Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Szukanie pracy już mnie coś trafia w domu

Polecane posty

Gość Gość

Od 2 miesięcy bezskutecznie szukam pracy. Przeprowadziłam się do dużego miasta do narzeczonego. Myślałam że o pracę nie będzie tak ciężko. Tymczasem wysyłam już cv w kilkadziesiąt miejsc i zero odzewu! Dosłownie zero! Pracaowlam w administracji biurowej kilka lat ale to chyba nic nie daje. Jedynie byłam na konkursie do służby cywilnej w Policji. Mają 2 stanowiska. Pewnie i tak nie przyjmą mnie. Jestem strasznie zdołowana. Siedzenie w domu mnie dobija. Chodzę na fitness siłownię ale ileż można. 

Dałam sobie czas do końca roku na znalezienie pracy w zawodzie. Potem idę obojętnie gdzie.... Czy ktoś miał taki problem jak ja? Jak sobie z tym poradzilyscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Od 2 miesięcy bezskutecznie szukam pracy. Przeprowadziłam się do dużego miasta do narzeczonego. Myślałam że o pracę nie będzie tak ciężko. Tymczasem wysyłam już cv w kilkadziesiąt miejsc i zero odzewu! Dosłownie zero! Pracaowlam w administracji biurowej kilka lat ale to chyba nic nie daje. Jedynie byłam na konkursie do służby cywilnej w Policji. Mają 2 stanowiska. Pewnie i tak nie przyjmą mnie. Jestem strasznie zdołowana. Siedzenie w domu mnie dobija. Chodzę na fitness siłownię ale ileż można. 

Dałam sobie czas do końca roku na znalezienie pracy w zawodzie. Potem idę obojętnie gdzie.... Czy ktoś miał taki problem jak ja? Jak sobie z tym poradzilyscie? 

Ja szukam od 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kasia napisał:

Ja szukam od 10 miesiecy.

Nie dołuj mnie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie dołuj mnie.... 

Tak szukam 10 miesiecy. I szukam w prywatnych firmach. A ty szukasz w na panstwowycj a tam trzeba miec znajomosci. 70 procent to ustawa czyli fikcja. Milego szukania 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tak szukam 10 miesiecy. I szukam w prywatnych firmach. A ty szukasz w na panstwowycj a tam trzeba miec znajomosci. 70 procent to ustawa czyli fikcja. Milego szukania 😅

Szukam głowie w prywatnych gdzie napisałam że szukam tylko państwowej? Tam złożyłam bo akurat był konkurs. Poza tym wcześniej pracowałam w państwowe i dostałam pracę bez żadnych znajomości i doświadczenia więc nie bądź taka pewna że się nie da 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To idź do handlu lub usług, tam jest masa pracy, ale Ty pewnie chcesz grzać tyłek za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przeciez mamy rynek pracownika, można przebierać w ofertach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

A masz prawidłowo skonstruowane cv pp każda ofertę? Masz klauzule o przetrzwqrzabii danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli szukasz na panstwowych to ciezko bo wiekszosc to ustawka. Znam osoby ktore pracuja w urzedach ale to wszystko po znajomosci. Jesli szukasz w prywatnych to licza sie kompetencje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To idź do handlu lub usług, tam jest masa pracy, ale Ty pewnie chcesz grzać tyłek za biurkiem

Praca za biurkiem to nie grzanie tyłka. Pracowałam kilka lat i trzeba nieraz mieć sporo wiedzy na wielu stanowiskach. Jednak to stereotypowe myślenie Polaczka znów wychodzi. 

Szukam póki co pracy pod kątem studiów i doświadczenia. Nie ma w tym nic złego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szukam głowie w prywatnych gdzie napisałam że szukam tylko państwowej? Tam złożyłam bo akurat był konkurs. Poza tym wcześniej pracowałam w państwowe i dostałam pracę bez żadnych znajomości i doświadczenia więc nie bądź taka pewna że się nie da 😉

To co placzesz tutaj jak jestes tak swietnym pracownikiem ? Nie dzwonia ? 😅 przed chwila beczalas ze nie mozesz znalezc teraz jest super. Zdecyduj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Aaaa napisał:

A masz prawidłowo skonstruowane cv pp każda ofertę? Masz klauzule o przetrzwqrzabii danych?

