Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Herbatoholiczka, twórczyni podcastów

Polecane posty

Gość Magda

Co sądzicie o najnowszej produkcji naszej bizneswoman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Magda mówi hahahah jest taka bajka o gadającym psie Marta Mówi 😄 wiem że ona jest dziecinna, ale żeby aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nuda. Gada jak dziecko z podstawówki, które musi wydukać prezentacje i próbuje sobie przypomnieć co tam było na ściąga pl. Mam ciary żenady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghy

Gdzie te podcasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

O kogo chodzi czy o tu_nazwisko czy może Jo Annie Ma Żur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia A
8 godzin temu, Gość Ghy napisał:

Gdzie te podcasty?

Magda mówi, wpisz na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawiam się po którym odcinku odpuści 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Obstawiam 3-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mój pies ma kurczaka, który piszczy tak jak ona w tym podcaście. Ona nie ma pojęcia jak cieszyć się z życia, jest tego idealnym zaprzeczeniem. Zawsze tematów brakowało we vlogach, więc w podcastach na pewno nie zabraknie.

- skąd czerpać radość z życia?

- nienawidzę jesieni i listopada, ciągle pada, jest ponuro, trzeba włączać światło, a ja nie przepadam za sztucznym swiatlem

😂

- codzienność zabija w nas radość z zycia

- niecodziennie kończymy studia, niecodziennie dostajemy pracę, niecodziennie mamy sukcesy

- możecie stawiać sobie cele, że przez tydzień będziecie uczyć się grac na instrumencie 🤣

 

Wyłączam. Ona jest chora psychicznie. Podcast jest na poziomie 10latki.
Ostra, jesteś je*nięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Michael James14 godzin temu

Super pomysł, ja często włączam Twoje filmy i robię jakieś swoje rzeczy w tle (sprzątanie, układanie dokumentów itd.) lubie słuchać przy tym Twoich filmów, czasem zerkając na ekran. Na pewno skorzystam z podcastu 🙂

---

Madzia komplementuje się z fejk kont😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lio

A tak wgl. To co się stało z tym hiszpańskim wolontariuszem? (współpracuje jeszcze z Magdą.. nie mogę go znalezc na ig) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jeeebe xd

Kur/wa tam sie beda pojawiac "unikatowe materialy" 😂😂😂😝🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Lio napisał:

A tak wgl. To co się stało z tym hiszpańskim wolontariuszem? (współpracuje jeszcze z Magdą.. nie mogę go znalezc na ig) 

Spie*dolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podcast, który trwa 7 minut, a w większości to pitolenie w stylu ja, ja, ja i jeszcze raz ja. Kto niby ma słuchać takiego egocentryka? Ona jak zwykle opowiada o sobie, a że ma nudne życie, to nie chce się słuchać. Czy my jesteśmy w przedszkolu? Co kogo obchodzi, że ona nie lubi jesieni i dlaczego? O jakości nagrań już nie wspominam, a w dodatku ona tak sepleni i ścisza ten głos, że trzeba mocno się wysilić, aby coś tam zrozumieć. Może to i lepiej, że to trwa tylko 7 minut, bo to byłaby niezła tortura słuchać jak ona tam nadaje godzinę o tym, że nie lubi deszczu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejpul

"Pierwszym i najważniejszym miejscem będzie staram się naładowywać pozytywną energią są relacje z bliskimi".

 

Ktoś wytłumaczy mi o co chodzi w tym zdaniu? To się kupy nie trzyma. I nawet nie było cięte, tylko mówi to jednym ciągiem. Jakby jakiś generator mowy wypowiadał przypadkowe zlepki słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
3 godziny temu, Gość Asia A napisał:

Magda mówi, wpisz na YT

Faktycznie na pierwszym miejscu wyskoczyła mi bajka Marta mówi o gadającym psie 😄  zamiast podcastu Madziuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Mój pies ma kurczaka, który piszczy tak jak ona w tym podcaście. Ona nie ma pojęcia jak cieszyć się z życia, jest tego idealnym zaprzeczeniem. Zawsze tematów brakowało we vlogach, więc w podcastach na pewno nie zabraknie.

- skąd czerpać radość z życia?

- nienawidzę jesieni i listopada, ciągle pada, jest ponuro, trzeba włączać światło, a ja nie przepadam za sztucznym swiatlem

😂

- codzienność zabija w nas radość z zycia

- niecodziennie kończymy studia, niecodziennie dostajemy pracę, niecodziennie mamy sukcesy

- możecie stawiać sobie cele, że przez tydzień będziecie uczyć się grac na instrumencie 🤣

 

Wyłączam. Ona jest chora psychicznie. Podcast jest na poziomie 10latki.
Ostra, jesteś je*nięta.

Chyba na fujarze Bejtka 😄

 

A tak poza tym to się zgadzam. Miało być o radości życia a ona takie smuty wali, że człowiek depresji dostaje. Jak człowiek ma coś z tego wynieść dla siebie, jak ma się pozytywnie nastawić, jak ona od początku dowala, że jesień jest do d u p y a życie nas i tak tyra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Podcast, który trwa 7 minut, a w większości to pitolenie w stylu ja, ja, ja i jeszcze raz ja. Kto niby ma słuchać takiego egocentryka? Ona jak zwykle opowiada o sobie, a że ma nudne życie, to nie chce się słuchać. Czy my jesteśmy w przedszkolu? Co kogo obchodzi, że ona nie lubi jesieni i dlaczego? O jakości nagrań już nie wspominam, a w dodatku ona tak sepleni i ścisza ten głos, że trzeba mocno się wysilić, aby coś tam zrozumieć. Może to i lepiej, że to trwa tylko 7 minut, bo to byłaby niezła tortura słuchać jak ona tam nadaje godzinę o tym, że nie lubi deszczu. 

