Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Szukanie pracy już mnie coś trafia w domu

Polecane posty

Gość Gosc
Dnia 12.11.2019 o 14:13, Gość Gość napisał:

Tu autorka. Udało mi się dostać pracę! I to w zawodzie czyli państwowa za biurkiem. Jestem szczęśliwa 🙂 tu mnie tak objechali że nigdy państwowej nie dostanę bez znajomości a się udało, również pisano mi różne inne rzeczy. Było mi przykro i miałam jeszcze gorszy nastrój. Dziś jednak dostałam telefon. Zaczynam od 1 stycznia więc jeszcze chwilę posiedzę w domu ale z miłą perspektywa spokojnych świąt. 

Ludzie życzcie innym dobrze a Wam będzie życzone. Bo tutaj to tylko usłyszysz same przykrości. Trzymam kciuki za tych co poszukują. 

Nawet nikt w to nie wierzy jak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaka bzdura z tymi ustawionymi konkursami, bez kierunkowego wykształcenia i po znajomości to najwyżej wezmą kogoś do obsługi sekretariatu czy dowodów,  do działów takich jak gospodarka nieruchomościami, inwestycje czy architektura, biorą ludzi z kierunkowym wykształceniem. Skończyłam budownictwo i bez problemu dostałam pracę w urzędzie, a pracowałam w 3 różnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pracowałam 7 lat w urzędzie ale zrezygnowałam i poszłam pracować do korporacji. Powodem były niskie zarobki i brak podwyżek oraz brak rozwoju. Nigdy nie wróciłabym do urzędu. Jest to dobra praca dla kobiet które mają bardzo dobrze zarabiających mężów i dla nich czy taki zarobek czy taki to im bez różnicy. Jeśli chodzi o szukanie pracy to ja pracowałam ma stanowisku gdzie przyjmowałam cv i w 99% były błędy, ortograficzne, stylistyczne albo ogólnie nieścisłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×