Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwy

i kolejna niedziela i kolejny dzien gdzie caly czas siedze samotnie w domu i umieram z nudów

Polecane posty

Gość nieszczesliwy

te niedziele sa po prostu okropne..., taka nuda jaka mi towarzyszy w te dni to jest cos okropnego. a wszystko to bo oczywiscie jestem samotny, wiec nie mam z kim sie spotkac, z kim gdzies wyjsc nic..., wiec siedze samotnie calutki dzien przed komputerem albo TV i tak mija ten dzien.. okropna nuda, wariuje po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tak samo, więc pracuję, przynajmniej bardziej pożyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poczytaj cos ciekawego, zajmij sie soba.. pomysl o tych co maja rodziny, od rana do nocy na nogach, brak wolnego czasu na cokolwiek i tak codziennie. Spojrz na swoja sytuacje z innej strony. Ile osob chcialoby byc na Twoim miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta323

Pomocy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwy
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Poczytaj cos ciekawego, zajmij sie soba.. pomysl o tych co maja rodziny, od rana do nocy na nogach, brak wolnego czasu na cokolwiek i tak codziennie. Spojrz na swoja sytuacje z innej strony. Ile osob chcialoby byc na Twoim miejscu 

na moim miejscu? hahaha, ok.. dawaj tutaj jedna osobe, ktora chcialaby byc cale zycie samotna, miec 34 lata, nie miec kobiety, seksu, znajomych, niczego.. spedzajac non stop samotnie dni i wieczory, pracujac w kołchozie za najnizsza krajową a do tego wszystkiego miec problemy zdrowotne, chory kregoslup i serce.. no dawaj, kto sie ze mna zamieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość nieszczesliwy napisał:

te niedziele sa po prostu okropne..., taka nuda jaka mi towarzyszy w te dni to jest cos okropnego. a wszystko to bo oczywiscie jestem samotny, wiec nie mam z kim sie spotkac, z kim gdzies wyjsc nic..., wiec siedze samotnie calutki dzien przed komputerem albo TV i tak mija ten dzien.. okropna nuda, wariuje po prostu

Co, w więzieniu jesteś bo nie rozumiem? Jest tyle możliwości tylko potrzeba wyobrazni lub po prostu zacząć coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość nieszczesliwy napisał:

na moim miejscu? hahaha, ok.. dawaj tutaj jedna osobe, ktora chcialaby byc cale zycie samotna, miec 34 lata, nie miec kobiety, seksu, znajomych, niczego.. spedzajac non stop samotnie dni i wieczory, pracujac w kołchozie za najnizsza krajową a do tego wszystkiego miec problemy zdrowotne, chory kregoslup i serce.. no dawaj, kto sie ze mna zamieni?

Najlepiej siedzieć na kafeterii i się nad sobą użalać. Znam osobę bez nóg na wózku, do tego starsza i ma więcej werwy i siły życia w sobie. Zmienić swoje życie na lepsze zawsze można, ale trzeba zacząć od siebie. A wtedy i kobieta i znajomi się sami znajdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwy
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Najlepiej siedzieć na kafeterii i się nad sobą użalać. Znam osobę bez nóg na wózku, do tego starsza i ma więcej werwy i siły życia w sobie. Zmienić swoje życie na lepsze zawsze można, ale trzeba zacząć od siebie. A wtedy i kobieta i znajomi się sami znajdą. 

ale ja nie mam co zmienic

zrobilem w swoim zyciu juz wszystko na co mnie stac i jak widac nic to nie przynioslo, jestem samotny i umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśka
31 minut temu, Gość nieszczesliwy napisał:

ale ja nie mam co zmienic

zrobilem w swoim zyciu juz wszystko na co mnie stac i jak widac nic to nie przynioslo, jestem samotny i umieram

Nie umierasz jeszcze, zapewniam. Chcesz popisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwy
8 minut temu, Gość Taśka napisał:

Nie umierasz jeszcze, zapewniam. Chcesz popisać na priv?

psychicznie umieram, wierz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość nieszczesliwy napisał:

psychicznie umieram, wierz mi..

Każdy ma problemy w życiu. Musisz nauczyć sie sobie z nimi radzic. Wcale nie masz najgorzej. Nie jesteś 36cio letnia samotna matka na przykład z chorym dzieckiem. Twój jedyny problem polega na tym, ze chciałbys kobiete z wyższej ligi a takie cie po prostu nie chcą. I na braku ambicji. Mieszkasz w Mieście gdzie jest najmniejsze bezrobocie w kraju i nawet nie próbujesz znaleźć lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśka
12 minut temu, Gość nieszczesliwy napisał:

psychicznie umieram, wierz mi..

Wierzę, ale nie pozwolę ci na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Idź na mszę do Kościoła, między ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość nieszczesliwy napisał:

ale ja nie mam co zmienic

zrobilem w swoim zyciu juz wszystko na co mnie stac i jak widac nic to nie przynioslo, jestem samotny i umieram

wejdza na badoo, poznasz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iii
37 minut temu, Gość nieszczesliwy napisał:

psychicznie umieram, wierz mi..

37 minut temu, Gość nieszczesliwy napisał:

 

Jak się siedzi samemu w domu to właśnie dostaje się na głowe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabianie

 

"Pamiętajmy, że tragedia życia nie polega na niemożności osiągnięcia osobistych celów, lecz na ich nieposiadaniu.Niemożność spełnienia marzeń nie jest żadną klęską. O klęsce możemy mówić, gdy nie ma się żadnych marzeń, które można by spełniać.To samo dotyczy ideałów. To żaden wstyd nie móc sięgnąć gwiazd. Wstydem jest, gdy na naszym niebie brakuje gwiazd, po które moglibyśmy sięgać."

                                                                                                                                   DR BENJAMIN ISAIAH MAYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergeg

to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×