Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego hejterzy kościoła w KAŻDYM księdzu widzą kochającego dzieci inaczej? Przecież to jest tylko jakiś procent, a nie wszyscy czy większość! Ddlaczego tyle nienawiści?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

księża to nie są przyjemni ludzie, ja znam jednego, i może jest przyjazny bo jest z mojej rodziny, każdy inny to kawał zaroumiałego c h u ja którego spotkałam.

no i po co się mądrzą, dla mnie taki sam autorytet co żul z ulicy czy coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gosteczka napisał:

dokladnie, z ust mi to wyjęłaś.

Dopiero co było straszenie helołinem, jak ktos chciał się zabawić. Była teraz słynna akcja z dzieciakiem który schował komunie do kieszeni. Zablokowali mu wyjście z kościoła i wezwali policję. Normalnie aparat opresji jak za Stalina. 

Ja sama byłam jedynym dzieckiem w podstawówce które nie chodziło na religię. Ciągle katolickie dzieci mi dokuczały. Tzn nie wszystkie ale dzieci wszystkich kościelnych aktywistów, minusy które czytały pismo, modlitwy i śpiewały psalmy na dziecięcych mszach oraz ministranci. To nie było jakies znęcanie się do granic ale ciagle ktorys z nich wbijał szpilkę. Jak przechodzili koło mnie to albo mnie któraś popchnęła i nazwała kocią wiarą albo żydówką. Ministranci zawołali czasem za mną "lucyrerka" albo "śmieciara" a katechetka, z którą kiedyś mielismy zastępstwo, bo pani z plastyki nie było kazała mi przy wszystkich dzieciach wyjść z klasy, wpisała nieobecność i powiedziała, że tacy jak ja w ogóle nie powinni mieć wstępu do państwowych szkół.

Kościół nie tylko sam hejtuje ale i wiernych programuje na nienawiść i hejt. Rękami ludzi umie się wysłużyć. To są prawdziwi mistrzowie i dziwią się, że wreszcie kiedy ludzie mają głos to powiedzą kilka słów prawdy, żalu czy nawet czegoś złego o Kościele, a sami robili i robią o wiele gorzej. Śmiać mi się chce jak kolejny raz zalewają mnie w tvp propagandą o kryształowym kościele i o tym jak go "lewactwo" uciska, normalnie prześladowani uciemiężeni na państwowym wikcie, za kasę podatników w tym niekatolikow. 

O jej i krzywda ci się stała? ktoś Cię pobił? dzieci się przezywają, wymyślają zabawne ksywki i to jest normalne w pewnym wieku. Poza tym to rodzicom podziękuj, bo mogli Cię ochrzcic i zapisać na religię a w domu robić i mówić swoje. Znam taki przypadek i facet dalej jest ateistą ale przynajmniej miał spokój w szkole. Co do katechetki to pewnie rozrabiałaś i przeszkadzałaś na lekcji. Normalka też mnie kiedyś nauczyciel wyrzucił z klasy z koleżanką za gadanie wielkie mi halo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
18 minut temu, Gość gosteczka napisał:

dokladnie, z ust mi to wyjęłaś.

Dopiero co było straszenie helołinem, jak ktos chciał się zabawić. Była teraz słynna akcja z dzieciakiem który schował komunie do kieszeni. Zablokowali mu wyjście z kościoła i wezwali policję. Normalnie aparat opresji jak za Stalina. 

Ja sama byłam jedynym dzieckiem w podstawówce które nie chodziło na religię. Ciągle katolickie dzieci mi dokuczały. Tzn nie wszystkie ale dzieci wszystkich kościelnych aktywistów, minusy które czytały pismo, modlitwy i śpiewały psalmy na dziecięcych mszach oraz ministranci. To nie było jakies znęcanie się do granic ale ciagle ktorys z nich wbijał szpilkę. Jak przechodzili koło mnie to albo mnie któraś popchnęła i nazwała kocią wiarą albo żydówką. Ministranci zawołali czasem za mną "lucyrerka" albo "śmieciara" a katechetka, z którą kiedyś mielismy zastępstwo, bo pani z plastyki nie było kazała mi przy wszystkich dzieciach wyjść z klasy, wpisała nieobecność i powiedziała, że tacy jak ja w ogóle nie powinni mieć wstępu do państwowych szkół.

