Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaaa

Ginekolog dla nastolatki Kraków

Polecane posty

Gość ankaaa

Witam, chciałam zapytać jakiego ginekologa możecie polecić w Krakowie dla nastolatki na pierwszą wizytę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka
1 godzinę temu, Gość ankaaa napisał:

Witam, chciałam zapytać jakiego ginekologa możecie polecić w Krakowie dla nastolatki na pierwszą wizytę ? 

a co za różnica komu.Ćypa taka sama u każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Zależy ile dziecko ma lat, ja byłam z córką w wieku 8 kat pierwszy raz kiedy dostała krwiomoczu w szpitalu zlecili konsultacje czy to nie okres. Byłam w poradni dla dziewcząt - trzeba zadzwonić i się umówić, kolejki dość długie, poradnia jest dla dziewczynek do 18 r.z. 

Teraz córka ma naście lat i jak będzie potrzeba kontroli czy czegoś innego to zabiorę ja do swojego prywatnego ginekologa. W szpitalu dowiedziałam się że każdy ginekolog musi przyjąć dziecko jeżeli jest taka potrzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Goosc napisał:

Zależy ile dziecko ma lat, ja byłam z córką w wieku 8 kat pierwszy raz kiedy dostała krwiomoczu w szpitalu zlecili konsultacje czy to nie okres. Byłam w poradni dla dziewcząt - trzeba zadzwonić i się umówić, kolejki dość długie, poradnia jest dla dziewczynek do 18 r.z. 

Teraz córka ma naście lat i jak będzie potrzeba kontroli czy czegoś innego to zabiorę ja do swojego prywatnego ginekologa. W szpitalu dowiedziałam się że każdy ginekolog musi przyjąć dziecko jeżeli jest taka potrzeba. 

Każdy przyjmie, ale chyba to raczej kwestia tego, żeby miał dobre podejście do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia88

Moje dwie córki chodzą do Pani Moniki w Krakowie i uważam, że specjalistka z powołaniem. Nie plotkuje, nie odbiera telefonów nagle podczas konsultacji. Nie pracuje na starym sprzęcie, tylko nowoczesnych technologiach, a USG praktycznie wszystkie wątpliwości rozwiewa. Widzisz badanie na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×