Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Karmienie piersią a RTG?

Polecane posty

Gość Gość

Witam. Muszę zrobić prześwietlenie klatki piersiowej. Karmię piersią moją 2 miesięczna córkę. Lekarz powiedział niby, że nie ma przeciwwskazań, ale jakoś nie jestem przekonana. W internecie są różne informacje na ten temat. A co Wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka

RTG nie jest dla pokarmu szkodliwe. Ja też się bałam jak miałam robione Ale rezonans z kontrastem.  Tyle że mi powiedziano żeby chociaż 8 godz odczekać po badaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Mój syn miał robione niedawno rtg i Pani która je wykonywała spytała czy karmię piersią i jak powiedziałam, że tak, to kazała mi wyjść. Więc nie wiem, może jest stara i nowa "szkoła" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

a wiesz ze 1 zdjecie RTG to jak siedzenie 4 godziny przed TV, a pewnie siedzic przed TV codziennie i nie raz z dzieckiem 😄 wyluzuj kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję za odpowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedno zdjęcie jest mniej szkodliwe niż mnóstwo innych rzeczy, przesiadywanie przed tv, lot samolotem, czasem nawet przebywanie poza domem. W ciąży też nie szkodzi, za granicą robią bez problemu, ale u nas panują jeszcze jakieś czarnobylskie poglądy. Albo taki mamy sprzęt 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×