Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jarosław Bieniuk

Polecane posty

Gość Sama prawda

Brońcie Jareczka!

Jaki on biedny, jaki nieszczęśliwy, jaki wykorzystywany.

Ojojojojojoj!

One wszystkie szmaty, zdziry, dzivki A on taki biedny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Sama prawda napisał:

Brońcie Jareczka!

Jaki on biedny, jaki nieszczęśliwy, jaki wykorzystywany.

Ojojojojojoj!

One wszystkie szmaty, zdziry, dzivki A on taki biedny!

Je/bnij się w glowe- może ci się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No wiesz, skoro świadomie zaszła w ciążę, to jednak bardzo duża jej wina.

Zajście w ciążę z ukochanym jest jakaś "winą"???

A może za karę dziecko nie powinno dostawać żadnych alimentów A jej powinno się wypalić jakiś napis na czole, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zajście w ciążę z ukochanym jest jakaś "winą"???

A może za karę dziecko nie powinno dostawać żadnych alimentów A jej powinno się wypalić jakiś napis na czole, co?

Naprawdę jesteś taką de/bliką, czy tylko udajesz? Decyzję o dzieciach podejmuje się świadomie z drugą osobą, a jak się nadstawia dupy byle komu, to potem się zostaje samotną matką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona widocznia chciala dziecko skoro sie nie zabezpieczala. Zakochane kobiety nie mysla trzezwo. 

On powinien sie zabezpieczac ale faceci zawsze zwalaja wine na kobiety ze wrabiaja w dzieci a oni sa pokrzywdzeni tylko w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ona widocznia chciala dziecko skoro sie nie zabezpieczala. Zakochane kobiety nie mysla trzezwo. 

On powinien sie zabezpieczac ale faceci zawsze zwalaja wine na kobiety ze wrabiaja w dzieci a oni sa pokrzywdzeni tylko w tym wszystkim

Jeśli chciała, no to będzie miała- w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

O takich rzeczach, jak powiększenie rodziny, decyduje się wspólnie, a nie że ona zakochana, to zwalnia ja z myślenia.  Teraz dziecko będzie miało patologiczną rodzinę, bo ma głupich rodziców 

Brawo, dokładnie, oboje ponoszą winę za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasem antykoncepcja zawodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowka1313
51 minut temu, Gość Sama prawda napisał:

Jakby był mądry to by się zabezpieczał!

W końcu to on nie chciał dziecka i rodziny - ona za niego miała to robić???

Wiesz...koniec końców to kobita zostaje z brzuchem,wiec tak,powinna była to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

Ale jakoś mi jej nie żal, pamiętam jak się w jakimś wpisie naśmiewalą okropnie z jakichś dzieciaków ze pod sklepem parówki jedzą czy coś, a ona w ich wieku czasu na nic nie miała tylko nauka i zajęcia dodatkowe.Jak taka mądra to mogła przewidzieć czym się kończy seks bez zabezpieczen,a teraz zgrywania wielce skrzywdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz na nią będziesz rzygać jadem???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyyyuu
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Teraz na nią będziesz rzygać jadem???

 

Gdzie tu jakieś rzyganie jadem widzisz?idź się melisy lepiej napój co coś masz z nerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Goowno cię powinno obchodzić jej dziecko - nie będziesz na nie łożył ani w postaci zasiłków ani alimentów, więc zamknij już ten ociekający jadem pysk.

To była jej decyzja której ona poniesie konsekwencje, albo przypadek ze antykoncepcja nie zadziałała.

Pilnuj swojej doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jeszcze niedawno spotykal sie z inna dziewczyna a tu Martyna w 6 miesiacu ciazy, no prosze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Goowno cię powinno obchodzić jej dziecko - nie będziesz na nie łożył ani w postaci zasiłków ani alimentów, więc zamknij już ten ociekający jadem pysk.

To była jej decyzja której ona poniesie konsekwencje, albo przypadek ze antykoncepcja nie zadziałała.