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Praca za biurkiem to nie grzanie tyłka. Pracowałam kilka lat i trzeba nieraz mieć sporo wiedzy na wielu stanowiskach. Jednak to stereotypowe myślenie Polaczka znów wychodzi. 

Szukam póki co pracy pod kątem studiów i doświadczenia. Nie ma w tym nic złego 

A co skonczylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak 

Opisz swoje cv. Jedna strona? Zawarłaś dodatkowe umiejętności? Czasem trzeba dostosować treść do danej posady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To co placzesz tutaj jak jestes tak swietnym pracownikiem ? Nie dzwonia ? 😅 przed chwila beczalas ze nie mozesz znalezc teraz jest super. Zdecyduj sie.

Napisalam tylko że dostałam pracę bez znajomości a nie ze jestem świetnym pracownikiem 

Maskara co za jad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Aaaa napisał:

Opisz swoje cv. Jedna strona? Zawarłaś dodatkowe umiejętności? Czasem trzeba dostosować treść do danej posady

Mam jedną stronę. CV jest ok bo było robione na dodatkowym kursie pod okiem osoby która się na tym zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vfjjbnn

Siedz w domu i ciesz sie ze narzyczony na Ciebie robi. Tu wiekszoscc musi zapierdalac do roboty i zajmowac sie domem bo maz kaze wypierdalac do roboty . Wydziela pieniadze, zabiera karte do bankomatu. Teraz faceci nie sa chetni utrzymywac zon. Od razu gnaja do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Napisalam tylko że dostałam pracę bez znajomości a nie ze jestem świetnym pracownikiem 

Maskara co za jad 

Jaki jad dziewucho? Po prostu rynek pracy zweryfikuje teraz twoje cv i tyle. Prace mozesz dostac jutro i za rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co skonczylas ?

Ekonomię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Vfjjbnn napisał:

Siedz w domu i ciesz sie ze narzyczony na Ciebie robi. Tu wiekszoscc musi zapierdalac do roboty i zajmowac sie domem bo maz kaze wypierdalac do roboty . Wydziela pieniadze, zabiera karte do bankomatu. Teraz faceci nie sa chetni utrzymywac zon. Od razu gnaja do roboty.

Fajnych facetów macie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez mamy rynek pracownika, można przebierać w ofertach 

Bo co pis tak mowi ? Ty idz do roboty zamiast cisnac rodzinne i 500 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ekonomię 

To takich absolwentow jest mnostwo na rynku twraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jaki jad dziewucho? Po prostu rynek pracy zweryfikuje teraz twoje cv i tyle. Prace mozesz dostac jutro i za rok

Dziewucha to może być twoja kumpela lub córka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bo co pis tak mowi ? Ty idz do roboty zamiast cisnac rodzinne i 500 +

Bo tak PiS mówi. Skoro większość mu wierzy to ma rację. Nie pójdę do pracy, nie opłaca się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce pracować dla siebie. To ze mogę siedzieć w domu to jedno ale wewnętrznie potrzebuje pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam jedną stronę. CV jest ok bo było robione na dodatkowym kursie pod okiem osoby która się na tym zna. 

Muszę zapytać: jest w pdf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvnbb

Lez w domu a chlop niech na Ciebie robi. Zlapalas frajera to trzym go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak w pdf. A nie powinien? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala

Ja szukam od 2 miesięcy i jest ciężko... Z tym, że ja rozpatruje tylko oferty od 3,5 tys na rękę wzyż i żebym nie musiała dojeżdżać powyżej 10 km. Nie ma sensu brać udziału w konkursach na stanowiska państwowe, koleżanki brały udział i mówiły, że zawsze ktoś wygrał po znajomości, albo ktoś kto pracował już tam na innym stanowisku np. na zastępstwo. Życzę powodzenia Tobie i sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak w pdf. A nie powinien? 

Powinien powinien. Ale często Ludzie robią złe czyli np word. A na jakim portalu szukasz? Pracuj pl jest dobre, olx sobie odpuść. I pamiętaj ze na dobre stanowiska rekrutacja może trwać i 3 miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×