Przypomnę tylko, że to topik o wariatce, która mówi - a teraz napiję się dla was kawy, specjalnie dla was ją przetestuję, a potem jadę z pewną osobą do pepco i specjalnie dla was kupię sobie bluzeczkę, którą specjalnie wam pokażę w nowym vlogu, na co wiem, że czekacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

śnieżynka śnieżynka 1 godzinę temu

książka i serial 😄 Odkrywcze na maksa! Aż film trzeba nagrać! ŁAŁ

 

Magda Mówi Podcast

11 minut temu

Oskara w kategorii najmniej błyskotliwa ironia otrzymuje Śnieżynka! 🤣

 

Ale Małpiatka wyszczekana, nie ma co... Dziewczyna napisała jej prawdę, to straszny banał, już chyba w gazetce szkolnej są ciekawsze porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otra atencjuszka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

śnieżynka śnieżynka 1 godzinę temu

książka i serial 😄 Odkrywcze na maksa! Aż film trzeba nagrać! ŁAŁ

 

Magda Mówi Podcast

11 minut temu

Oskara w kategorii najmniej błyskotliwa ironia otrzymuje Śnieżynka! 🤣

 

Ale Małpiatka wyszczekana, nie ma co... Dziewczyna napisała jej prawdę, to straszny banał, już chyba w gazetce szkolnej są ciekawsze porady.

Filmy nie sprawią, że ktoś będzie cieszył się życiem, a raczej w czasie oglądania będzie żył, emocjonował się cudzym, nie-swoim życiem. Dlatego właśnie otra non stop ogląda powtórki powtórek, bo znieść nie może swojego żywota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Pinezka napisał:

Rany, ona na serio ma zamiar wypuszczać swoje filmiki dodatkowo w formie podcastów? Już widzę, jak tłumy ludzi włączają sobie do posłuchania: "dziś wstałam o godzinie dziewiątej, teraz jest jedenasta trzy i za chwilę wychodzę do Oszą po szynkę. Zabieram was ze sobą, bo myślę, że to będzie dla was ciekawe..." Taaa...

Juz to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha, no i zaczęła się inba z babką 😄

 

śnieżynka śnieżynka15 minut temu (edytowany)

@Magda Mówi Podcast mówiłaś w filmie że oczekujesz konstruktywnej krytyki. Ja skrytykowałam. Napisałam że Twoje porady są MAŁO odkrywcze. Ty mnie obraziłaś. Może jakies proszki na powstrzymanie ataków agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha, no i zaczęła się inba z babką 😄

 

śnieżynka śnieżynka15 minut temu (edytowany)

@Magda Mówi Podcast mówiłaś w filmie że oczekujesz konstruktywnej krytyki. Ja skrytykowałam. Napisałam że Twoje porady są MAŁO odkrywcze. Ty mnie obraziłaś. Może jakies proszki na powstrzymanie ataków agresji?

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Pinezka napisał:

Ciekawe, czy Śnieżynka już dostała bana, czy Babka odczeka dla niepoznaki parę godzin?

Pewnie banik 😄 Mój komentarz o tradycjach pogańskich wisi, ale mam bana. Tym samym Magda wyłączyła mnie z dyskusji, chociaż nie ma w moich komentarzach niczego obraźliwego. Po prostu odebrała mi prawo głosu 😄 A za co to nie wiem. Niestety na nowym kanale o podcastach też mam bana 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie banik 😄 Mój komentarz o tradycjach pogańskich wisi, ale mam bana. Tym samym Magda wyłączyła mnie z dyskusji, chociaż nie ma w moich komentarzach niczego obraźliwego. Po prostu odebrała mi prawo głosu 😄 A za co to nie wiem. Niestety na nowym kanale o podcastach też mam bana 😛 

A po co Ty chcesz głos zabierać? Tylko babka ma prawo przemawiać, Ty masz słuchać i podziwiać, ewent. patronem zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek

BABKA, KURDE, NIE ŚWIRUJ PAWIANA Z TYM PODCASTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyłączone oceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Już po komentarzu Śnieżynki. A babka przecież przysięgała tyle razy jako katoliczka, chrześcijanka, że nie kasuje komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"pewnie sie zdziwicie skad u mnie niechec do listopada?"

 

Bo to takie niezwykle, ze ktos nie lubi dlugich jesiennych i zimowych miesiecy. Akurat kazdy zastanawia sie dlaczego to Magunia nie lubi tego miesiaca? Problem rangi panstwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No niestety do podcastów trzeba mieć głos i przyjemny w odbiorze sposób wypowiadania się. Porównajcie wysryw Magdy z podcastami Okuniewskiej - niebo a ziemia, o czymkolwiek by nie mówiła to tej dziewczyny chce się słuchać. Magda ze swoją wadą wymowy, brakiem tematów i błędami w akcentowaniu daleko nie zajedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×