Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Karmienie piersią, rozmiar nakładek na sutki.

Polecane posty

Gość Gość

Jak dobrać te nakładki na suty do karmienia? Jak mam sama ocenić rozmiar na opakowaniu producenta nic nie jest napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Jak masz duże sutki to bierz rozmiar standart lub wiekszy. Jak masz male to rozmiar mały.  Masz kilku producentów i poogladaj sobie np. W aptece,  smyku jak wygladaja nakladki danego producenta.  Ja mialam firmy avent. Nawet rozmiar small byly na mnie duże 😂 ale mam malutkie brodawki. Drugie kupowalam z canpola. Byly ok. Najlepiej pooglądać i porównać.  Jak nie masz możliwości to kup najtansze i najwyżej dokupisz drugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Dyśka napisał:

Jak masz duże sutki to bierz rozmiar standart lub wiekszy. Jak masz male to rozmiar mały.  Masz kilku producentów i poogladaj sobie np. W aptece,  smyku jak wygladaja nakladki danego producenta.  Ja mialam firmy avent. Nawet rozmiar small byly na mnie duże 😂 ale mam malutkie brodawki. Drugie kupowalam z canpola. Byly ok. Najlepiej pooglądać i porównać.  Jak nie masz możliwości to kup najtansze i najwyżej dokupisz drugie. 

Ja zamówiłam z canpola rozmiar S bo myslam, że to chodzi o rozmiar piersi a piersi mam małe 🤣 sutki też są chyba małe ale zastanawiam się jak ten rozmiar określić bo żadnych wymiarów na opakowaniu nie ma 🤣 i zrobię tak jak piszesz przymierze to co przyjdą i będę miała porównanie. Czy je sie czymś przykleja? I nadają się do pierwszego karmienia dziecka? Sutki mam takie mało wystające 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

A po co nakładki? To u mnie były wyrzucone pieniądze. Po co bariera między matką i dzieckiem? Ważne, by dziecko dobrze i głęboko chwyciło brodawkę. W tym celu na początku warto ją wyciągnąć chwilkę laktatorem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Po co nakladki? Mnie np. Poczatek karmienia bolał tak bardzo,  że musiałam w tych nakladkach karmić.  Ja próbowałam pierwsza dobe bez nakladek i bardzo mi brodawki popekaly. Synek mial cala buzie we krwi jak go karmilam. Udalo mi sie wyleczyc i wyciągnąć je właśnie dzięki nakladkom. Teraz w drugiej ciąży tez kupuje sobie na zaś. Jak sie nie przydadza to trudno.  Majątek nie kosztują.   One same się dostosowują do piersi. Przylegają do niej. Nie musisz niczym przyklejać.  Pamiętaj ze przy karmieniu brodawka nieco się powiększa , ale jeśli nie masz dużej to rozmiar mały będzie ok. Jeśli masz gdzie to zajdz do jakiegoś sklepu i poogladaj sobie. Jedne drugim nie równe jak pisałam.  Rozmiar s z aventa był za duży,  a te z canpola pasowały.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×