Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GośćAnia

Kolka u noworodka sprawdzone sposoby ?

Polecane posty

Moja niunia skończyła 6 tygodni. Niestety zaczął dokuczac brzuszek.... Napiszcie proszę sprawdzone metody na kolke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolka czy problem z gazami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Nie ma. Tulić, nosić i czekać aż przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kolka czy problem z gazami? 

Kolka.  Gazy odchodzą i to dobrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmisz piersia czy

Modyfikowanym ? Jesli modyfikowanym to nie trzasaj butelka tylko wymieszaj lyzeczka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Karmisz piersia czy napisał:

Modyfikowanym ? Jesli modyfikowanym to nie trzasaj butelka tylko wymieszaj lyzeczka . 

Karmię piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Espumisan dla dzieci i suszarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaje espumisan od 2 dni. Koleżanka mówiła że biogaia jest też dobra. Na każde dziecko działa co innego. 

Niektórzy chwalą krople z Niemiec sab simplex a inni mówią że to tylko trend wśród mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić sab simplex, jeśli masz kogoś pracującego w Niemczech może Ci to sprowadzić. U nas Espumisan nie pomagał wcale, a sab simplex tak. Skład taki sam, ale składniki są w innych proporcjach. Po kropelkach zmniejszyły się dolegliwości z kolkami ,  ale zaczęły się z kupka. Tak czy siak kolki minęły i po 2 latach są tylko niemilym wspomnieniem. Do tego bardzo pomagał masaż brzuszka- ruchy koliste zgodnie ze wskazówkami zegara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak to minie:) Życzę wytrwałości. Jednym pomaga Espumisan,  innym Sab,  jeszcze innym Delicol. Trzeba próbować i starać się pomagać dziecku masazami, przytulaniem, noszeniem... każdy bobas jest inny. na dziecko mojej siostry nic nie pomagało i wyl przez 5 miesięcy dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam pomogło noszenie, przytualnie, masaże, ciepłe kompresy i kropelki z apteki. Najlepsze esputicon 🙂  Mają bardzo fajny skład, który jest bezpieczny dla bobasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×