Pilnuj swojej doopy.

Nie ona, a dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona przede wszystkim!

Bo to na nią wylewacie wiadra pomyj, nie na dziecko i nie na tatusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ona przede wszystkim!

Bo to na nią wylewacie wiadra pomyj, nie na dziecko i nie na tatusia!

Matole konsekwencje będzie ponosilo dziecko, bo nie będzie miało normalnej rodziny! Ono nie miało na to wpływu, ona tak! Więc przestań peerdolic bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Ale was obchodzi życie obcych ludzi, pewnie na starość będziecie moherami siedzącymi pod blokiem i obgadującymi sąsiadów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba każda z nas to przeszła!

Mów za siebie. I skąd takie wnioski? Są kobiety, które nie ładują się w takie związki z zasady to i problemów potem nie mają. Sorry, ale oni byli ze sobą parę lat, schodzili się i rozchodzili, oboje dorośli, chyba powinni wiedzieć czym jest antykoncepcja. Bieniukowi się nie dziwię, że nie chce czwartego dziecka, ma tak namotane w życiu (na własne życzenie), że kolejne dziecko jest ostatnim czego mu trzeba. Dziewczyna dostanie alimenty, wywiad w "Gali" na wyłączność i rozpoznawalność na instagramie. Wielu kobietom w dzisiejszych czasach więcej nie trzeba. Bieniuka nie bronię, ale wiemy tylko wyrywek tego co dostaje się do mediów, nie wiemy jakie mają relacje, co tam się dzieje, nie wiemy nawet jak zakończyła się sprawa z tamtą panną. Skazany nie został, oskarżony chyba też nie, zresztą nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Co znaczy "zrobił jej dziecko". Przecież ona tez była przy tym, do tanga trzeba dwojga. Cały czas piszecie, ze była zakochana i to zwalnia ja z myślenia. Nie, nie piszemy o nastolatce, która się zakochała i chodzi z głową w chmurach, tylko o dorosłej kobiecie, która wie, czym może zakończyć się seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym nie chciała mieć faceta który spółkuje z ...ami. Po tej akcji JB jest dla mnie skreślony jako mężczyzna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gośc mimi napisał:

Co znaczy "zrobił jej dziecko". Przecież ona tez była przy tym, do tanga trzeba dwojga. Cały czas piszecie, ze była zakochana i to zwalnia ja z myślenia. Nie, nie piszemy o nastolatce, która się zakochała i chodzi z głową w chmurach, tylko o dorosłej kobiecie, która wie, czym może zakończyć się seks.

Czyli jej wina i koniec! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana

Ja sie leczylam psychiatrycznie bo mialam wiecej takich facetow. Tragiedia!!!! Pierwszy mial dziewczyne i inne ale sypial ze mna a ja sie zakochalam. Pozniej mialam innego. No i trzeci okazal sie gorszy niz bieniuk i ten moj pierwszy niz wszyscy razem wzieci!!! Psychopata. Rozkochal mnie potem ponizal slownie i zdradzal na lewo i prawo. Mowil w miescie do mnie ze inne sa ladne. Zebym sie czula gorsza!

zalamalam sie psychicznie. Musialam sie leczyc psychotropami i kilka lat u patchiatry. Potem mialam innych chlopakow i jeszcze jednego narcyza. Tylko na chwile mnie dobil. Teraz jestem mezatka ale co ja mialam przez tych chlopow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No wiesz, skoro świadomie zaszła w ciążę, to jednak bardzo duża jej wina.

A to jest jakiś zakaz zachodzenia w ciążę???

Ty będziesz decydować kto kiedy i z kim może zajść żeby nie było "winy"???

Zaszła i będzie sama wychowywać, bo tatuś się wycofał - nie ona pierwsza i nie ostatnia.

Jeśli ludzie że sobą współżyją to czasami pomimo tabletek, plastrów czy spiral kobieta zachodzi w ciążę - skąd wiesz że w jej przypadku Tak nie było?

