlepszych "kuracji" regenerujących. Zwłaszcza przy chorobach wszelakich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno musisz odżywić skore od wewnątrz. Kremy to tylko wspomagacze. Kup jakiś preparat z kolagenem np. Este synergy albo jakiś inny zamiennik (znajdziesz na allegro )do tego witaminy na włosy, skore i paznokcie. Osobiście polecam Vitabelle lub Hairvity. Ja dopiero po suplementach zauważyłam rezultaty. Do tego peelingi i maseczki odżywcze. Mi najbardziej odpowiadaja kosmetyki Bielendy, naprawdę są rewelacyjne i niedrogie. Fajne są jeszcze Lilla mai, nieco droższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zgadzam się z poprzedniczkami a po za tym nawadniaj, jedz zdrowo i bierz witaminy nie tylko na włosy , wybierz te które mają lepszy skład, dodatkowo wit D3. Samopoczucie znacznie się poprawi😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem to są objawy jakiejś choroby lub zaburzeń hormonalnych. Np coś z tarczycą. Przebadaj się lepiej, bo za wcześnie na takie objawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Napewno zdrowe odzywianie gra tu duza role, Geny tez oprocz tego pije kolagen- dziala na skore, wlosy i paznokcie.... zabiegi hmmm raczej nie polecam, stara kasy pomaga tylko na chwile No Chyba Ze Medycyna estetyczna Jak botox Czy kwas hialuronowy😊 Ale To od 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden krem nie usuwa zmarszczek, aż dziwne, że ludzie jeszcze w takie bzdury wierzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żaden krem nie usuwa zmarszczek, aż dziwne, że ludzie jeszcze w takie bzdury wierzą 

Zmarszczki powstają w skutek mniejszej ilości wody, utraty kolagenu w miarę jak człowiek się starzeje. Pomaga nawilżanie, uzupełnianie kolagenu, kwasu hialuronowego i witamin. Oczywiście trzeva to robić regularnie, ale zmarszczki znikaja, skóra jesr jedrna, napieta...amerykanski naukowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żaden krem nie usuwa zmarszczek, aż dziwne, że ludzie jeszcze w takie bzdury wierzą 

Mocne retinoidy mogą, oczywiście w ograniczonym zakresie, i jest to okupione efektami ubocznymi (podrażnienie, łuszczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruuss

Zależy jakie to zmarszczki - na mimiczne w młodym wieku np. dobrze działają masaże, plastry, zmiany nawyków (np. spanie na innej stronie), ale tak konkretnie to pomoże lekarz medycyny estetycznej - drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Najlepsza bedzie mezoterapia, ale to trzeba czesto powtarzac i wychodzi drogo. Jak zmarszczki sie juz pojawily to kremy cudow nie zdzialaja, najlepiej botoks w zaleznosci gdzie sa zmarszczki, to akurat raz na pol roku masz spokoj i zero zmarszczek, no i niedrogie. Do tego peelingi i kremy z retinolem.

 

Poza tym uwazalabym z sokami jesli sa z owocow, bo to mimo wszystko masa cukru. Lepiej postawic na warzywa. Moze tez jesz za malo tluszczy? One tez sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja polecam:

Po 1: joge twarzy, na Youtube są filmy, dziewczyny pokazują jak wzmacniać mięśnie twarzy. Stan skóry na twarzy to jedno, ale wazniesze jest to na czym ta skora "leży".  Miesnie twarzy tez trzeba cwiczyc. 

Po 2.  Polecam też masaż twarzy- na Youtube olgatoja. Dziewczyna super pokazuje jak robić takie masaże.

Dobre kremy, oleje (np z opinii figowej+ kwas hialuronowy), maseczki (1-2 razy w tygodniu) nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A i badanie tarczycy KONIECZNIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość maja napisał:

Najlepsza bedzie mezoterapia, ale to trzeba czesto powtarzac i wychodzi drogo. Jak zmarszczki sie juz pojawily to kremy cudow nie zdzialaja, najlepiej botoks w zaleznosci gdzie sa zmarszczki, to akurat raz na pol roku masz spokoj i zero zmarszczek, no i niedrogie. Do tego peelingi i kremy z retinolem.

 

Poza tym uwazalabym z sokami jesli sa z owocow, bo to mimo wszystko masa cukru. Lepiej postawic na warzywa. Moze tez jesz za malo tluszczy? One tez sa potrzebne

Na pewno nie botoks, bo to paraliżuje jedne mięśnie, ale wtedy okoliczne pracują w nienaturalny sposób, nic zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A i badanie tarczycy KONIECZNIE

No jasne, tarczyca jest wytłumaczeniem całego zła na tym świecie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Na pewno nie botoks, bo to paraliżuje jedne mięśnie, ale wtedy okoliczne pracują w nienaturalny sposób, nic zdrowego.

Zależy jak się poda, nie trzeba całkowicie paraliżować mięśni, dobry lekarz dobierze dawkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolagen i kwas hialuronowy w tabletkach,tylko z dobrej firmy,nie uzywam wogole kremow ale olej z avocado na zimno tloczony i na zmiane z macadamia olej,musza byc organiczne i tez z dobrej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja robię botox i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×