Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kok na czubku glowy

Polecane posty

Gość Gisc
4 minuty temu, Majka0026 napisał:

Też tak uważam, na randkę czy jakieś odświętne wyjścia nie uczesała bym się tak ale do sklepu albo po domu zawsze robię koka bo nie wyobrażam sobie odkurzać w rozpuszczonych włosach... kobiety z krótkimi włosami to rozumiem ale jak dziewczyna ma długie do pupy to bardzo to przeszkadza przy sprzątaniu... 

Włosy do pupy to już też trochę przesada. Bo one już nawet kształtu nie mają i mocno obciążone przy cebulkach co wcale fajnie nie wygląda. Takie max do brzucha ladne, zadbane to ok ale są mało praktyczne bo tak jak tu mówicie większości i tak są spięte. Więc najlepiej takie za ramiona. Bo i spiąć się da i w rozpuszczonych nie przeszkadzają i co najważniejsze bardzo odmładzają. O wiele bardziej niż długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gisc napisał:

Włosy do pupy to już też trochę przesada. Bo one już nawet kształtu nie mają i mocno obciążone przy cebulkach co wcale fajnie nie wygląda. Takie max do brzucha ladne, zadbane to ok ale są mało praktyczne bo tak jak tu mówicie większości i tak są spięte. Więc najlepiej takie za ramiona. Bo i spiąć się da i w rozpuszczonych nie przeszkadzają i co najważniejsze bardzo odmładzają. O wiele bardziej niż długie.

Miałam włosy do pupy ale obcięłam właśnie  z tego powodu bo mi staranie przeszkadzały ale wyglądały pięknie i jak się dba o włosy naprawdę to wyglada ładnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Liv napisał:

 Fryzjerki nie umieją ścinać. Niestety.

Efekt długich włosów z grzywką zapiętych kokówką, czy klamrą do góry jest podobny jak ścięcie na króciutko. Jest mi ładnie i w króciutkich ściętych tak na męsko jak i w koku. Po domu oczywiscie noszę na czubku grubą frotką związane. Po prostu wygodnie  🙂

Ale tak jak mówię po domu to ok, jak się sprząta, gotuje itd to jest wygodniej ale na imprezę to już trochę przesada. Ja też mam ubrania co chodzę na codzien albo w domu ale jak wychodzę na impreze, jakąś uroczystość itd to przecież nie pójdę w tym samym tylko wezmę wyjściowe ubranie i z włosami tak samo. Włosy tak samo jak jestem w domu to tylko umyje i same wyschną i jest ok ale jak gdzieś idę to jednak je uloze albo postawie na żelu żeby jakoś wyglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

A ty cokolwiek jej w domu pomagasz, czy tylko jedna wielka chodząca krytyka, królewiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość :)) napisał:

A ty cokolwiek jej w domu pomagasz, czy tylko jedna wielka chodząca krytyka, królewiczu?

Pomagam więcej niż nie jeden facet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja mieszkam w uk i tutaj ten kok to szczyt mody na ulicach.Czesto widac,ze fryzura utrzymuje sie juz 2 dni i na ktorym boku laska spała 😄

Chciałam napisać to samo Hhaha pozdrawiam ze Szkocji 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Zapaść sobie włosy i chodz codziennie  w rozpuszczonych.  Ciekawa jestem po ilu godzinach dostaniesz pi*rdolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Anusia napisał:

Zapaść sobie włosy i chodz codziennie  w rozpuszczonych.  Ciekawa jestem po ilu godzinach dostaniesz pi*rdolca

Jest takie coś jak fryzjer i nożyczki. Przeszkadzają Ci to można je ściąć. A niektórzy to chyba uważają że TRZEBA mieć długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna.S..

Ja takiej fryzury nie noszę, bo mi w nie nie do twarzy. Ale znam dziewczyny, które wyglądają w niej naprawdę ładnie. Moim zdaniem taki kot pasuje bardzo młodym dziewczynom, nastolatkom albo takim zaraz po 20. W tym wieku taki niedbały styl ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Anusia napisał:

Zapaść sobie włosy i chodz codziennie  w rozpuszczonych.  Ciekawa jestem po ilu godzinach dostaniesz pi*rdolca

To po co mieć w ogóle długie włosy, jak tak bardzo wkurzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Nosze tak wlosy notorycznie. Bardzo wygodna fryzura. Przy malych dzieciach bylabym juz lysa gdybym nosila rozpuszczone. Moje dziecko tylko poluje na jakis luzny kosmyk, a wyplatac go z malych paluszkow nie jest latwo. Rozpuszczone wlosy tylko na wyjscie i to wieksze, a wlosy mam geste, w miare dlugie i ponoc piekne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
1 godzinę temu, Gość Ags napisał:

Nosze tak wlosy notorycznie. Bardzo wygodna fryzura. Przy malych dzieciach bylabym juz lysa gdybym nosila rozpuszczone. Moje dziecko tylko poluje na jakis luzny kosmyk, a wyplatac go z malych paluszkow nie jest latwo. Rozpuszczone wlosy tylko na wyjscie i to wieksze, a wlosy mam geste, w miare dlugie i ponoc piekne. 

Zdaniem trychologa wcale ta fryzura nie jest aż taka dobra bo mocno nadwyręża cebulki włosów. Od czasu do czasu ok, ale nie za często. Długie włosy są bardzo ciężkie i jeżeli całe zbierzemy je na sama górę to jest ciężar więc żeby się utrzymał kok trzeba mocno związać a to mocno nadwyręża cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×