Kościół nie tylko sam hejtuje ale i wiernych programuje na nienawiść i hejt. Rękami ludzi umie się wysłużyć. To są prawdziwi mistrzowie i dziwią się, że wreszcie kiedy ludzie mają głos to powiedzą kilka słów prawdy, żalu czy nawet czegoś złego o Kościele, a sami robili i robią o wiele gorzej. Śmiać mi się chce jak kolejny raz zalewają mnie w tvp propagandą o kryształowym kościele i o tym jak go "lewactwo" uciska, normalnie prześladowani uciemiężeni na państwowym wikcie, za kasę podatników w tym niekatolikow. 

Twoje lewackie podejście jest porażające.  Obyś się nie popisywał tym u cioci na imieniach, bo będziesz gorszył. Kościół jak każda instytucja ma swoje zasady. Wyniesienie komunii w kieszeni to stały punkt programu lewaków, komunistów i żydowskich sług, którzy chcą pohańbić eucharystię, sprzedać kościołom prawosławnym itp. Zatem reakcja księdza jest jak najbardziej na miejscu. helołin to też jest wstawka służąca zdemózgowaniu młodzieży, zatem powiedzeć prawdę o helołin to nic złego. Ale cię nie zabili jak by to zrobili żydzi albo muzułmanie.  I to jest twoja gupota, że nie rozumiesz, bo jesteś zwyczajnie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka
13 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Twoje lewackie podejście jest porażające.  Obyś się nie popisywał tym u cioci na imieniach, bo będziesz gorszył. Kościół jak każda instytucja ma swoje zasady. Wyniesienie komunii w kieszeni to stały punkt programu lewaków, komunistów i żydowskich sług, którzy chcą pohańbić eucharystię, sprzedać kościołom prawosławnym itp. Zatem reakcja księdza jest jak najbardziej na miejscu. helołin to też jest wstawka służąca zdemózgowaniu młodzieży, zatem powiedzeć prawdę o helołin to nic złego. Ale cię nie zabili jak by to zrobili żydzi albo muzułmanie.  I to jest twoja gupota, że nie rozumiesz, bo jesteś zwyczajnie głupia.

O! "LEWAK" wasze ulubione nowe słowo nóż i wyzwanie od głupich. No cóż przyzwyczaiłam się do wyzwisk z ust miłosiernych katolików.

Halloween to tylko zabawa w tych czasach. Przypominam ci, że pogańską choinkę na nasze tereny wprowadził pruski zaborca po to żeby zniemczać kulturę i tradycję. Polska patriotyczna prasa propagandowa w XIX wieku wręcz ją wyśmiewała, krytykowała i mówiła o ogłupianiu jak ty dzisiaj o ogłupianiu przez Halloween i co? Taka straszna jest ta choinka? Tak nas ogłupiła i odarła z kultury? Rozumiem, że Ty stawiasz snopek słomy w kącie z okazji Bożego Narodzenia jak na Polaka i katolika przystało. 

Reszty tych twoich naziolskich wypocin nawet nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość alka napisał:

No cóż, hejterzy uczą sie od najlepszych, a Kościół jest najlepszym na świecie profesjonalnym hejterem wszystkiego co wchodzi mu w biznes.

hahaha no właśnie kościół katolicki to jeden wielki hejter, a oczekuje bicia pokłonów za to co robi jak przed stu laty. Sam chce hejtować cały świat ale jak jego hejtują to nagle wielkie larum. Sorry ale mamy XXI wiek. Tylko cymbały jeszcze słuchają tych banialuków głoszonych przez starych kawalerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Twoje lewackie podejście jest porażające.  Obyś się nie popisywał tym u cioci na imieniach, bo będziesz gorszył. Kościół jak każda instytucja ma swoje zasady. Wyniesienie komunii w kieszeni to stały punkt programu lewaków, komunistów i żydowskich sług, którzy chcą pohańbić eucharystię, sprzedać kościołom prawosławnym itp. Zatem reakcja księdza jest jak najbardziej na miejscu. helołin to też jest wstawka służąca zdemózgowaniu młodzieży, zatem powiedzeć prawdę o helołin to nic złego. Ale cię nie zabili jak by to zrobili żydzi albo muzułmanie.  I to jest twoja gupota, że nie rozumiesz, bo jesteś zwyczajnie głupia.

