Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jarosław Bieniuk

Polecane posty

Gość Gosc

Zrobił Martynie dziecko. Szkoda mi dziewczyny, ze po tych wszystkich jego akcjach dała się ponownie omotać 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khvvhjj

Serio? Masakra. Dziecko z narkomanem i d,z,i,w,k,a,r,zem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat chyba powinien być w kategorii Gwiazdy TV/Internet.

A o ciąży słyszałam, nie wiem co na ten temat myśleć. Jarek ma troje dużych już dzieci i raczej nie miał ochoty na zakładanie rodziny a tu klops... Z drugiej strony lepiej że Martyna, niż ta panna, którą niby zgwałcił.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jarek ma troje dużych już dzieci i raczej nie miał ochoty na zakładanie rodziny a tu klops...

Skoro nie chciał rodziny to po co zawracał głowę młodej dziewczynie i nie używał prezerwatyw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bieniuk kreował się na porządnego faceta niestety okazał się .... niech każda z Was odpowie sobie kim jest Jarosław! Martynie współczuje zakochany człowiek  jest w stanie wytrzymać wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy facet jest porządny dopóki nie wyjdą na światło dzienne jego zabawy po hotelach albo kochanka w ciążę nie zajdzie!

Wtedy dopiero facet wam pokaże gdzie ma honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mógł ją walić w kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Przybylska się pewnie w grobie przewraca. Swoją drogą ciekawe czy ją zdradzał. To taki typ faceta, że z jedną długo nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez kocham się w takim łajdaku. Zdaje sobie sprawę, ze gdybym zaszła z nim w ciąże zostawiłby mnie. A ja tak bardzo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba każda z nas to przeszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Qwerty napisał:

Przybylska się pewnie w grobie przewraca. Swoją drogą ciekawe czy ją zdradzał. To taki typ faceta, że z jedną długo nie wytrzyma.

Mnie się wydaje, ze Ania P. Nie miała z nim lekkiego zycia. Wszystko zabrała do grobu. On po śmierci kreował się na super męża i ojca 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie taki mężczyzna jak Bieniuk wpędził w nerwice i depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ven

Przybylska mówiła, że chciała wyjść za mąż. Jarek się nie oświadczył, choć była znaną aktorką i ładną rodzinną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty tam wiesz jakie to były akcje dokladnie:D poza tym za jej plecami nie zrobil jej dziecka, ona o tym wiedziała raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert

Dziwne to że ładna dziewczyna z bogatego domu, mająca w życiu wszystko, może mieć każdego, a robi sobie dziecko z kimś takim. Aż dziw że po tej aferze z prostytutką w ogóle chciała z nim jeszcze iść do łóżka. Nie rozumiem takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ty tam wiesz jakie to były akcje dokladnie:D poza tym za jej plecami nie zrobil jej dziecka, ona o tym wiedziała raczej

Za jej plecami nie zrobił logiczne, ale powinien się liczyć z tym, ze może zostać ojcem ponownie. Za seks bierze się odpowiedzialność. Widać ze Martyna to mądra dziewczyna tylko pogubiona. Z A.P Jarek nie miał ślubu to słabo, widać jaki miał szacunek do matki jego dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Qwert napisał:

Dziwne to że ładna dziewczyna z bogatego domu, mająca w życiu wszystko, może mieć każdego, a robi sobie dziecko z kimś takim. Aż dziw że po tej aferze z prostytutką w ogóle chciała z nim jeszcze iść do łóżka. Nie rozumiem takich kobiet.

