Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zdjecie twarzy nienarodzonego zdjecia w ramce w domu

Polecane posty

Gość Gosc

Bratowa mojego meza ma fiola na punkcie zdjec na instagramie,wstawia doslownie wszystko,niedlugo rodzi to wstawila nawet wlasnie fotke dziecka twarzy w 9m, to wlasnie zdjecie stoi w domu w ramce kolo tv,czy wy tez tak robicie?nam sie wydaje ze to chore psychicznie kobiety...nawet brat meza kazal jej to schowac ale niestety bez skutku,boze kobiety calkiem zwariowaly,jak zibaczylismy to z moim mezem to bylismy w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dziwie się. Nienarodzone zdjęcie musi być naprawdę creepy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak wy? Każdego obgadacie, po kątach pozagladacie i zawsze się do czegoś przyczepicie. Dlaczego nie może sobie wstawić zdjęcia z usg w ramkę? Są jakieś zasady tego co można miec w ramce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Mój Mąż jak wróciliśmy z pierwszego usg tez był tak przejęty i zachwycony dzieckiem ze zdjęcie postawił przy tv i co w tym złego? To nasze dziecko i już je kochamy Narazie możemy cieszyc się z niego tylko w takiej formie , a jeśli komuś to przeszkadza to jego sprawa . Wiadomo ,ze po narodzinach dziecka każdy ma już normalne zdjęcie w ramce a takie z usg chowa gdzieś na pamiątkę do szuflady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktoregos dnia  w tel pokazali ile ludzi miedzy 24 a 35 roku zycia mieszka z rodzicami, bylo prawie 45%,cos wam to mowi? to jest pokolenie ludzi z problemami mentalnymi,sa nieudacznikami i co najgorsze zyja marzeniami,tylko zyja a nie probuja cos robic,nie potrafia zadbac o siebie,zalozyc rodzine,dbac o zwiazki,zyja jakimis fejsbukami i instagramami i nadal marza o zyciu z fejsa zyjac z rodzicami bo im sie nic niechce,zycie to nie bajka,jak widze takie zdjecia wstawiane na insta albo fejsbuk odrazu wiem ze to jest osoba ograniczona i na 100% zyje albo z rodzicami albo ma jakies problemy ze soba, w zyciu to sie sprawdza,jak sie ma internet chcac niechca duzo rzeczy sie widzi,coz kazdy jest kowalem swojego losu,jedynie psychologowie nabijaja sobie kabzy bo maja coraz wiecej ludzi z depresja,ja ich raczej bym wyslala do ciezkiej pracy zamiast leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi to zwisa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoregos dnia  w tel pokazali ile ludzi miedzy 24 a 35 roku zycia mieszka z rodzicami, bylo prawie 45%,cos wam to mowi? to jest pokolenie ludzi z problemami mentalnymi,sa nieudacznikami i co najgorsze zyja marzeniami,tylko zyja a nie probuja cos robic,nie potrafia zadbac o siebie,zalozyc rodzine,dbac o zwiazki,zyja jakimis fejsbukami i instagramami i nadal marza o zyciu z fejsa zyjac z rodzicami bo im sie nic niechce,zycie to nie bajka,jak widze takie zdjecia wstawiane na insta albo fejsbuk odrazu wiem ze to jest osoba ograniczona i na 100% zyje albo z rodzicami albo ma jakies problemy ze soba, w zyciu to sie sprawdza,jak sie ma internet chcac niechca duzo rzeczy sie widzi,coz kazdy jest kowalem swojego losu,jedynie psychologowie nabijaja sobie kabzy bo maja coraz wiecej ludzi z depresja,ja ich raczej bym wyslala do ciezkiej pracy zamiast leczyc.

Co ty nie powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja to nawet niemam zdjęcia 5d bo się boje 😂 nie patrzyłam na usg tylko pytałam czy dobrze wszystko. Przez wody płodowe ten obraz wydaje się zdeformowany i potem mam głupie myśli że faktycznie dziecko jest takie zdeformowane. Zdecydowanie wole patrzeć na cienie w 2 d 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

W koncu to jej dom i jej dziecko...

Uwazam, ze moze miec w ramkach co tylko zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja to nawet niemam zdjęcia 5d bo się boje 😂 nie patrzyłam na usg tylko pytałam czy dobrze wszystko. Przez wody płodowe ten obraz wydaje się zdeformowany i potem mam głupie myśli że faktycznie dziecko jest takie zdeformowane. Zdecydowanie wole patrzeć na cienie w 2 d 😂😂😂

😳 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola
44 minuty temu, Gość Monika napisał:

W koncu to jej dom i jej dziecko...

Uwazam, ze moze miec w ramkach co tylko zechce:)

nawet gowno w papierku po cukierku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie są naprawdę różni i robią dziwne rzeczy, pożyjesz trochę to zrozumiesz, że to co dla ciebie jest szokujące i dziwne dla innych jest ok. Krzywdzą tym kogoś? Obrzydliwe to jest takie obgadywanie, nawet w necie do obcych ludzi musisz obgadać. Zajmij się swoim życiem może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość jola napisał:

nawet gowno w papierku po cukierku?

Navet dwa goovna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiekszosc tak robi, te co sa dziwne tak nie robia.Pelno znajomych publikuje zdjecia usg na fejsie.Mnie niezbyt by to pasowalo,ale nie mam dzieci a hormony zmieniaja mozg.I osrana pieluche sie wezmie w torebce do pracy i wacha jak dziecko jest z opiekunka w domu.I niektore probuja kupki czy dziecko zdrowe i ich to nie brzydzi.Rozdaja foty kubki kalendarze ze swoim dzieckiem.Organizuja imprezy jak dziecko skonczy tydzien ,miesiac, dwa....12, zabkowe, kroczkowe, nocnikowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
22 minuty temu, Gość jola napisał:

nawet gowno w papierku po cukierku?

haha

nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój syn też ma w pokoju zdjęcie z brzuszka, po narodzinach, jak miał 2-3,latka i obecne. Do internernetu nie daje nie mam nawet konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×