Fajnie ze sie naprodukowalas ale tymi ...nymi haslekami mozesz sobie przekonywac prafian 70+ I male dzieci przed podstawowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

hahaha no właśnie kościół katolicki to jeden wielki hejter, a oczekuje bicia pokłonów za to co robi jak przed stu laty. Sam chce hejtować cały świat ale jak jego hejtują to nagle wielkie larum. Sorry ale mamy XXI wiek. Tylko cymbały jeszcze słuchają tych banialuków głoszonych przez starych kawalerów.

Dla mnie to dno umyslowe chodzic do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
14 minut temu, Gość gosteczka napisał:

Halloween to tylko zabawa w tych czasach. Przypominam ci, że pogańską choinkę na nasze tereny wprowadził pruski zaborca po to żeby zniemczać kulturę i tradycję. Polska patriotyczna prasa propagandowa w XIX wieku wręcz ją wyśmiewała, krytykowała i mówiła o ogłupianiu jak ty dzisiaj o ogłupianiu przez Halloween i co? Taka straszna jest ta choinka? Tak nas ogłupiła i odarła z kultury? Rozumiem, że Ty stawiasz snopek słomy w kącie z okazji Bożego Narodzenia jak na Polaka i katolika przystało. 

Dzisiaj "prawdziwy katolik" zabrania ubierania choinki wszystkim innym ludziom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A za 100 lat tylko "prawdziwi katolicy" dadzą sobie prawo przebierania się na Halloween!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Jak Kościół nie daje rady walczyć z jakimiś świętami to je po prostu kradnie i zawłaszcza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
19 minut temu, Gość gosteczka napisał:

O! "LEWAK" wasze ulubione nowe słowo nóż i wyzwanie od głupich. No cóż przyzwyczaiłam się do wyzwisk z ust miłosiernych katolików.

Halloween to tylko zabawa w tych czasach. Przypominam ci, że pogańską choinkę na nasze tereny wprowadził pruski zaborca po to żeby zniemczać kulturę i tradycję. Polska patriotyczna prasa propagandowa w XIX wieku wręcz ją wyśmiewała, krytykowała i mówiła o ogłupianiu jak ty dzisiaj o ogłupianiu przez Halloween i co? Taka straszna jest ta choinka? Tak nas ogłupiła i odarła z kultury? Rozumiem, że Ty stawiasz snopek słomy w kącie z okazji Bożego Narodzenia jak na Polaka i katolika przystało. 

Reszty tych twoich naziolskich wypocin nawet nie komentuję.

Gdyby nie żydzi, którzy teraz tak samo a nawet bardziej obławili katolików niż ówczas Jezusa Chrystusa to byś zrozumiała, że nienawiść jest procesem obronnym przed jeszcze gorszym żydem niż ten, który zabijał Jezusa Chrystusa. 

 

Poza tym chciałem dodać, że kradziona Eucharystia służy często satanistycznym folklorom w różnych bezczeszących orgiach i profanacjach. Obrona Eucharystii przed takim podleństwem to najzwyczajniej w świecie normalna, potrzebna, słuszna rzecz oraz obowiązek Katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A za 100 lat tylko "prawdziwi katolicy" dadzą sobie prawo przebierania się na Halloween!

Ale dzisiaj jest dzisiaj dziwaczna osobo, niemyśląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
9 minut temu, Gość Bimba napisał:

Jak Kościół nie daje rady walczyć z jakimiś świętami to je po prostu kradnie i zawłaszcza!!!

