Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ibizka_3333

Beta HCG dwa 3 dni przed spodziewaną miesiaczką

Polecane posty

Gość ibizka_3333

Witam 🙂 Wiem że tych wątków w necie jest od groma ale jak przyjdzie co do czego to człowiek nie wie co czytać. Dziewczyny pomóżcie 😄 Zaczne od tego że cykle moje zawsze były krótkie bo trwały zaledwie 25-26dni ale od ponad 8miesiecy coś się zmieniło i wynoszą 27-29 dni. Ostatnia @ miała miejsce 12.10 mój inteligentny kalendarzyk wyliczył mi owulacje na 25.10.2019 wtedy z mężem  nieświadomie poszaleliśmy🙂 niestety mam bardzo duzo spraw na głowie mam 3 przepiekne córki 🙂 6 , 3 , 2 latka wiec same rozumiecie mam co robic do tego dużo pracuje ... wiec mi dni leca dzien za dniem ze brakuje czasu 🙂 wiec juz z przemeczenia i rozkojarzenia nie zwrocilam uwagi jakie to mam dni 🙂 byłam pewna ze juz mam miec okres poprostu umknal mi tydzień... i wyobrazcie sobie ze tak mnie brzuch bolal wieczorem tego 25.10 ze myslalam ze mam miec wlasnie okres... ja patrze a tu owulacja jakie mialam zdziwienie ... no i faktycznie ta owulacja wlasnie wtedy prawdopodobnie miala miejsce bo naprawde pobolewania jajnikow i podbrzusza... wiece z faktu ze jestem już mamą i to nie 1 raz z głupa zrobiłam test sikawke 😛 5 dni przed spodziewana miesiączką oczywiście negatyw bo jakże by inaczej wiadomo ze za wcześnie a zwlaszcza ze mi bardzo pozno testy pokazywaly 2 kreski. 3 dni przed spodziewana @ zrobiłam bete i wyszła 2,3 czy ona już jest wiarygodna na tyle by jej zaufać jak myślicie ??? Która z was miała dwa - trzy dni przed okresem tak niską bete a potem jednak byłyście w ciąży ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W którym dniu cyklu zrobiłaś betę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizka_3333

26 dzień cyklu okres mam mieć w piatek czyli za 2 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dzień spodziewanej miesiączki miałam 71 i 68 w drugiej ciąży. Cykle 28dni. Jeśli przez 2 czy 3 doby ma się podwoić,  to licząc wstecz ciąży nie ma. W trzeciej, jak się zorientowalam,  to beta 94770 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Beta poniżej 5 jest negatywna, od 5 ciąża. Przynajmniej tak pisze na moim wyniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbg

Jeden dzień przed betę miałam 5 i córka ma 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizka_3333

no właśnie wiem że wynik poniżej 5 jest negatywny ale moze te 2 dni za wcześnie sama już nie wiem co myśleć a jak owulacja się przesuneła wiec z automatu dzien spodziewanej @ sie przesunie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizka_3333

Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość xbg napisał:

Jeden dzień przed betę miałam 5 i córka ma 6 lat

Limity są od dnia kiedy spóźniła się  miesiączka nie robi się badań dzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizka_3333

czyli wiem że nic nie wiem ... bo ja zrobiłam 3 dni przed i wynik 2,3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma

Mi beta wyszła pozytywna dopiero dwa dni po spodziewanej @ i miała tylko 8... Teraz jestem w 14 tygodniu pozdrawiam 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizka_3333

Nie ma tu wiecej mam które moglyby wy powiedzieć się o swoich doswiadczeniach robienia wczesniej bety ??? 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja 11 dni po owulacji - mierzylam temp, robiłam testy owu i badałam szyjke betę miałam 32, byłam wtedy jakieś 3 dni przed okresem i test słabo ale bez złudzeń pozytywny dzień wcześniej przed beta. Ale znam osoby co beta ledwo drgnela w dniu okresu a testy jeszcze negatywne wychodziły a były w ciąży. Mnie intrygowala temp podwyższona 37 ciągle miałam - mierzona w odbycie - bo tak mierze cały cykl. Teraz już 18tc leci a jeszcze większe zdziwienie że z seksiku codziennie a nawet 2x dziennie będzie córka na którą tak liczyłam, mąż "robił" na syna 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie na 3 dni przed okresem beta 57 i rosła jak szalona 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizka_3333

Ja właśnie dostałam okres wiec już wszystko jasne 😂 wychodzi na to ze owulacja miała miejsce dzień wczesniej 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×