Tez się dziwie, ale jestem w stanie ja zrozumieć. Mnie tez nie raz ktoś zranił, a ja głupia wracałam jak bumerang 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tez się dziwie, ale jestem w stanie ja zrozumieć. Mnie tez nie raz ktoś zranił, a ja głupia wracałam jak bumerang 

Najwyraźniej mu przebaczyła, przez chwilę było dobrze, a potem znowu coś zaczęło się psuć. Ja też myślę, że Ania nie miała z nim łatwego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Za jej plecami nie zrobił logiczne, ale powinien się liczyć z tym, ze może zostać ojcem ponownie. Za seks bierze się odpowiedzialność. Widać ze Martyna to mądra dziewczyna tylko pogubiona. Z A.P Jarek nie miał ślubu to słabo, widać jaki miał szacunek do matki jego dzieci. 

ale o co dokladnie ci chodzi? nie sa dziecmi,ze im zarzucasz brak odpowiedzialnosci. Wpadki zdarzaja sie i przed slubem i po slubie...a ten slub... prosze cie :d czy to jest jakism wyznacznikiem udanego zwiazku? o czym ty w ogole tutaj wypisujesz? nie znasz ludzi,ich zycia i zmyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale o co dokladnie ci chodzi? nie sa dziecmi,ze im zarzucasz brak odpowiedzialnosci. Wpadki zdarzaja sie i przed slubem i po slubie...a ten slub... prosze cie :d czy to jest jakism wyznacznikiem udanego zwiazku? o czym ty w ogole tutaj wypisujesz? nie znasz ludzi,ich zycia i zmyslasz

Sama Maryna powiedziała w wywiadzie, ze dziecko wychowa sama, bo Bieniuk nie jest chętny. Smutne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Qwerty napisał:

Przybylska się pewnie w grobie przewraca. Swoją drogą ciekawe czy ją zdradzał. To taki typ faceta, że z jedną długo nie wytrzyma.

A myślisz, że czemu gnała za nim wszędzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sama Maryna powiedziała w wywiadzie, ze dziecko wychowa sama, bo Bieniuk nie jest chętny. Smutne 

Martyna miało być 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Za jej plecami nie zrobił logiczne, ale powinien się liczyć z tym, ze może zostać ojcem ponownie. Za seks bierze się odpowiedzialność. Widać ze Martyna to mądra dziewczyna tylko pogubiona. Z A.P Jarek nie miał ślubu to słabo, widać jaki miał szacunek do matki jego dzieci. 

Jakby była mądra,to by się zabezpieczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

A ja pamiętam jak go tu wszystkie broniły po tych ekscesach hotelowych, jak wszystkie wyzywałyscie tę Sylwię od najgorszych, a on jaki niby biedny, wrobiony w aferę, on by muchy nie skrzywdził - taki to wasz Jareczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jakby była mądra,to by się zabezpieczała

Ona zakocha a on szkoda gadać. Mógł się zabezpieczyć skoro nie chciał dzieci. Martyna pewnie chciała mieć dziecko z ukochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakby była mądra,to by się zabezpieczała

Jakby był mądry to by się zabezpieczał!

W końcu to on nie chciał dziecka i rodziny - ona za niego miała to robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gos napisał:

Ona zakocha a on szkoda gadać. Mógł się zabezpieczyć skoro nie chciał dzieci. Martyna pewnie chciała mieć dziecko z ukochanym

O takich rzeczach, jak powiększenie rodziny, decyduje się wspólnie, a nie że ona zakochana, to zwalnia ja z myślenia.  Teraz dziecko będzie miało patologiczną rodzinę, bo ma głupich rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Sama prawda napisał:

Jakby był mądry to by się zabezpieczał!

W końcu to on nie chciał dziecka i rodziny - ona za niego miała to robić???

Hahaha O ja perdole- ty tak serio? Każde z nich powinno się zabezpieczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:
3 minuty temu, Gość Gos napisał:

Ona zakocha a on szkoda gadać. Mógł się zabezpieczyć skoro nie chciał dzieci. Martyna pewnie chciała mieć dziecko z ukochanym

O takich rzeczach, jak powiększenie rodziny, decyduje się wspólnie, a nie że ona zakochana, to zwalnia ja z myślenia.  

Aha!

Czyli tak czy srak to i tak tylko jej wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Sama prawda napisał:

Aha!

Czyli tak czy srak to i tak tylko jej wina?

No wiesz, skoro świadomie zaszła w ciążę, to jednak bardzo duża jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×