Może kościół zaprosi cię na orgię z twoją córką, ale najpierw zawłaszczy ją sobie od żydów, bo oni już to mają.

 

18 minut temu, Gość gosc napisał:

Fajnie ze sie naprodukowalas ale tymi ...nymi haslekami mozesz sobie przekonywac prafian 70+ I male dzieci przed podstawowka.

to znaczy, że jesteś głupia

28 minut temu, Gość gosteczka napisał:

O! "LEWAK" wasze ulubione nowe słowo nóż i wyzwanie od głupich. No cóż przyzwyczaiłam się do wyzwisk z ust miłosiernych katolików.

Halloween to tylko zabawa w tych czasach. Przypominam ci, że pogańską choinkę na nasze tereny wprowadził pruski zaborca po to żeby zniemczać kulturę i tradycję. Polska patriotyczna prasa propagandowa w XIX wieku wręcz ją wyśmiewała, krytykowała i mówiła o ogłupianiu jak ty dzisiaj o ogłupianiu przez Halloween i co? Taka straszna jest ta choinka? Tak nas ogłupiła i odarła z kultury? Rozumiem, że Ty stawiasz snopek słomy w kącie z okazji Bożego Narodzenia jak na Polaka i katolika przystało. 

Reszty tych twoich naziolskich wypocin nawet nie komentuję.

Twoja główna argumentacja idzie w kierunku choinki.... typowo lewackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak dobrze ze nie znam nikogo Kto wspiera sekte katolicka o dzieki wszechswiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Może kościół zaprosi cię na orgię z twoją córką, ale najpierw zawłaszczy ją sobie od żydów, bo oni już to mają.

 

to znaczy, że jesteś głupia

Twoja główna argumentacja idzie w kierunku choinki.... typowo lewackie.

Twoja zalosna religia to mieszkanka wybuchowa starozyntych basni i zwyczajow, czy to tu piszesz dla dzieci przed pojsciem do podstawowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość gosteczka napisał:

O! "LEWAK" wasze ulubione nowe słowo nóż i wyzwanie od głupich. No cóż przyzwyczaiłam się do wyzwisk z ust miłosiernych katolików.

Halloween to tylko zabawa w tych czasach. Przypominam ci, że pogańską choinkę na nasze tereny wprowadził pruski zaborca po to żeby zniemczać kulturę i tradycję. Polska patriotyczna prasa propagandowa w XIX wieku wręcz ją wyśmiewała, krytykowała i mówiła o ogłupianiu jak ty dzisiaj o ogłupianiu przez Halloween i co? Taka straszna jest ta choinka? Tak nas ogłupiła i odarła z kultury? Rozumiem, że Ty stawiasz snopek słomy w kącie z okazji Bożego Narodzenia jak na Polaka i katolika przystało. 

Reszty tych twoich naziolskich wypocin nawet nie komentuję.

nie martw sie, bo taki katolik, to robi kosciolowi wieksza antyreklame niz ateista-superstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jesli koscoil nie zmieni podejscia i bedzie zwalczac kazda malostkowa rzecz bedzie tak samo zwalczany bo to juz przechodzi wszelkie granice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nienawidzę kościoła, a ksiądz w mojej parafii to perfidny ch, skłóca ludzi w moim mieście, oby poniósł surowe konsekwencje. potem sie dziwią że dzieci plują opłatkiem czy dorośli s i k ają na kościół po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka
40 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Może kościół zaprosi cię na orgię z twoją córką, ale najpierw zawłaszczy ją sobie od żydów, bo oni już to mają.

 

to znaczy, że jesteś głupia

Twoja główna argumentacja idzie w kierunku choinki.... typowo lewackie.