Ja znam ze kilka przypadków kiedy antykoncepcja hormonalna zawiodła.

Siedzieliście pod jej łóżkiem podczas zapłodnienia ze tak wszystkich świetnie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czyli jej wina i koniec! 

Nigdzie tak nie napisałam. Nie rozpatruję zajścia w ciążę jako "winy". Nie  podoba mi sie tylko zwrot, że facet zrobił komuś dziecko. Zrobili je oboje, oboje byli dorośli i przytomni, wiedzieli, co robią.

Decydując się na seks z facetem, zawsze warto zapytać wcześniej, co w razie wpadki i wtedy kobieta wie na czym stoi. Tak, kobieta, bo z racji biologii to ona jest bardziej obciążona w razie wpadki i ona powinna wykazać się większą rozwagą. W sprawie ciąży i porodu równouprawnienia nie ma czy nam się to podoba, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gośc mimi napisał:

Nigdzie tak nie napisałam. Nie rozpatruję zajścia w ciążę jako "winy". Nie  podoba mi sie tylko zwrot, że facet zrobił komuś dziecko. Zrobili je oboje, oboje byli dorośli i przytomni, wiedzieli, co robią.

Decydując się na seks z facetem, zawsze warto zapytać wcześniej, co w razie wpadki i wtedy kobieta wie na czym stoi. Tak, kobieta, bo z racji biologii to ona jest bardziej obciążona w razie wpadki i ona powinna wykazać się większą rozwagą. W sprawie ciąży i porodu równouprawnienia nie ma czy nam się to podoba, czy nie.

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
52 minuty temu, Gość gośc mimi napisał:

Decydując się na seks z facetem, zawsze warto zapytać wcześniej, co w razie wpadki i wtedy kobieta wie na czym stoi. Tak, kobieta, bo z racji biologii to ona jest bardziej obciążona w razie wpadki i ona powinna wykazać się większą rozwagą. W sprawie ciąży i porodu równouprawnienia nie ma czy nam się to podoba, czy nie.

Większość facetów na pytanie "na czym stoi" kobieta w razie wpadki powie "nic się nie martw", "będzie ślub", "przecież wiesz że Cię kocham", na wiadomość o ciąży kulą ogon pod siebie i spieprzają, "nie są jeszcze gotowi", są zaskoczeni bo myśleli że znowu się uda.

I co wtedy?

Przecież się zadeklarował - skąd wiesz co Bieniuk jej obiecywał za wypuszczenie między nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

A poza tym mam wrażenie że te wpisy dotyczą pary nastolatków którzy nieodpowiedzalnie "zrobili dziecko" i teraz jest wielki problem.

Oni oboje są dorośli, mają dobre prace, mają domy, na pewno mają oszczędności, mają super warunki do wychowywania dziecka, nie muszą na piątą lecieć do fabryki na 12godzin,  rodzice nie muszą im finansowo pomagać, stać ich na nianię, sprzataczkę, pomoc - oj, żeby każdy z Was miał takie warunki, więc odczepcie się w końcu od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak wygląda życie większości gwiazd i celebrytów. W świetle fleszy ludzie na poziomie a w nocy wychodzą z nich najgorsze demony... Bieniuk, Starak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Bimba napisał:

A poza tym mam wrażenie że te wpisy dotyczą pary nastolatków którzy nieodpowiedzalnie "zrobili dziecko" i teraz jest wielki problem.

Oni oboje są dorośli, mają dobre prace, mają domy, na pewno mają oszczędności, mają super warunki do wychowywania dziecka, nie muszą na piątą lecieć do fabryki na 12godzin,  rodzice nie muszą im finansowo pomagać, stać ich na nianię, sprzataczkę, pomoc - oj, żeby każdy z Was miał takie warunki, więc odczepcie się w końcu od nich.

Zgadzam się ale bądź co bądź w takich momentach wychodzi dopiero z kim mamy do czynienia. A ona może i na kasę ale szkoda dziecka że będzie mieć za ojca takiego glomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×