Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lalalalal

Dziwne objawy 1,5 tyg przed miesiączką

Polecane posty

Dzień dobry, mam 18 lat. Z góry proszę o normalne odpowiedzi a nie cos w stylu "gratulacje albo cos od razu ze na pewno ciaza bez wyjasnien". Teoretycznie do zapłodnienia nie doszło ponieważ ze swoim chlopakiem wspolczylam dzien po skonczeniu okresu i prezerwatywa nie pekla (sprawdzalismy) i on nie doszedl we mnie. Teraz jestem jakiś czas przed okresem. Jest 05.11 a ja ostatnio okres dostalam 13.10. Wspolczylam 19.10 (18.10 skonczyl sie okres). Od wczoraj bola mnie piersi, a od kilku dni sa nabrzmiale. Rowniez sutki sa takie "napuchniete" i delikatnie widac zylki. Nie wiem, czy to od zebrania wody przed okresem w piersiach, czy moze oznaka ciazy. Teoretycznie do zaplodnienia dojsc nie moglo a jednak te piersi mnie niepokoją. Podejrzewam, ze taki czas jest z krotki na takie objawy ciazy, ale mimo wszystko sie boje, bo ciaza jest oczywiscie niechciana). Juz przeczytalam mnostwo artykolow i nadal nic nie wiem :( licze a Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
1 godzinę temu, Lalalalal napisał:

prezerwatywa nie pekla (sprawdzalismy) i on nie doszedl we mnie.

Nie ma ciąży.

Ból piersi przed okresem to nic dziwnego. Młoda jesteś, możesz mieć różne wahania hormonalne. Masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo, urodzisz Supermena. Facet nie doszedł w tobie, więc nasz superplemnik musiał wyjść z prezerwatywy, przeczołgać się po łóżku, wejść do ciebie i jeszcze przeczekać tam z tydzień do owulacji. Jak się urodzi to daj mu na imię Jezus, bo to będzie prawdziwy cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość 123 napisał:

Nie ma ciąży.

Ból piersi przed okresem to nic dziwnego. Młoda jesteś, możesz mieć różne wahania hormonalne. Masz regularne cykle?

Dosc regularne ale przez stres zdarzaja sie lekkie spoznienia. Okres trwa rowny tydzien zazwyczaj lub moooze czasem krocej te 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Brawo, urodzisz Supermena. Facet nie doszedł w tobie, więc nasz superplemnik musiał wyjść z prezerwatywy, przeczołgać się po łóżku, wejść do ciebie i jeszcze przeczekać tam z tydzień do owulacji. Jak się urodzi to daj mu na imię Jezus, bo to będzie prawdziwy cud.

Wlasnie tego typu odpowiedzi chciapam uniknac ;) w nerwach wszystko przychodzi do glowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×