A twoja kręci się wokół straszenia krwiożerczymi żydami i satanistami. Wszędzie śmierć i pożoga i tylko kościół nas chroni przed jedną wielką hekatombą. Taaa.... typowo katolskiej

i co ci nie pasuje w argumentacji z choinką? Przytoczyłam fakty historyczne jak wyglądało krzewienie jej tutaj przed stu laty. Nie wiesz co powiedzieć, bo widzisz, że mam rację powołując się na analogię sytuacji to jak katarynka powtarzasz "lewackie i lewackie" No powiedz sam przed sobą katoliku SKĄD MASZ CHOINKĘ? co? złapałam Cię więc wkręcanie kotka ogonem i mur w postaci wyzywania od lewaków 😄 typotypowe dla ciemnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka

aha i żebyś już zamknął ryj korwino-popłuczyno to żydowskie czy muzułmańskie zabobony to dla mnie takie samo zło i sekciarstwo jak katolicyzm więc przestań mnie tu straszyć i dawać alternatywę ratunku przed nimi w postaci katolstwa, bo to jak z deszczu pod rynnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo

Wladze koscioła  nie  ujawniaja  naduzyc seksualnyh ksniezy ( głownie na skutek Crimen Sollicitationis , W mysl prawa ten, kto zataja zbrodnie jest jej wspolwinien. Dlatego wsztyscy ksieza, jako nalezacy do instytucji, ktora kryje przestepców sa rownież przestepcami. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
Dnia 2.11.2019 o 11:54, Gość Gość napisał:

Dlatego, że jeżeli księża wybierają taką, a nie inną drogę muszą świecić przykładem i dostosować się do takich reguł jakie są już im narzucone i do jakich przekonują społeczeństwo. Jeżeli w Kościele występuje patologia to zamiast zamiatać sprawy pod dywan powinni wystawić delikwenta za drzwi, oddać odpowiednim władzom, jak każdego innego zbrodniarza i karać jak każdego Kowalskiego, który dopuścił się takiego czynu. Tolerując takie zachowania ukrywając i nie dopuszczając ukarania człowieka, który dopuścił się czynu zabronionego sami sobie strzelają w kolano. Są zakłamani, obłudni i niewarci zaufania społeczeństwa. Dlatego mamy jako ludzie prawo patrzeć, na każdego księdza jak na potencjalne zagrożenie przez właśnie ich wielowymiarowe zakłamanie i ukrywanie przestępstw.

Sama prawda.

reka reke myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo wrzucają wszystkich do jednego wora. Dla nich pewnie każda blondi  jest głupia , każdy facet który ma  kolczyk  jest gejem itd  . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosteczka napisał:

aha i żebyś już zamknął ryj korwino-popłuczyno to żydowskie czy muzułmańskie zabobony to dla mnie takie samo zło i sekciarstwo jak katolicyzm więc przestań mnie tu straszyć i dawać alternatywę ratunku przed nimi w postaci katolstwa, bo to jak z deszczu pod rynnę

wybór jak między dżumą a cholerą, a wolę zdrowy świecki kraj bez zabobonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problem tkwi w tym że wielu ludzi przejmuje od poprzedniego pokolenia "moherowych babć" traktowanie księdza jak nadczłowieka, nawet jeśli jest to negatywne, jeśli nie wierzą lub mówią o księżach jak o ostatnich smieciach to podnoszą wszystko do rangi nadludzkiej. Ksiądz to strażnik moralności... To z jakiejś literatury filozoficznej wzięłyscie? 😛

Rozumiem że na dobre i na złe traktujecie na poważnie a tam każdy lekarz jest taki super, angażuje się w leczenie każdego pacjenta w 110% a każdy przypadek uważa za indywidualny. Współczuję 😛

Ksiądz to TYLKO pośrednik, jest jak urzędnik i jeśli nie pasuje wam jego sposób działania, to idziecie do innego, proste. Ksiądz nie jest żadnym Bogiem i nie można patrzeć na to jak traktują go Panie z koła gospodyń wiejskich czy pani Grażyna z Halinką z osiedla. 

Ksiądz nie ma prawa nikogo pouczac ani mówić o swojej moralności, on ma tylko głosić zasady kk, ma mowic je na głos. Całą resztę puszcza mimo uszu, albo zmieniasz parafie jak jest tego za dużo. Możesz też to zgłosić, jeśli chcesz się w to "bawic". Szkoda tylko że wierzącyn (bo do tych głównie mówię) nawet nie chcą przeczytać zasad obowiązujących w kk i przez to często nie wiedzą czy to co ksiądz mówi jest zgodne z wiarą czy odpierdziela jakieś własne filozofie . 

