Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałgorzataZawada

Pomoc. Badania do pracy magisterskiej.

Polecane posty

Dzień dobry. Jestem studentką fizjoterapii. Piszę pracę magisterską na temat świadomości kobiet po porodzie o fizjoterapii blizny po nacięciu krocza. Bardzo proszę wszystkie chętne Panie o wypełnienie kwestionariusza ankiety. Bardzo mi to pomoże w badaniach. Wyniki będą wykorzystane wyłącznie do pracy magisterskiej.

    Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Link do ankiety poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdU3Md8PB2IW_RpznpNvjIaNWbXwqIJraQh1viq4lKMyTt8sQ/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhddhdhd

Masakra jaka długa. Życzę powodzenia. Ja miałam trzy razy krótsza i w ch/j prostsze pytania a było ciężko. Jako wykwalifikowany socjolog Ci powiem ze ankieta zle skonstruowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak naprawdę to wiele bab nie ma żadnej świadomości o fizjoterapii po porodzie. Chodzę do fizjoterapety z innym problemem po porodzie i coś o tym wiem, bo sama mi opowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przykro mi, ale temat strasznie nieciekawy, nie chce mi się tego wypełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weszłam w ankietę ale widzę że to do kobiet świeżo po porodzie jest -tak wynika ze wstępu. Warto sprecyzować kogo dotyczy ankieta. Bo tak to szkoda czasu na bezsensowne wypełnianie przez nieodpowiednie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

długość faktycznie zniechęca. Poza tym są pytania o rozmiar dziecka itp, a co jak ktoś ma 2, nie precycujesz którego prodou to dotyczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×