Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co sądzicie o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej ?

Polecane posty

Gość Gość

Anna Lewandowska żona Roberta Lewandowskiego oficjalnie w ciąży. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w szoku jestem, od wczoraj nie spie bo zastanawiam sie jak Ania bedzie sie odzywiać,czy jagody goi jej nie zaszkodzą, czy bedzie nadal cwiczyć i prowadzic obozy.Juz byłam w zakladzie bukmaherskim obstawic imie, date porodu i znak zodiaku.Nie moge doczekac sie na wszystkie zdjecia, baby szawer i ciazowe stylizacje.Z emocji az mam objawy ciazowe! A ty jak z tym zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jajco, za to dla ciebie  to pewnie news tygodnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga...

Nic nie myślę. Mam dość tych ludzi. Kiedy to się skończy? Za pięć czy dziesięć lat w końcu wejdę na jakiś portal i nie będę atakowana lewymi. Tak samo jak Siwiec. Za dużo tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

w szoku jestem, od wczoraj nie spie bo zastanawiam sie jak Ania bedzie sie odzywiać,czy jagody goi jej nie zaszkodzą, czy bedzie nadal cwiczyć i prowadzic obozy.Juz byłam w zakladzie bukmaherskim obstawic imie, date porodu i znak zodiaku.Nie moge doczekac sie na wszystkie zdjecia, baby szawer i ciazowe stylizacje.Z emocji az mam objawy ciazowe! A ty jak z tym zyjesz?

Made my Day 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Już zazdroszczę jej dziecku.Jeszcze nie przyszło na ten świat, a już będzie ustawione do końca życia. I będzie miało wszystko na co będzie miało ochote. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosć napisał:

Już zazdroszczę jej dziecku.Jeszcze nie przyszło na ten świat, a już będzie ustawione do końca życia. I będzie miało wszystko na co będzie miało ochote. 

Oboje zaczynali od zera. Poznali sie na obozie, kiedy jeszcze nikt o Lewym nie slyszal. 

Kazdy ma szanse zapewnic dobry start swojemu dziecku.

Wydaja sie normalni i wydaje mi sie, ze nawet gdyby on uczyl wf a ona prowadzila lekcje karate to i tak byliby razem i mieli dzieci.

Gratuluje im i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alecoty
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Anna Lewandowska żona Roberta Lewandowskiego oficjalnie w ciąży. Co o tym sądzicie ?

A co mamy sądzić? Przecież to człowiek, kobieta, w ciąży, normalne. Dla ciebie sensacja, żałosna plotkara z ciebie, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×