Jeżeli dla kogoś wiara jest ważna to nie zrezygnuje z niej przez księży, tak samo jak nie zrezygnuje z nauki przez chooojowych nauczycieli. 

A jeśli macie pretensje do zwykłych księży w podrzednych parafiach że nie reagują, to zastanówcie się najpierw jaki wy macie wpływ na swojego przełożonego, kierownika czy też zarząd, każdy jest mocny w gębie jak nie chodzi o niego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuu

O jej i krzywda ci się stała? ktoś Cię pobił? dzieci się przezywają, wymyślają zabawne ksywki i to jest normalne w pewnym wieku. Poza tym to rodzicom podziękuj, bo mogli Cię ochrzcic i zapisać na religię a w domu robić i mówić swoje. Znam taki przypadek i facet dalej jest ateistą ale przynajmniej miał spokój w szkole. Co do katechetki to pewnie rozrabiałaś i przeszkadzałaś na lekcji. Normalka też mnie kiedyś nauczyciel wyrzucił z klasy z koleżanką za gadanie wielkie mi halo.  

x

u mnie w szkole pobili chlopaka, ktory nie chodzil na religie.

Taa, rodzice maja chrzcic dla swietego spkkoju - to jest wlasnie bezczeszczenie sakramentu- ale to " uczciwym i prawym" katolikom nawet do głowy nie przyjdzie...

Dozyłam czasów, kiedy okreslenie LEWAK jest najwiekszym komplementem, tak , jak i gorszy sort.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lop

To tego konfederata jeszcze w psychiatryku nie zamknęli? długo sie trzyma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

wybór jak między dżumą a cholerą, a wolę zdrowy świecki kraj bez zabobonu

No ja też dlatego pasują mi Czechy. Mieszkam blisko granicy i mam wielu znajomych Czechów. Tam kościoły świecą pustkami i stoją w ruinie, a jakoś najazdu muslimów nie widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania
Dnia 3.11.2019 o 08:38, Gość Gość napisał:

Wszystkie Wasze wywody nadal nie dają odpowiedzi DLACZEGO oceniacie z góry każdego jak tych, którzy lubią dzieci za bardzo. Jest ich jakiś procent a Wy jeździcie po każdym. Czy jak jakiś lekarz źle wykonał swe obowiązki to w ogóle przestajecie do wszystkich lekarzy chodzić? Też im nie wolno zawieść ludzi przecież 😛 czy jak wam piekarz zły chleb da to już nigdy nie pojedziecie do żadnego piekarza bo na bank jest taki sam? 

Nie popieram tuszowania zła, a raczej potępiam. Ale Wasze myślenie nie ma nic wspólnego z logiką. Co winny jest młody ksiądz z powołania że inny ksiądz gwałci? Zbiorowa odpowiedzialnosc? 

A jakie mamy dowody, że dany ksiądz jest ok? Ci nie ok tez byli ok dopóki ofiary nie złożyły zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielka hummusu
7 godzin temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Gdyby nie żydzi, którzy teraz tak samo a nawet bardziej obławili katolików niż ówczas Jezusa Chrystusa to byś zrozumiała, że nienawiść jest procesem obronnym przed jeszcze gorszym żydem niż ten, który zabijał Jezusa Chrystusa. 

 

Poza tym chciałem dodać, że kradziona Eucharystia służy często satanistycznym folklorom w różnych bezczeszących orgiach i profanacjach. Obrona Eucharystii przed takim podleństwem to najzwyczajniej w świecie normalna, potrzebna, słuszna rzecz oraz obowiązek Katolików.

Twoje fanatyczne, przepełnione nienawiścią fantazje bardzo niepokoją. Tutaj przydałby się psycholog i to nie jest hejt. Przyjrzyj się tym projekcjom, bo jeszcze komuś zrobisz krzywdę i będziesz się tłumaczyć że to był twój katolicki obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×