Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Znacie kobiety ktore zawsze wygladaja tandetnie?

Polecane posty

Gość Gość

Lepiej trochę tandetnie ale dbać niż obesrany dres, tłuste włosy i dłonie zaniedbane - fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam kolezanke dobra, znamy sie od 15 lat,mamy super gust,ma nieduzo ubran ale dobrej jakosci, jak nalozy czasem cos to jak widzimy sie ze znajoma inna to mowi:Kasia ty zawsze taka elegancka a ona na sobie ma jedynie spodnie i bluzke w ciemnym kolorze, kolory i forma bardzo duzo daje,szczegolnie prosta forma,czlowiek moze naprawde zmienic swoj wyglad ale to trzeba miec w genach,ona zawsze wynajduje perelki w sklepach,czasem mi pomaga za co jestem jej wdzieczna bo ogolnie nie lubie zakupow ale lubie miec w szafie ubranie ktore zawsze dobrze wyglada i mozna sie ubrac w ciagu 5 min a nie narzekac ze sie nie ma w co ubrac,teraz mam duzo klasyki i moge z zamknietmi oczami wyjac z szafy i nalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.11.2019 o 16:18, Gość gosc napisał:

Znam taka jedna elegantkę i nie moge się nadziwić jak osoba wykształcona jak ona, dobrze zarabiająca może:

- mieć nieświeży oddech (okropny fetor wręcz)

- nieświeży makijaż, jakby z wczoraj a widać, że cała reszta jest odpicowana

- być niechlujem

Dziewczyna jest dekoratorką wnetrz, mozna powiedzieć, że ma gust, skończyła asp ale ubiera się w koronkowe fatałaszki, sprawia wrażenie wiecznie nieświeżej. Tipsy i rzęsiska są, tak samo jak walające się po mieszkaniu brudne majtochy, nawet gdy są goście.

Do tego ta znajoma uwielbia lumpeksy (co nie jest problemem, też lubię chodzić na lumpy) ale ona potrafi wygrzebać z kosza UŻYWANE stringi i je nosić. Twierdzi, że jak wypierze, to będą ok............

Z wyglądu i stylu przypomina mi aktorkę Skrzynecką, która wg mnie też sprawia wrażenie wiecznie nieświeżej, "brudnej" i nieco tandetnej.

W sumie, ta babka rzeczywiscie wyglada na wiecznie niedomyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82828

Typowe polczyny nazekaja na brak tolerancji a same mówią i ladniejszych i seksowniejszych kobietach że są tandetne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs

A co was obchodzi wygląd innych , typowo polska cecha wtrącać się do stylu obcych ludzi , robią wam coś tym ? Ohydne zawistne babony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Tak, Sara Mannei Boruc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jskak

Najbardziej śmieją się z innych te kobiety które same wyglądają jak babochlopy w jakichś jeansach marynarkach i z nadwagą , najważniejsza jest wygoda bo po co się postarać ładnie wyglądać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jskak
1 minutę temu, Gość Jskak napisał:

Najbardziej śmieją się z innych te kobiety które same wyglądają jak babochlopy w jakichś jeansach marynarkach i z nadwagą , najważniejsza jest wygoda bo po co się postarać ładnie wyglądać  

I nie mówię tu o jakichś ciuchach rodem ze strip clubu tylko o jakichś ładnych kobiecych ubraniach a nie szare kolory i męskie kroje jak większość z was się nosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jskak

A już najgorsze że macie taka niska samoocenę że wolicie obgadywac inne kobiety niż się za siebie wziąć żeby się ze sobą lepiej poczuć , ale nie bycie obgadujacym zakompleksionym paszczurem jest lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież
6 minut temu, Gość Kiss napisał:

Tak, Sara Mannei Boruc. 

Oj tak, zgadzam się 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×