Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Musze sie wygadac bo mnie szlak trafi rozmowa o prace

Polecane posty

Gość Gosc

Tak wiem juz tu pisalam kiedys ale szlak mnie po prostu trafia. Facet wypytal sie mnie o wszystko  na rozmowie za co zyje teraz gdzie bede mieszkac. Cv mi przewiercil kazdy miesiac ze tu bylam za krotko tu za krotko. To nie tak tamto nie tak. Inne rzeczy oki. W sumie szukal dziury w calym zeby mnie tylko upokorzyc. Ja nie napieralam na prace bo nie bede o nia zebrac. Mial sie odezwac. Nie odezwal sie. Napisalam specjalnie grzecznowosciowego emaila to mnie olal calkowicie. Jak chcial mnie zaprosic na rozmowe to i dzwonil i pisal .Co za chamstwo! A mowilam mu o tym delikatnie ze takie zachowaniq od pracodawców nie sa fajne. Sam poprowadzil tak rozmowę.  Ja na jego miejscu  odp ze dziekujemy bo inaczej wyszedl w moich oczach na chäma. I jemu to nie przeszkadzalo ale mniw ze wszystkiego wypytal. Chore! Przynajmniej wie ze jak tak sie zachowal to wie ze mysle o nim ze jest kolejnym chämem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z choinki się urwalas? Pierwszy raz na rozmowie byłaś? Jak ktoś wypytuje o sprawy prywatne, to się wstaje i wychodzi a nie siedzi jak jakaś mimoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pomyślał, ze u kolejnego pracodawcy będziesz obrabiać mu tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ile ty masz lat,ze przejmujesz sie takimi rzeczami? Wyszedł na buca,a ty oczekujesz od niego grzecznosciowej odpowiedzi na maila? ciesz sie ze tej pracy nie dostałas,bo jak ktos stwarza problemy juz na początku,to pozniej bedzie je tym bardziej robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak wiem juz tu pisalam kiedys ale szlak mnie po prostu trafia. Facet wypytal sie mnie o wszystko  na rozmowie za co zyje teraz gdzie bede mieszkac. Cv mi przewiercil kazdy miesiac ze tu bylam za krotko tu za krotko. To nie tak tamto nie tak. Inne rzeczy oki. W sumie szukal dziury w calym zeby mnie tylko upokorzyc. Ja nie napieralam na prace bo nie bede o nia zebrac. Mial sie odezwac. Nie odezwal sie. Napisalam specjalnie grzecznowosciowego emaila to mnie olal calkowicie. Jak chcial mnie zaprosic na rozmowe to i dzwonil i pisal .Co za chamstwo! A mowilam mu o tym delikatnie ze takie zachowaniq od pracodawców nie sa fajne. Sam poprowadzil tak rozmowę.  Ja na jego miejscu  odp ze dziekujemy bo inaczej wyszedl w moich oczach na chäma. I jemu to nie przeszkadzalo ale mniw ze wszystkiego wypytal. Chore! Przynajmniej wie ze jak tak sie zachowal to wie ze mysle o nim ze jest kolejnym chämem !

A Ty nadal chciałaś u niego pracować, bez sensu czekałaś 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhghjj

On chyba szukał "osobistej sekretarki"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ależ Ty tempa jesteś. Pracodawca nie ma prawa pytać o sprawy prywatne to jedno a drugie skończ drązyc już ten temat. Oboje jesteście siebie warci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szlak to może być górski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorka "tempa" za to ty bystra 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×